Sabiha Gökçen Havalimanı İş İlanları 2018

Sabiha Gökçen Havalimanı İş İlanları

Güvenlik personeli olmak istiyorsanız mesleğinizi en doğru ve en kaliteli bir şekilde yapabileceğiniz yerlerden biri de havalimanlarıdır. Havalimanı iş ilanları araştırması yaparsanız yeni açılan havalimanları için pek çok personel açığı olduğunu göreceksiniz. Siz de bu personellerden biri olabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş başvurusu yaparken belgelerinizin eksiksiz olması çok önemlidir. Özellikle personellerin sağlık durumlarının iyi olması gerektiğinden güvenlik elemanı olarak alınacaksanız sağlık muayenesinden geçmelisiniz.

TC vatandaşı olmanız, 18 yaşını doldurmanız ve en az lise mezunu olmanız da aranan şartlar arasındadır. Havalimanı personel alımı için internetteki iş ilanlarına bakabilir ya da giderek form doldurabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı İş Başvurusu

Hava alanı iş ilanları için sizden istenen özgeçmişi eksiksiz olarak doldurmanız çok önemlidir. Aynı zamanda her bir havalimanının 24 saat açık olduğunu unutmamalısınız. Bu da güvenlik görevlisi de dahil olmak üzere her alanda çalışmanın vardiyalı sistemle yürümesini sağlar. Hava alanı iş başvurusu hakkında merak ettiklerinizi oradaki personellere de sorabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı Personel Alımı

Havalimanı işçi alımı yaparken tüm sosyal hakları sağladığı ve sağlık kontrollerinden de geçirdiği için iyi bir iş alanı yaratıyor. Hava alanı personel alımı anlamında yüksek sayılarda toplu alımlar yaptığı için de tercih ediliyor.

Bu nedenle siz de havalimanında iş imkanı yaratmak istiyorsanız bir an önce ilanlara bakabilir ve güvenlik görevlisi dışında, uçak firmalarında, havalimanı içerisindeki cafelerde kendinize uygun bir iş bulabilirsiniz.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko.

15 Comments

 1. selcuk YAVUZ 15 Mart 2014
 2. abdullah 20 Mart 2014
 3. maşallah çelik 13 Nisan 2014
 4. coşkun açıkgöz 21 Nisan 2014
 5. metın kara 28 Nisan 2014
 6. Derya Kocak 5 Mayıs 2014
 7. behcet yagmur 10 Mayıs 2014
 8. sami 17 Mayıs 2014
 9. huseyin 22 Mayıs 2014
 10. ceyhun ulhanlı 8 Haziran 2014
 11. metin ata 27 Haziran 2014
 12. gülsen sağ 5 Temmuz 2014
 13. ahmet 1 Ağustos 2014
 14. Mehmet Öztürk 20 Ekim 2014
 15. Öztürk ERDOĞAN 27 Kasım 2014

Leave a Reply