İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ünye Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Ünye Belediyesi Personel Alımı

Ordu iline bağlı Ünye Belediyesi vatandaşlarına daha fazla hizmet vermek amacıyla çeşitli projeleri tamamlamış ve birçok yeni projeyi hayata geçirmiştir. Bu projeler beraberinde bir işgücü yaratmış ve Ünye Belediyesi personel alımı yaparak istihdam sağlamıştır.

Karadeniz’e özgü kültüre sahip, orman ve denizin arasında kıyıya paralel bir şekilde kurulu olan ilçe son zamanlarda yerli turizmcilerin ilgisini çekmeye başladı. Belediye yatırımlarıyla taleplere cevap vermek için değişik zamanlarda işçi ve memur alımı yapmaktadır. Bu alımlar Ünye Belediyesi iş ilanları ile duyurulmakta ve adayların müracaat edebilmeleri için başvuru kanalları, ilan detaylarında belirtilmektedir.

Ünye Belediyesi Personel Alımı

Ünye Belediyesi İşçi Alımı

Son olarak 2017 yılı Temmuz ayında İş-Kur ilanıyla Ünye Belediyesi işçi alımı yaptı ve başlatılan projeler için alım yapacağının sinyallerini de verdi. Bu konuda bilgi almak ve başvuru yapmak için belediyenin resmi sitesini ve sayfamızı takip edebilir ya da kurumuma şahsen gidip başvuru yapabilirsiniz. Şayet İŞKUR üyeliği oluşturma yöntemini seçerseniz, belediyede uygun bir kadro açıldığında size ulaşarak haber verilecektir.

Belediye işçi ya da memur alımı yapıyor olsun, alım esnasında yayınladığı duyuruda görev süresini de belirtilmektedir. Ancak bazı projeler için kesin bir tamamlanma tarihi belirlenemediğinden dolayı kimi ilan detaylarında belirsiz süreli yazabilmektedir.

Ünye Belediyesi Memur Alımı

Uzun zamandır Ünye Belediyesi memur alımı yapmamış mevcut kadrosuyla ilçeyi yönetmeye devam etmiş. Fakat turizm sektörü geliştikçe belediyenin bünyesine memur alımı yapması da kaçınılmaz olmuştur. Karadeniz’in İncisi Ünye Belediyesinde memur olmak isteyen herkes iş ilanlarını sayfamızdan takip edebilir ve işçi alımında olduğu gibi belediyeden de bilgi alabilirler.

Özellikle de memur adaylarının merak ettiği bir diğer soru ise yükselme şansı olup, olmadığı yönündedir. Bu soru her ne kadar memur kadroları için değerlendirilse de, esasında işçi kadrosundaki bazı personelleri de ilgilendirmektedir. Bu konulara dair takıldığınız yerleri, kurumun İnsan Kaynakları birimine giderek ya da iletişim numaralarını ayarak sorabilirsiniz.

Ünye İş İlanları

Ünye Belediyesi personel alımı ne zaman sorusu için kesin bir yanıt veremiyoruz. Çünkü belediye alım yapacağı zaman duyuru yaparak, adayların haberdar olmasını sağlamaktadır. Bu kapsamda web sitemizi takip ederek, duyurulardan haberdar olabilirsiniz. Ancak kurumun alım tarihlerine kadar Ünye iş ilanları aracılığıyla bir meslek sahibi olabilir ve kariyer hayatınıza ilerleyen tarihlerde yeniden yön verebilirsiniz.

Güncel iş ilanları aşağıda listelenmekte ve firmaların hangi departmanlarda eleman ihtiyaçları olduğu belirtilmektedir. Ancak daha fazlası için çeşitli kariyer sitelerini inceleyebilir ya da İŞKUR birimine müracaat edebilirsiniz…

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir