Gebze Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Gebze Belediyesi Personel Alımı

1844 yılında Bolu’ya bir kaza iken 1867 yılında İstanbul’un Kartal ilçesine bağlanarak bu vilayet sınırları içine dâhil edilen Gebze, Cumhuriyetin ilk yıllarında yapılan yeni düzenlemelerle Kocaeli’ne bağlı bir ilçe olmuş ve 1907 yılında belediyecilik faaliyetlerine başlanmıştır.

Gebze’de yaşam kalitesini arttırmak için yerel hizmetleri adil, etkin ve sürekli biçimde sunmak hedefinde olan Gebze Belediyesi bu hedefleri kapsamında birçok projeler geliştirmekte ve Gebze’nin çehresini değiştirmektedir.

Hayata geçirilen proje alanlarında ve şehrin gelişmesine bağlı olarak aratan hizmet alanlarında istihdam etmek üzere personel alımı yapmaya hazırlanan kurumun, kadrosunda engelli personellere de yer vereceği öngörülmektedir.

Gebze Belediyesi Personel Alımı

Gebze Belediyesi İşçi Alımı

Bütün vatandaşlarının sınırları içerisinde olmaktan mutluluk duyacağı bir Gebze oluşturmak isteyen ve Gebze’yi ekonomik olarak daha çok kalkındırmak isteyen kurum, bütün bunları yaparken çevre bilinci konusunda da hassas olmaya çalışmaktadır.

Kadrosundaki açık pozisyonlar için yoğunlukla işçi alımı yapacak olan kurumun, kadrosuna alacağı bütün işçilerinin bu bilinç doğrultusunda çalışmaları hususunda hassas davranmaktadır.

Gebze Belediyesi Memur Alımı

2016 yılı itibariyle yapılan sayımlara göre Gebze’ nin toplam nüfusu 350 bini aşmış durumda. Türkiye genelindeki ilçelere kıyasladığımızda nüfusu yüksek olan ilçelerden birisi olarak göze çarpıyor. Nüfusun fazla olması, belediyedeki işleri arttırdığı gibi yeni pozisyonlar açılmasına da olanak sağlıyor diyebiliriz. Gebze Belediyesi memur alımı son derece dikkatli şekilde yapılıyor.

Mülakata giren adaylar belirli kıstaslar çerçevesinde değerlendirilmeye alınıyor. Durum böyle olunca da diğer alımlara yani personel ve işçi alımlarına göre Gebze Belediyesi memur alımı başvuru süreci daha zor gerçekleşiyor.

Gebze Belediyesi İş İlanları

Belediye hizmetlerinin ihtiyaçlara ve önceliklere göre adil dağıtımını yapan, belediye hizmetlerinde insan ve vatandaş odaklılığı esas alan Gebze Belediyesi,  vatandaşlarının memnuniyetlerini esas alarak yaptıkları personel alımlarını internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak duyurmaktadır.

Yayınladığı iş ilanlarında kadrosundaki açık pozisyonlara, mesai saatlerine, çalışma şartlarına ve personellerine tanıyacağı sosyal haklara yer veren kurum, kadrosunda çalışmak isteyenlerin öncelikle bu iş ilanlarını incelemelerini istemektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Gebze Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bünyesine alacağı personelleri internet sitesi aracılığıyla duyurmayı tercih eden Gebze Belediyesi’nin personeli olmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesine sık sık girerek iş ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir. Kendi niteliklerine göre iş ilanı yayınlanan adayların belediyenin internet sitesinde yayınlanacak olan iş başvuru formunu eksiksiz doldurarak ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Gebze Belediyesi insan kaynaklarının değerlendireceği başvurularda belediyenin aradığı kriterlere uygun olan adaylar mülakata çağrılmaktadır. Mülakatı da başarı ile tamamlayan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Gebze İş İlanları

Nüfusun fazla olduğu ilçelerin avantajlarından birisi de özel sektörde çok fazla kurum ve kuruluşun olmasıdır. Özellikle büyük avm tarzında iş yerlerine farklı pozisyonlarda toplumun geneline hitap edecek işler bulunuyor.

Gebze iş ilanları bölgede basımı yapılan gazetelerin iş arayanlar köşesinde bulunduğu gibi, radyodan çalıştırılmak üzere eleman arayan firmaların ilanları da yayınlanıyor.

Güncel Gebze iş ilanları:

 • Kaynak Operatörü (Gebze)
 • GEBZE Güvenlik Görevlisi
 • Bahçıvan
 • Makine Bakım Elemanı (Gebze)
 • CarrefourSA- Gebze- Çayırova Balık Depo Engelli Depo
 • Depo Personeli
 • Resepsiyonist

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de gebze iş ilanlarına bakabilirsiniz.

6 yorum

 1. Adim dursun akkayağlu işe çok ama çok ihtiyacım var evliyim çayırovada oturuyorum kiraciyim iki çocuğum var.burdan büyüklerime sesleniyorum. Bende devamli is istiyorum allah için yardim edin lütfen. Us beğenmiyorum çöp işi olsun yeterki isim olsun 33 yasindayim .ne is olursa olsun yeterki devlet işi olsun devamli is çünkü. Vallah ise ihdiyacim var allah icin el uzatin bana. Burdan büyüklerime sesleniyorum bana yardim edin dilen miyorum is istiyorum izden. Bana yardim edin allah da size yardım etsin. Duvalarimla sizinle

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*