Ünye Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Ünye Belediyesi Personel Alımı

1920 yılında Ordu’nun il olarak ilan edilmesiyle birlikte ilçe statüsünü alan Ünye’de belediyecilik faaliyetleri de bu dönem itibariyle başlamıştır.

Ünye Belediyesi, çevreye duyarlı, sürdürülebilir kalkınma anlayışıyla, kaynakları etkin biçimde ve doğru kullanarak Ünye halkının sosyal, ekonomik ve kültürel ihtiyaçlarının çağdaş bir belediyecilik anlayışıyla karşılanması misyonu ile faaliyet göstermektedir.

Bu misyon doğrultusunda Ünye’yi kalkındırmak ve vatandaşlarına daha yaşanabilir bir Ünye sunmak amacıyla yoğun çalışmalar sürdüren kurum, kırsal hizmetler, koordinasyon işleri, temizlik işleri, zabıta müdürlüğü, destek hizmetleri gibi birimlerinde çalıştırmak üzere personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Ünye Belediyesi Personel Alımı

Ünye Belediyesi İşçi Alımı

Zaman zaman kadrosunda açılan pozisyonlar için eleman alımı yapan Ünye Belediyesi, kadrosunda memurdan çok işçiye yer vermektedir. Geniş bir çevreye yayılan faaliyet alanlarında genellikle işçi statüsüyle aldığı personelleri çalıştıran kurumun, bu sebeple kadrosuna alacağı personellerin büyük bir kısmını da işçi alımı şeklinde gerçekleştireceği tahmin edilmektedir.

Ünye Belediyesi Memur Alımı

Uzun zamandır Ünye Belediyesi memur alımı yapmamış mevcut kadrosuyla ilçeyi yönetmeye devam etmiş. Fakat turizm sektörü geliştikçe belediyenin bünyesine memur alımı yapması da kaçınılmaz olmuştur. Karadeniz’in İncisi Ünye Belediyesinde memur olmak isteyen herkes iş ilanlarını sayfamızdan takip edebilir ve işçi alımında olduğu gibi belediyeden de bilgi alabilirler.

Özellikle de memur adaylarının merak ettiği bir diğer soru ise yükselme şansı olup, olmadığı yönündedir. Bu soru her ne kadar memur kadroları için değerlendirilse de, esasında işçi kadrosundaki bazı personelleri de ilgilendirmektedir. Bu konulara dair takıldığınız yerleri, kurumun İnsan Kaynakları birimine giderek ya da iletişim numaralarını ayarak sorabilirsiniz.

Ünye Belediyesi İş İlanları

Çok iyi yetişmiş kalifiye personel ile kurumsallaşmasını tamamlayıp verimliliği esas alarak, gelişimde ve değişimde öncü, katılımcı, şeffaf ve örnek model bir belediye olmak hedefinde olan Ünye Belediyesi, bu hedefler doğrultusunda çalışabilecek deneyimli ve deneyimsiz personelleri istihdam etmek adına iş ilanı yayınlayacak.

Belediye kadrosunda çalışmak isteyenleri resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı bu iş ilanları ile bilgilendiren kurum, personel adaylarının başvurularını da  bu ilanlar üzerinden kabul etmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Ünye Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ünye Belediyesi kadrosunda sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Yapılacak olan bütün başvuruları değerlendirecek olan Ünye Belediyesi insan kaynakları birimi, aradığı kriterlere uygun olan adaylara geri dönüş yaparak mülakata çağırmaktadır. Mülakatı da başarı ile tamamlayan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır. Belediyenin kadrosuna memur olarak dahil olmak isteyenlerin ise KPSS sınavından yeterli puanı almış ve ÖSYM tarafından yerleştirilmiş olmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Ünye İş İlanları

Ünye Belediyesi personel alımı ne zaman sorusu için kesin bir yanıt veremiyoruz. Çünkü belediye alım yapacağı zaman duyuru yaparak, adayların haberdar olmasını sağlamaktadır. Bu kapsamda web sitemizi takip ederek, duyurulardan haberdar olabilirsiniz. Ancak kurumun alım tarihlerine kadar Ünye iş ilanları aracılığıyla bir meslek sahibi olabilir ve kariyer hayatınıza ilerleyen tarihlerde yeniden yön verebilirsiniz.

Güncel iş ilanları aşağıda listelenmekte ve firmaların hangi departmanlarda eleman ihtiyaçları olduğu belirtilmektedir. Ancak daha fazlası için çeşitli kariyer sitelerini inceleyebilir ya da İŞKUR birimine müracaat edebilirsiniz…

Güncel Ünye iş ilanları

  • Satış Temsilcisi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Ünye iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*