Afyonkarahisar Zafer Havalimanı İş İlanları 2024

Afyonkarahisar Zafer Havalimanı İş İlanları

Afyonkarahisar Zafer havaalanı yeni açılan merkezlerden bir tanesi olduğu için sıklıkla personel ihtiyacı duyulmaktadır. Bu noktada havalimanı iş ilanları araştırması yapan kişiler, Afyon’da iş bulma ve konaklama fırsatına sahiplerdir.

Havalimanı iş başvurusu işlemleri sözlü ve yazılı mülakat olarak iki aşamada gerçekleşmektedir. Havaalanın inisiyatifine bağlı olarak adaylarda birebir görüşmeler de yapılmaktadır.

Afyonkarahisar Zafer Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Zafer havaalanında en çok ihtiyaç duyulan pozisyonlardan bir tanesi güvenlik görevlisi olarak bilinmektedir. Polislerden sonra son derece önemli olan güvenlik görevlisi pozisyonuna her yıl binlerce vatandaş başvuru yapmaktadır.

Havalimanı personel alımı işlemlerine başlamadan önce adayların en az lise mezunu olmaları ve 18 yaşını geçmeleri dikkat edilecek unsurlar arasındadır. Gerekli şartlar yerine getirildiğinde adayların başvuruları en kısa süre içerisinde denetlenerek yanıtlanmaktadır.

Afyonkarahisar Zafer Havalimanı İş Başvurusu

İş başvurusu yaparken ön lisans ya da lisans mezunu olan kişiler, rakiplerine karşı avantaj sağlayabilirler. Havaalanı iş ilanları yılın belirli dönemlerinde genellikle Ocak ve Temmuz aylarında açılmaktadır.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan kişiler, havaalanında çalışarak mesleklerini en iyi şekilde değerlendirebilirler. Havaalanı personel alımı işlemleri sırasında adayların İngilizce dışında belirtilen ikinci bir dili de biliyor olmaları önemlidir.

Afyonkarahisar Zafer Havalimanı Personel Alımı

Zafer havaalanında çalışabilmek adına kişilerin turistler adına ikinci bir dil bilmeleri önemlidir. Her ne kadar Afyonkarahisar Anadolu bölgesinde yer alıyor olsa da havaalanında çalışan bireylerin donanımlı olmasına dikkat edilmektedir.

Havalimanı işçi alımı süreçleri ilanlar açıldığında detaylı bir şekilde açıklanmaktadır. Kabin memuru, temizlik görevlisi, uçak teknisyeni, gişe görevlisi ve sekreter gibi birbirinden farklı alanlarda eleman alımı yapılmaktadır.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*