Greif Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Greif’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Greif bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Greif personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Greif Personel Alımı ve İş İlanları

Sektör Endüstriyel Ambalaj Üreticisi
Kuruluş Yılı 1877
Çalışan Sayısı 16000
Web Sitesi http://www.greif.com.tr/
Açık Pozisyon 4

Greif Personel Alımı

Sac varil Greif’ın Rijit Endüstriyel Ambalaj ve Hizmetler faaliyetlerinin başlıca ürünüdür. Geniş ürün yelpazesi ile petrokimya, kimya ve gıda sektörlerinin ambalaj beklentilerini karşılar. Sac variller en son teknoloji ile UN Tehlikeli Maddeler Taşımacılığı Yönetmeliği’ne uygun üretilmektedir ve uluslararası geçerliliği olan UN sertifikalandırılması bulunmaktadır.

Greif İş İlanları

Ambalaj sektöründe müşteri memnuniyeti düzeyi en yüksek firma olmayı vizyon olarak belirleyen GREIF MİMAYSAN AMBALAJ SANAYİ A.Ş , ürün ve hizmetlerinde yasal mevzuatları da göz önünde bulundurarak kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği konularını dikkate almayı ana ilkesi olarak benimsemiştir.

 

No Pozisyonlar Lokasyon
1 İş Güvenliği Uzmanı İstanbul(Asya)
2 Kalite Güvence Mühendisi İstanbul(Asya)
3 AR-GE Mühendisi İstanbul(Asya)
4 Üretim Mühendisi İstanbul(Asya)

 

Greif Benzer İş İlanları

3 yorum

  1. Merhaba sultanbeylide ikamet ediyorum .lise mezunuyum .silahlı özel güvenliğim.greif çuval fabrikanıza genel başvuru yapıyorum .yardımcı olursanız memnun olurum teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*