Giresun Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

Giresun’da vatandaşlara kaliteli ve gelişmiş sağlık çözümleri sunan Giresun Üniversitesi Giresun Eğitim ve araştırma Hastanesinin temelleri, 2017 yılının Nisan ayında atılmıştır. Hizmete 2021 yılının, Eylül ayında başlamıştır. Tıp alanında bulunan her branşta hizmet veren kurum, alanında uzman hekimlere sahiptir.

İnsan odaklı olan hizmetler sunan kurum güvenilirliğe ve kaliteye büyük önem vermektedir. Tanı, teşhis, tedavi ve ameliyat süreçleri etik kurallara ve yürürlükte bulunan yasalara, mevzuatlara uygun gerçekleştirilmektedir. Hastalara ve hasta yakınlarına kesintisiz olarak gelişmiş sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Giresun Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Giresun Devlet Hastanesi İş İlanları

Büyük bir alanda kurulu olan Giresun Üniversitesi Giresun Eğitim ve araştırma Hastanesi, bünyesinde de çok sayıda departmana sahiptir. Bunlar medikal, idari ve destek gibi alanlara ayrılabilir. Bunların her birinde alım yapılabilecek çok sayıda pozisyon vardır.

Ancak başvurular, bunların herhangi birinde açık olduğu durumda verilmektedir. Kurum sürekli büyüdüğü için, yılın farklı dönemlerinde ilan vererek bu gereksinimlerini karşılamaktadır. İş arıyorsanız, söz konusu duyurular sizin için büyük fırsatlar demektir.

Söz konusu ilanları takip edebilmek için ilan.gov.tr, İŞKUR gibi siteleri takip etmeniz tavsiye edilmektedir.

Giresun Devlet Hastanesi Personel Alımı

Giresun Üniversitesi Giresun Eğitim ve araştırma Hastanesi devlete bağlı kamu hastaneleri arasındadır. Bu sebeple iş ilanları resmi şekilde takip edilmelidir.

İlanlar yayınlandığında başvuru yapabilmek için kontrol etmek yeterlidir. Zira içinde hangi pozisyona alım olacağı, hangi evrakların hazırlanması gerektiği, kaç kişi alınacağı, genel ve özel nitelikler, başvuru şekli, zamanı ve yeri gibi her bilgi yer alacaktır.

Bunlara Kamu Personeli Seçme Sınavı da dâhildir. Eğer bu sınava girmemişseniz, devlete yapılan alımlarda adaylardan talep edilebildiği için girmeniz tavsiye edilmektedir. Tüm koşulları yerine getiriyorsanız, ilanda bahsedildiği üzere müracaat yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*