İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İzmit Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

İzmit Belediyesi Personel Alımı

1888 yılında bağımsız sancak olarak ilan edilen İzmit, zamanla ciddi anlamda gelişme göstermiş ve Kocaeli ilinin merkez ilçesi durumuna gelmiştir.

Cumhuriyetin ilanı ile birlikte özellikle sanayileşme alanında en hızlı gelişen bölgelerimizden birisi olan İzmit, bu anlamda İstanbul’a ve önemli ulaşım alanlarına yakınlığını avantaja çevirmiş durumdadır.

Yeni İzmit’ hedefiyle; kent halkının değerlerini ve haklarını koruyarak, adil, hızlı, ve kaliteli hizmet sunmak isteyen İzmit Belediyesi bu doğrultuda kendilerine yol arkadaşı olmak üzere çok sayıda personel alım yapmaya hazırlanmaktadır.

İzmit Belediyesi Personel Alımı

İzmit Belediyesi İşçi Alımı

Yatırımları dikkate alındığında kadrosuna çok sayıda personel alımı yapacağı öngörülen İzmit Belediyesi’nin kadrosuna memur alımından çok işçi alımı yapacağı ve bu işçileri zabıta, temizlik işleri, park ve bahçeler, destek hizmetleri gibi birimlerde sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak istihdam edeceği tahmin edilmektedir.

Mesai saatleri, sosyal haklar, resmi izinler konusunda çalışanları arasında ayrımcılık yapmayan belediye yetkilileri, herhangi bir sebeple mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalan işçilerine maaşlarına ek olarak fazla mesai ücreti ödemektedir.

İzmit Belediyesi Memur Alımı

Memur alımları direk başvuru arkasından mülakata çağrılma ve işe alım olarak ilerlemiyor. İzmit Belediyesi memur alımı Türkiye genelinde olduğu gibi Kpss sınavı sonucunda alınan puan ve yerleştirme kılavuzundan seçilen kurumun kriterine göre sizi mülakata çağırmasıyla başlıyor.

Türkiye genelinde bir kurumda ne kadar personel alınacaksa, alınacak personel sayısının tam üç katı kadar aday mülakata çağrılarak aynı şartlar altında görüşmeler gerçekleştirilir. İzmit Belediyesi personel alım başvuru ile ilgili ayrıntıları kaçırmamak için sitemizi takipte kalın!

İzmit Belediyesi İş İlanları

Türkiye’nin cazibe merkezi, dünyada tanınan ‘Yeni İzmit’ hedefine ulaşmak amacıyla kadrosuna çok sayıda memur, işçi ve engelli personel alımı yapacak olan İzmit Belediyesi, bu konudaki bütün detayları resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanı ile vatandaşlarına duyuracak. İzmit Belediyesi insan kaynakları biriminin hazırladığı personel alım şartnamesinin belli olması halinde sitesiz üzerinden de güncel iş ilanı yayınlanacak ve tüm detaylar sizlerle paylaşılacaktır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

İzmit Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İzmit Belediyesi kadrosunda sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak yer almak isteyen vatandaşların belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş başvuru formunu eksiksiz doldurarak ön başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Başvuruları uygun görülen adaylarla insan kaynakları birimi iletişime geçmekte ve mülakat için belediyenin ilgili birimine çağrılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

İzmit İş İlanları

Kocaeli’ nin merkezinde yer alması sebebiyle belediyeden çok özel sektörde birçok iş ilanı bulunmaktadır. İzmit iş ilanları internet üzerinde bulunduğu gibi başka platformlar üzerinden de duyurulmaktadır.

Sanayi şehri olmasından dolayı organize sanayi bölgelerinde bulunan fabrikalarda daha kolay iş imkânı bulunabilmektedir. Sadece fabrikalarda değil birçok işletmeyi bir arada bulundan alışveriş merkezleri de vatandaşlara özel sektörde iş imkânı sağlıyor.

Güncel İzmit iş ilanları

 • Engelli Personel
 • Restaurant Captain
 • İzmit – Genel Başvuru
 • YAPI MARKET Satış Danışmanı İZMİT
 • Depo Elemanı
 • Balık Reyon Görevlisi/İzmit CarrefourSA Süpermarket

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de izmit iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir