İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gebze Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Gebze Belediyesi Personel Alımı

Belediyenin hemen hemen her dönem personel alımları olmaktadır. Gebze Belediyesi personel alımı çok fazla kriter gözetmeksizin, vatandaşların iş ihtiyacına göre oluşan ihtiyacı gidermek amacıyla alımlar yapmaktadır. Belediyenin personel alımlarıyla ilgili duyuruları daha çok İŞKUR aracılığıyla yapılıyor. Gebze Belediyesi’ nin çalışma politikasını incelediğimiz zamanda adeta İŞKUR ile iç içe bir çalışma yürüttüğünü görebiliriz. Belediyenin kendi kadrosu hızla dolduğundan dolayı iş için gelen vatandaşları geri çevirmemek adına özel sektörde olan açıklara da alımlar yapılıyor.

Özel sektörden de kendilerine personel bulmaları doğrultusunda talepler belediyeye iletiliyor. Belediye kendi web sitesindeki ilanlar kısmında paylaştığı gibi eksik personel bildirilen kurum ve kuruluşları İŞKUR’ a bildirerek işverenin yükünü de paylaşmış oluyor. Gebze Belediyesi personel alımları sayesinde hem vatandaşın işsizlik problemi hem de işverenin personel eksikliği giderilmiş oluyor.

Gebze Belediyesi Personel Alımı

Gebze Belediyesi İşçi Alımı

Özel sektörde oluşan boşluk İŞKUR’ unda destekleriyle kapatılmaya çalışılıyor. İş arayan vatandaşlar sayıca fazlada olsa bir boşluk oluştuğu anda hangi bölüme ihtiyaç varsa vatandaşlar o birimlerde işlere alınıyor. Gebze Belediyesi işçi alımı çok sık olarak yapılmadığından dolayı kurumun bünyesinde işe başlamak oldukça zordur.

Sebebini kısaca özetleyecek olursak işe giren vatandaşların belediyedeki şartların iyi olmasından dolayı emeklilik ve askerlik gibi zorunlu durumlar haricinde işten ayrılmamaları diyebiliriz. Bunun üzerinde durmak gerekirse özel sektörün iş yükününde fazla olmasını geçerli sebepler arasında sayabiliriz.

Gebze Belediyesi işçi alımları 2017 yılı içerisinde geçekleşecek olursa, bu sayfa aracılığıyla tarafınıza bildirilecektir. Bu nedenle daima güncel tutulan web sitemizi ve sosyal hesaplarımızı takipte kalmanızı öneririz…

Gebze Belediyesi Memur Alımı

2016 yılı itibariyle yapılan sayımlara göre Gebze’ nin toplam nüfusu 350 bini aşmış durumda. Türkiye genelindeki ilçelere kıyasladığımızda nüfusu yüksek olan ilçelerden birisi olarak göze çarpıyor. Nüfusun fazla olması, belediyedeki işleri arttırdığı gibi yeni pozisyonlar açılmasına da olanak sağlıyor diyebiliriz. Gebze Belediyesi memur alımı son derece dikkatli şekilde yapılıyor.

Mülakata giren adaylar belirli kıstaslar çerçevesinde değerlendirilmeye alınıyor. Durum böyle olunca da diğer alımlara yani personel ve işçi alımlarına göre Gebze Belediyesi memur alımı başvuru süreci daha zor gerçekleşiyor.

Gebze İş İlanları

Nüfusun fazla olduğu ilçelerin avantajlarından birisi de özel sektörde çok fazla kurum ve kuruluşun olmasıdır. Özellikle büyük avm tarzında iş yerlerine farklı pozisyonlarda toplumun geneline hitap edecek işler bulunuyor. Gebze iş ilanları bölgede basımı yapılan gazetelerin iş arayanlar köşesinde bulunduğu gibi, radyodan çalıştırılmak üzere eleman arayan firmaların ilanları da yayınlanıyor.

Güncel Gebze iş ilanları:

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de gebze iş ilanlarına bakabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Dursun akkayaoğlu 5 Nisan 2018

    Adim dursun akkayağlu işe çok ama çok ihtiyacım var evliyim çayırovada oturuyorum kiraciyim iki çocuğum var.burdan büyüklerime sesleniyorum. Bende devamli is istiyorum allah için yardim edin lütfen. Us beğenmiyorum çöp işi olsun yeterki isim olsun 33 yasindayim .ne is olursa olsun yeterki devlet işi olsun devamli is çünkü. Vallah ise ihdiyacim var allah icin el uzatin bana. Burdan büyüklerime sesleniyorum bana yardim edin dilen miyorum is istiyorum izden. Bana yardim edin allah da size yardım etsin. Duvalarimla sizinle

    • Dursun akkayaoğlu 5 Nisan 2018

      Numaram 05434798304 dursun akkayaoğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir