Amasya Merzifon Havalimanı İş İlanları 2018

Amasya Merzifon Havalimanı İş İlanları

Havalimanları aynı zamanda yoğun sirkülasyondan dolayı büyük bir iş sahası. Bu nedenle amasya merzifon havalimanı iş ilanları hakkında daha fazla bilgi almak isteyebilir ve bu alanlarda çalışmayı tercih edebilirsiniz.

Amasya Merzifon Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş başvurusu yapacak olanlar öncelikle hangi alanda çalışmayı düşünüyorsa o alanın çalışma şartlarını bilmelidir. Eğer güvenlik görevlisi olarak çalışacaksanız 18 yaşını geçmeli ve TC vatandaşı olmalısınız.

Ayrıca güvenlik görevlilerinin uyması gereken boy ve kilo standartlarına da uymalısınız. Havalimanı personel alımı için güvenlik görevlilerinin götürmesi gereken sağlık belgelerini de unutmamalısınız.

Amasya Merzifon Havalimanı İş Başvurusu

Havalimanı personel alımı için sizde akciğer filmi, genel sağlık raporu gibi sayabileceğimiz pek çok belge istenir. Tüm bu belgeleri eksiksiz bir şekilde vermeli ve sağlıklı olduğunuzu ispatlamalısınız.

Ancak bundan sonra hava alanı iş ilanları hakkında genel bir bilginiz ve başvurma hakkınız olur. Kendinize seçeceğiniz sektöre göre çalışma şartları ve istenen evraklar değişiklik gösterebilir.

Amasya Merzifon Havalimanı Personel Alımı

Hava alanı personel alımı için çalışma şartlarını biliyor olmanız önemlidir. Çünkü 24 saat açık olan havalimanlarında günün her saati bir çalışan bulmak mümkündür. Bu da vardiya sisteminin gerekliliğine işarettir.

Vardiyalı sistemlerde çalışanlar için genelde servis ve benzeri ulaşım kolaylığı sağlanır. Havalimanı işçi alımı için gerekli internet sitelerine başvurabilir ya da havalimanı içerisine girerek kendiniz de başvurunuzu istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

 

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko.

9 Comments

  1. ayse aktas 27 Mart 2014
  2. volkan aygün 16 Temmuz 2014
  3. emre biçer tokattan geldim iş arıyorum ne iş verilirse yapmaya calışırım 14 Eylül 2014
  4. sadık 1 Ekim 2014
  5. bahar 6 Aralık 2014
  6. Alper şahin 28 Ocak 2015
  7. halil ibrahim ertan 9 Şubat 2015
  8. Fazıl SÖZEN 27 Haziran 2015
  9. cem 22 Ağustos 2016

Leave a Reply