Fatsa Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Fatsa Belediyesi Personel Alımı

Ordu’nun en çok bilinen, büyük ve gelişmiş bir ilçesi olan Fatsa’da belediyecilik faaliyetlerinin başlaması 1876 tarihine dayanmaktadır.

Fatsa’yı sahip olduğu bütün kaynakları ile birlikte kalkındırmak hedefinde olan Fatsa Belediyesi, bu hedefi doğrultusunda faaliyetlerini sürdürürken, vatandaşlarının ihtiyaçlarını, memnuniyetlerini ve şehrin modernizasyonunu da en iyi şekilde yönetmeye çalışmaktadır.

Fatsa için gerekli bütün yatırımların yapılmasını ve hayata geçirilmesini isteyen kurum yetkilileri, bu faaliyetlerine hız kazandırmak adına belediye kadrosuna destek hizmetleri, temizlik işleri, zabıta müdürlüğü, fen işleri, insan kaynakları ve eğitim gibi birimlerde çalıştırmak üzere deneyimli, deneyimsiz ve engelli personel alımı yapmayı planlamaktadır.

Fatsa Belediyesi Personel Alımı

Fatsa Belediyesi İşçi Alımı

Fatsa Belediyesinin personel alımı yapmayı planladığı proje alanları dikkate alındığında kurumun memur akımından çok işçi alımı yapacağı öngörülmektedir.

Kadrosuna aldığı işçileri genellikle sözleşmeli işçi olarak istihdam etmeyi tercih eden kurum, bu işçilerini hafta içi 08.00 ile 17.00 saatleri arasında çalıştırmakta ve mesai saatleri dışında çalışan personellerine maaşlarına ek olarak fazla mesai ücreti ödemektedir.

Fatsa Belediyesi Memur Alımı

Memurluk yaşı için ise kimi kadrolarda 30 kimi kadrolarda 35 yaş şartı bulunmaktadır. Yukarıda da belirtildiği gibi yaş durumu kadroya göre değişkenlik gösterdiği için kesin bir yaş aralığı belirtemiyoruz. Bu nedenle 30 yaşını dolduran adaylar Fatsa Belediyesi memur alımı için gün sayarken, önceki alımları kontrol ederek yaş şartının ne olduğunu öğrenmesi daha uygun olacaktır.

Özellikle de lisans ve üzeri eğitim düzeyinde mezunlar için açılan memurluk kadrolarında en fazla istenilen yaş aralığının 40-45’e kadar çıkabildiği bilinmektedir. Bu nedenle üst düzey alımlarda, hem alt yaş sınırının hem de üst yaş sınırının daha da yükseldiğini söylemek mümkün.

Fatsa Belediyesi İş İlanları

Bütün faaliyetleri hakkında şeffaflık ilkesi doğrultusunda internet sitesi aracılığıyla vatandaşlarını bilgilendiren Fatsa Belediyesi, kadrosuna alacağı personeller hususunda da internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlamaktadır.

Yayınladığı iş ilanlarında genellikle açık pozisyonlara, çalışma şartlarına ve personel adaylarında aranacak niteliklere yer veren Fatsa Belediyesi, başvuru yapacak olan vatandaşlarından iş ilanında yayınlanan niteliklere uygun olmaları halinde başvuru yapmalarını istemektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Fatsa Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fatsa Belediyesi,  kadrosunda sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak çalışmak isteyen vatandaşlarına belediyenin resmi internet sitesinde yayınlanacak olan iş başvuru formunu eksiksiz doldurarak ön başvuru yapmalarını ilk şart olarak sunmaktadır.

Kadrosunda çalıştıracağı bütün personellerine birim ayrımı yapmaksızın insan kaynakları aracılığıyla mülakat uygulayan kurum, mülakatta başarılı olan adaylar için işe alım sürecini başlatmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Fatsa İş İlanları

Eğer yaşınızdan dolayı memur ya da işçi alımlarında bir şansınız yoksa Fatsa iş ilanları aracılığıyla kendinize uygun bir iş bulabilirsiniz. Firmalar, farklı yaş grupları için alımlar gerçekleştirmektedir. En az asgari ücret düzeyinde sabit bir gelire sahip olabileceğiniz bu işçi ve üst düzey personel alımlarını değerlendirerek, çalışmaya ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Güncel Fatsa iş ilanları

  • Starbucks Barista / Ordu

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Fatsa iş ilanlarına bakabilirsiniz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*