Altunbilekler Market Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Altunbilekler’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Altunbilekler bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Altunbilekler personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İlk mağazasını 1984 yılında Ankara’da açan Altunbilekler Market, Mustafa Altunbilek tarafından kurulmuştur. 1994 yılında markalaşan ve perakende sektörüne giren firma, Türkiye geneline hizmet veren bir firma haline gelmiştir. 80’den fazla şube ile 2500 kişiyi aşkın çalışana istihdam sağlamaktadır.

Bunun yanı sıra sektörde uluslararası standartların yakalanmasını hedefleyen firma, bu kapsamda nitelikli personel yetiştirmek adına Altunbilekler Akademi’yi kurmuştur.

Altunbilekler Market Personel Alımı ve İş İlanları

Altunbilekler İş İlanları

Altunbilekler Market, çok sayıda şubesi ile istihdam konusunda iş arayanlara imkanlar sunan bir firmadır. İki vardiya şeklinde çalışma düzeni olan firmanın şubeleri, sabahçılar ve kapanışçılar şeklinde faaliyet yürütmektedir. Sabahçılar marketin açılışında bulunanlar olmakla birlikte kapanışçılar marketi kapatarak gerekli işlemleri yerine getirirler.

Çalışılan bölüme ve şubeye bağlı olarak yemek, personel servisi, gıda çeki gibi imkanlar sunan firma bu kapsamda çalışılmak istenen bir markadır.

Pozisyon Lokasyon
İşletme Müdürü Ankara

Nasıl Başvurulur?

Altunbilekler Market’in iş ilanlarına başvuruda bulunmak için firmanın kendi internet sitesi kullanılmalıdır. Altunbilekler internet sitesinde insan kaynakları kısmında gerekli başvuru işlemleri yapılabilmektedir.

Firmanın iş ilanlarına başvurmak için arama motoruna “altunbilekler insan kaynakları” yazınız ve aratınız. Karşınıza çıkan ilk sonuca tıklayarak ilgili sayfaya gidiniz. Çıkan sayfayı biraz aşağı indirdiğinizde “Şimdi Başvur” butonunu göreceksiniz.

Oraya tıklayınız. Açılan sayfada doldurulması istenen bölümleri doğru bir şekilde doldurunuz. Ardından bilgileri kontrol ederek “Gönder” butonuna basınız. Bu şekilde başvuru işlemlerini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Bunun dışında şahsen başvuru için önceden hazırladığınız fotoğraflı özgeçmişiniz ile de başvuru yapabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Kasap: Şubenin kasap reyonunda görev alan çalışanlar.
  • Şarküteri: Şarküteri reyonunun düzeni, temizliği gibi konulara dikkat etmek ve müşterilere yardımcı olmak ile sorumlu çalışanlar.
  • Kasiyer: Alınan ürünleri hızlı bir şekilde kasadan geçirmek, ödeme işlemlerini doğru ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmekle görevli çalışan.
  • Muhasebe: Muhasebe işlemlerin doğru ve düzenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan çalışan.
  • Depo Görevlisi: Ürünlerin verimli şekilde depolanmasının sağlayan, sayım, düzen, raporlama gibi işlemleri yerine getiren çalışan.
  • İnsan Kaynakları: Personel işlemlerini yürüten işe alım gibi konularda sorumlu çalışan.
  • Şoför: Personel taşıma işlemlerini yerine getiren çalışan.

Altunbilekler Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*