Erzurum Havalimanı İş İlanları 2023

Başlıklar

Erzurum Havalimanı İş İlanları

Erzurum havaalanı Doğu Anadolu bölgesinin en yoğun merkezlerinden bir tanesidir. Belirtilen ilde yaşayan ve havaalanında çalışmak isteyen kişilerin ilanları takip etmeleri gerekmektedir.

Havalimanı iş ilanları araştırmasında olan bireyler, güvenlik görevlisi başta olmak üzere, sekreter, gişe görevlisi ya da teknisyen gibi pozisyonlarda çalışma fırsatı bulabilirler. Havalimanı iş başvurusu yapacak olan adayların başarı sağlayabilmek adına eğitimlerini en iyi şekilde tamamlamaları gerekmektedir.

Erzurum Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Özel güvenlik sertifikası olan kişiler, Erzurum havalimanı personel alımı süreçleri başladığında, pratik bir şekilde başvurabilirler. Her yıl birbirinden değişik pozisyonlara iş alımı yapılmaktadır. Ancak daha çok özel güvenlik açığı olmaktadır.

Adaylardan havaalanı iş ilanları kapsamında beklenen temel şartlar ise, temiz sağlık raporu, adli sicil kaydı, nüfus kayıt örneği olarak belirtilebilir.

Erzurum Havalimanı İş Başvurusu

İş başvurusu yapan bireyler, tüm şartları tamamladıklarında çalışmaya başlayabilirler. Bu noktada yabancı dil bilgisi son derece önemlidir. Havaalanı iş başvurusu yapacak olan kişilerin İngilizce başta olmak üzere birbirinden farklı dillere hakim olmaları rakiplerinin önüne geçmelerine yardımcı olur.

Erzurum Havalimanı Personel Alımı

Bireyler yabancı dil bilgisi dışında personel alımı süreci içerisinde sözlü mülakat aşamasında da rakiplerine fark atabilirler. Sözlü ve yazılı mülakattan oluşan görüşmelerde, kendini en iyi şekilde ifade edebilen kişiler böylelikle çalışma fırsatı bulurlar.

Havaalanı personel alımı yılda bazen 2 bazen 3 kez yapılmaktadır. Havalimanı işçi alımı süreçleri tamamlandığında kişiler, istedikleri alanda çalışma fırsatı bulabilirler.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

9 Comments

  1. Tecrübeliyim Afganistan ve Irak’ta Türkiye’de maç konser ve site belediye etkinliklerinde tecrübeliyim bende çalışmak istiyorum

  2. Funda Canbolat silahlı guvenligim Afganistan ve Irak’ta çalıştım Türkiye’de şuanda maç konser ve site güvenliğinde çalıştım ben çalışmak istiyorum bilginize

  3. Özel güvenlik görevlisi olarak hava alanında çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olun

  4. Yeni aldığım silahlı özel güvenlik sertifikası ile erzurum havalimanında çalışmak istiyorum

    • İşsizim iş arıyorum ama deneyimsiz olduğum için ise alinmiyorum alinmadigim içinde deneyimsizim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*