Gölcük Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Gölcük Belediyesi Personel Alımı

Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan Gölcük’te belediyecilik faaliyetlerine 1936 yılında başlanmıştır.

Gölcük Belediyesi, çağdaş donanma kenti Gölcük’te; insan merkezli, kaynaklarını verimli kullanan, adil, katılımcı ve etkin yönetim anlayışı ile hizmetler sunmak hedefiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bu faaliyetler kapsamında deneyimli ve deneyimsiz personellere ihtiyaç duyan Gölcük Belediyesi, yakın zamanda personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Gölcük Belediyesi Personel Alımı

Gölcük Belediyesi İşçi Alımı

Gölcük Belediyesi kadrosuna son dönemlerde yapılan personel alımları incelendiğinde belediye bünyesinde çalışacak adayların genellikle temizlik işleri, zabıta, proje geliştirme, fen işleri, çevre koruma ve kontrol birimlerinde sözleşmeli işçi statüsüyle kadrolandırıldığı ve buna göre sosyal haklar sağlandığı dikkat çekmektedir.

Tüm belediye personellerinin 08.00-17.00 saatleri arasında mesai yaptığı Gölcük Belediyesi’nde kadroya alınması planlanan çok sayıda işçinin de hâlihazırda çalışan personellerle aynı sistemde çalışacağı ve aynı sosyal haklara sahip olacağı bilinmektedir.

Gölcük Belediyesi İş İlanları

”Yüksek yaşam standartları ile dünyaca tanınmış, hizmette ve kalitede örnek, bilim, sanat ve turizm merkezi sağlıklı bir Gölcük” için projeler geliştiren Gölcük Belediyesi, bu projeleri hızlı ve sürdürülebilir olarak hayata geçirmek ve vatandaşlarının memnuniyetini sağlamak amacıyla personel alımı yapacak.

Kadrosuna alacağı personeller ile ilgili detaylı bir iş ilanı yayınlayarak vatandaşlarını bilgilendirmesi beklenen kurumun, bu ilan ile başvuru kabul edeceği de öngörülmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Gölcük Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kadrosuna alacağı personelleri çalışma alanlarına göre sınava ya da mülakata tabi tutan Gölcük Belediyesi,  herhangi bir birimde memur kadrosuyla işe alınacak olan adaylardan KPSS’den uygun puanı almış ve ilgili birime ÖSYM tarafından yerleştirilmiş olmalarını isterken bazı pozisyonlar için de internet sitesinden yayınlanacağı iş başvuru formunu doldurmalarını genellikle yeterli görmektedir.

Gölcük Belediyesi insan kaynakları birimi, memur kadrosu için sınav puanı yeterli olan, işçi kadrosu için de başvurusu olumlu değerlendirilen adayları mülakata tabi tutmakta ve mülakatı başarı ile tamamlayan adayları için işe alım süreci başlatmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Gölcük Belediyesi Memur Alımı

KPSS ile belediyeye girmek isteyenler öncelikle sınavdan iyi bir derece ile çıkmaları gerekiyor. Daha sonra ise Gölcük Belediyesi memur alımı için tercih yapmalısınız. Kocaeli’nin en güzel bölgelerinden biri olan Gölcük ilçesinde istihdam hiç de kısıtlı değil.

Bu nedenle sadece KPSS puan türü ile değil, sözlü sınav olarak bilinen mülakatla da kurumun bünyesinde görev alabilirsiniz. Belediye memur alımlarını gerçekleştiği dönemlerde, adayların başvuru yapabilmesi için uygun platformları açıklamaktadır. Bazı dönemlerde KPSS tercihleri ön koşul olmaktayken, bazı dönemlerde ise direk şahsen müracaat yapılması talep edilmektedir.

Gölcük İş İlanları

Gölcük iş ilanları araştırması yaparak sizde aradığınız kriterlere uygun işlere müracaat edebilirsiniz. Gerek belediyenin işçi kadrosuna dahil olmak için gerekse de farklı iş kollarında meslek sahibi olabilmek için duyuları anlık olarak takip etmeniz gereklidir.

Bu konuda İŞKUR’a giderek size uygun iş ilanlarına bakabilir ve başvuruya açık olan çeşitli işlere giderek görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca İşkur bünyesinde form oluşturarak, gelecek dönemlerde başvuruya açılacak olan ilanlardan da haberdar olabilirsiniz.

Güncel Gölcük iş ilanları

 • GÖLCÜK Danışma Personeli
 • Danışma Görevlisi
 • Bilet Satış Görevlisi
 • Kocaeli Gölcük – Kurye

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de gölcük iş ilanlarına bakabilirsiniz.

2 yorum

 1. 4 yıl donanmada 1 yıl İzmir’de askeri personel olarak çalıştım iş aramaktayım belediyemizin uygun pozisyonlarinda çalışmak isterim yüksekokul menzunuyum
  İrtibat için mail adrrsimde ulaşmanız husunu arz ederim.

 2. Pandemi nedeniyle yaşamış olduğumuz zorluklar nedeniyle acil olarak iş arıyorum.
  Gölcük belediyesi olarak bu konu da yardımcı olmanızı talep ediyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*