Giresun Ada Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

Giresun’un en büyük özel sağlık yatırımı olan sağlık kurumu, kaliteli hizmetler sunabilmek için 23 doktor ortaklığı ile 2009 senesinde açılmıştır. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişen kurum, hastalar arasında ayrım yapmadan, ulaşılabilir ve ekonomik sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Başlangıcında 123 yatağa ve 22 yoğun bakıma sahip olan kurum günümüzde 200 yatak kapasite ve 62 yoğun bakıma ulaşmıştır. Modern mimari, akıllı bina teknolojisi ve ileri tıp donanımları kullanan hastane, hasta ve hasta yakınlarına alanında en iyi çözümleri sunmaktadır.

Giresun Ada Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Giresun Ada Hastanesi İş İlanları

Giresun Ada Hastanesi uzman medikal kadrosu ve profesyonel personeli ile kurulduğu günden bu yana hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Araştırma ve geliştirme kapsamında yatırımlar yapılarak, hastalara 21. yüzyıla uygun hizmetler sunmaktadır.

Özel bir hastane olan Giresun Ada Hastanesi, hızlı bir şekilde büyüdüğü için işe alımlar da yapmaktadır. Bunlar değişik zamanlarda, farklı pozisyonlara yönelik yapılmaktadır. İş ilanlarını kariyer platformları üzerinden yayınlandığı için, adayların buradan sürekli kontrol etmesi gerekir.

Son başvuru tarihi olması sebebiyle adayların sürekli kontrol etmesi gereklidir. Böylece başvuru vakit kaybetmeden, hızlı şekilde yapılabilir.

Giresun Ada Hastanesi Personel Alımları

Giresun Ada Hastanesinin işe alım yaptığı her pozisyon farklı nitelikler talep edebileceği için adayların başvuru öncesinde incelemesi gerekir. Her ne kadar uyumlu olmadığınız ilanlara başvuru yapmanız mümkün olsa da, olumsuz geri dönüşler almanız muhtemeldir.

Eğer tüm koşulları yerine getiriyorsanız, başvuru kariyer platformları aracılığıyla problemsiz şekilde gerçekleştirilebilir. Bu işlemler için ilk olarak hangi sitede ilan açılmışsa, orada üyelik oluşturmanız, sonrasında yetkinliklerinize göre CV hazırlamanız gerekir. Bundan sonra müracaatı yapmak yeterlidir.

Ön başvuru bittikten sonra Giresun Ada Hastanesi insan kaynakları departmanı, uygun bulduğu kişilerle mülakat için iletişim kuracaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*