İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Erzincan Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Erzincan Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Cumhuriyetin ilanı ile Türkiye Cumhuriyetinin bir vilayeti olarak ilan edilen Çorum, 2018 yılı itibariyle 200 bine yaklaşan bir nüfusa ulaşmıştır.

Erzincan belediyesi işçi alımı

Erzincan Belediyesi Personel Alımı

Erzincan Belediyesi, şehrin çehresini değiştirerek vatandaşlarına daha yaşanabilir bir kent sunmak amacıyla yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir. Şehirde dinamik nüfusu elinde tutmak ve şehir dışı göçü önlemek amacıyla yatırımlarını istihdam alanlarında yoğunlaştıran Erzincan Belediyesi, kendi bünyesinde de istihdam alanları oluşturarak personel alımı yapacağını açıkladı.

Erzincan Belediyesi İşçi Alımı

Özellikle son dönemlerde yaptığı yatırım alanlarında istihdam etmek üzere ihtiyaç duyduğu personelleri sözleşmeli işçi kadrosuyla bünyesine alacağını belirten Erzincan Belediyesi, bu personellerine diğer kadrolardaki personelleri gibi sosyal haklar tanınacağına da açıklamasında yer verdi.

Erzincan Belediyesi İş İlanları

Erzincan Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyenlere bekledikleri haberi internet sitesinden yaptığı açıklama ile duyuran Erzincan Belediyesi, temizlik işleri ve zabıta birimine sözleşmeli personel alımı yapacağını belirtti. Alınacak personeller arasında engelli personel kadrosuna da yer verileceğini belirten Erzincan Belediyesi, yaptığı açıklamada bu pozisyon ile işe girmek isteyen adayların başvuru şartlarını incelemeleri gerektiğine de yer verdi.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Erzincan Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Erzincan Belediyesi bünyesinde memur ya da işçi olarak çalışmak isteyen vatandaşların Erzincan Belediyesi resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Bazı pozisyonlar için İşkur aracılığıyla da personel alımı yapan Erzincan Belediyesi, bu alanlar için başvuru yapacak olan adaylardan İşkur aracılığıyla başvurularını kabul etmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Erzincan  İş İlanları

Erzincan iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Erzincan iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Erzincan iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Erzincan iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Güncel Erzincan personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Tercan belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Üzümlü belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Rehafiye belediyesi iş ilanları için tıklayın.

5 Yorum

 1. ERHAN 13 Şubat 2014

  2009 YILI GUVENLIK SERTİFİKASINA SAHİBİM AYRICA TURK SILAHLI KUVVETLERI KOMUTANLIGI DAGCI KOMANDO UZMAN CAVUSLUKTAN KENDI ISTEGIMLE ISTIFA ETTIM SIZINLE CALISMAKTAN GURUR DUYARIM TESEKKUR EDERİM TEL…0507 967 46 67

 2. ziya çelik 13 Nisan 2014

  karo ve kalebodür ustasıyım sözleşmeli çalışmak istiyorum 054327663047

 3. RESUL 23 Mayıs 2014

  Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 4. bekir 16 Temmuz 2014

  1998 yılında jandarma genel komutanlığında 1 yılı aşkın eğitimimi başarıyla bitirerek 1999 yılında Uzman Jandarma olarak göreve başladım.Halen Erzincan İl J.K.lığında muvazzaf olarak görev yapmaktayım.Erzincan İlinden gerek ben gerekse eş ve çocuklarım ayrılmak istemiyoruz.Burada emekli olmayı ve buraya yerleşmeyi çok istiyoruz.Belediyenin istemesi durumunda memur olarak veya zabıta olarak 15 yıllık mesleki tecrübelerimle Belediyenize faydalı olabileceğime inanıyorum.Sizlerden bir haber bekliyorum.05534851026

 5. Birgül 21 Aralık 2014

  22 yaşındayım 2014 Erzincan Üniversitesi harita teknikeri mezunuyum belediyenizin bünyesinde görev almak istiyorum bilgisayar işletmeni sertifikası ve netcad sertifikası aldım. Ağrı da ikamet ediyorum erzincana yerleşebilirim bir sorun olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All right reserved.