İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Esenboğa Havalimanı İş İlanları 2019

Esenboğa Havalimanı İş İlanları

Ankara’da yer alan Esenboğa havaalanı başkent olması nedeniyle her yıl binlerce yolcuyu ağırlamaktadır. Seyahat etmek dışında iş sahibi olmak isteyen kişiler, havalimanı iş ilanları araştırmaları yaparak kısa sürede istihdam sağlamaları mümkündür.

Havalimanı iş başvurusu aşamalarında başarı sağlayabilmek adına tüm şartlara uyum sağlamak ve 18 yaşını aşmış olmak gerekir.

Esenboğa Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Yolcuların güvenliğini sağlayabilmek adına özel güvenlik son derece önemlidir. Güvenlik konusunda eğitim alan ya da sertifikası bulunan bireyler, havalimanı personel alımı ilanlarını değerlendirerek çalışmaya başlayabilirler.

Güvenlik görevlisi olabilmek adına bireylerin psikolojik açısından problem yaşamıyor olmaları son derece önemlidir. Başvuru öncesinde sağlık raporu almak işlemlerin daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır.

Esenboğa Havalimanı İş Başvurusu

Diğer kurumlara göre havaalanı başvuruları kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Esenboğa havaalanı iş ilanları araştırması yapan kişiler yazılı ve sözlü mülakatları tamamladıklarında çalışmaya başlayabilirler.

İş ilanlarının iki aşamada tamamlanıyor olması bireylerin birikimlerini daha kolay bir şekilde aktarabilmeleri açısından önemlidir. Havaalanı iş başvurusu yapacak kişilerin en az ön lisans mezunu olmaları daha hızlı şekilde istihdam edilmelerine yardımcı olmaktadır.

Esenboğa Havalimanı Personel Alımı

Yılında belirli zamanlarında gerçekleştirilen personel alımları sayesinde bireyler, mezun oldukları bölüm ile ilgili çalışmaya başlayabilirler. Esenboğa havaalanı personel alımı daha çok Aralık ya da Ocak aylarında yapılmaktadır. Ancak yoğunluk olması durumunda yaz aylarında da personele ihtiyaç duyulabilirler.

Havalimanı işçi alımı konusundaki ilanlar genellikle Esenboğa’nın resmi internet sayfası üzerinden duyurulmaktadır.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko.

4 Yorum

 1. metın kara 28 Nisan 2014

  24sene almanyada yasadım su an turkıye yerlestım almancama yazılı ve sozlu kendımeguvenıyorum.sızınle calısmak ısterım.saygılarımla.

 2. emre YILDIRGAN 11 Eylül 2014

  elektrik bölümü endüstri meslek lisesi mezunuyum ve forklıft ehliyetim var sızınle calısmak ısterım numaram 05068494005

 3. Tuğba Yalçın 3 Kasım 2014

  Merhaba bende Almanyada doğdum ve yaşadım.Evlenip Türkiye ye yerleşdim ve yaklaşık 2 buçuk aydır Ankarada yaşıyorum. Almancayı Anadilim gibi konuşuyorum, anlıyorum ve okuyabiliyorum. Esenboğa Havalimanında Çalısmayı çok isterim.

 4. ORHAN AVCI 9 Mart 2015

  Merhaba ELEKTRONİK Teknisyeniyim 8 yıllık bir tecrübeye sahibim Ankara Keçiörende ikamet ediyorum Esenboğa Havalimanında çalışmak istiyorum Tel not : 0545 602 88 85

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir