Gazipaşa Havalimanı İş İlanları 2018

Gazipaşa Havalimanı İş İlanları

Havalimanı iş alımları çok sık ve yoğun olduğu için havalimanı iş ilanları ile karşılaşmanız da çok olasıdır.  Bu nedenle öncelikli olarak gereken şartlara uyup uymadığınızı incelemeli ve bu havalimanlarında gereken şartları sağlıyorsanız gerekli sağlık kontrollerinden geçmelisiniz.

Gazipaşa Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş başvurusu yapacak olan özel güvenlik görevlilerinden birtakım yeterlilikler istenir. Ayrıca bu özel güvenlik görevlilerinin belirli bir boy ve kiloya ulaşması da gerekir.

Kadın ve erkek için oluşturulan standartlar farklıdır. Havalimanı personel alımı için bu şartları sağlayan kişiler TC vatandaşı ise ve yaşı da 18’den büyükse özel güvenlik görevlisi için başvuru yapabilir.

Gazipaşa Havalimanı İş Başvurusu

Hava alanı iş ilanları için başvuru formunuzun eksiksiz olması gerekir. Başvuru formunda yazan bilgilerin dışında ekstra bir belge istenip istenmediğini danışmanlardan öğrenebilirsiniz. Hava alanı iş başvurusu için yoğun bir talep oluduğunu unutmamalısınız. Her ne kadar bazen toplu alım yapılıyor olsa da talebin de bir o kadar çok olduğunu söyleyebiliriz.

Gazipaşa Havalimanı Personel Alımı

Havalimanı işçi alımı yaparken koyduğu saat uygulamalarına uyum sağlayabilecek personeller almaya çalışır. Çünkü 24 saat açık olan bu sivil hava sahaları çalışanların vardiyalı sistemde çalışmasını uygun görür. Yani kimi zaman işe sabah giderken kimi zaman akşam gidebilirsiniz.

Hava alanı personel alımı için siz de bu gereken şartlara uyum sağladığınızı düşünüyorsanız internet üzerinden ya da birebir başvuru yapmayı deneyebilirsiniz.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

 

11 Comments

 1. rahmi uysal 22 Mart 2014
 2. burhan karpuz 25 Nisan 2014
 3. burhan karpuz 25 Nisan 2014
 4. azize şimşek 6 Mayıs 2014
 5. ali 18 Kasım 2014
 6. SEVİM GERÇEK 19 Kasım 2014
 7. turan yuksel 24 Kasım 2014
 8. DİLEK 11 Aralık 2014
 9. ömer özcan 7 Şubat 2015
 10. ömer özcan 7 Şubat 2015
 11. okan yılmaz 9 Ağustos 2015

Leave a Reply