Erzincan Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Erzincan Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Erzincan iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Erzincan Doğu Anadolu’nun en gelişmiş, büyük şehirleri arasında yer almaktadır. Burada vatandaşlara hizmet veren Erzincan Belediyesi, insanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Çevre ve doğaya önem gösteren hizmet ve projeleri, insan odaklı çözümler sunmaktadır.

Erzincan Belediyesi Personel Alımı

Doğunun gelişmiş şehirlerinden biri olan Erzincan bölgenin önemli şehirlerinden biri olarak öne çıkıyor. Buna bağlı olarak Erzincan Belediyesi de bölgenin önemli belediyelerinden biri olarak biliniyor. Bu doğrultuda hizmetlerine devam eden Erzincan Belediyesi bu yıl itibarıyla birçok boş pozisyon için personel alımı yapıyor. Vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek ve daha müreffeh bir yaşan standardı sunmak için çalışan belediye bunun için gerekli olan iş gücünü bu şekilde karşılıyor.

Erzincan Belediyesi İş İlanları

Erzincan Belediyesi bünyesindeki birimlerin personel ihtiyaçlarını senenin farklı zamanlarında açtığı iş ilanları ile karşılıyor. Birçok pozisyon için personel alımı yapan belediye bu noktada resmi internet sitesi üzerinden birçok iş ilanı yayınlıyor. Bu bağlamda şehirdeki vatandaşların iş başvurusunda bulundukları ilk kurum da Erzincan Belediyesi oluyor. İş ilanlarını kaçırmak istemeyenlerin sık sık belediyenin resmi internet sitesini takip etmeleri gerekiyor.

Erzincan Belediyesi Personel Alımı

Erzincan Belediyesi en çok personel alımı yapan belediyeler arasında yer alıyor. Özellikle beden işçisi noktasında sıkça alım yapan belediye personel eksikliğini bu şekilde kapatmanın yollarını arıyor bu doğrultuda ilanlar açan belediyenin bu ilanlarına başvuru tarihleri arasında başvurmak gerekiyor. Bunun için sık sık belediyenin internet sitesini takip etmek gerekiyor. Yine Erzincan Belediyesinin iş ilanı ve personel alımları için bizim sitemizi takip edebilirsiniz.

Erzincan Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Erzincan Belediyesinde engelli vatandaşlar da istihdam ediliyor. Belediye açmış olduğu kadroların yüzde dördünü engelli vatandaşlar için ayırıyor. Bu doğrultuda uygun pozisyonlar için açılan iş ilanlarına başvuruda bulunan engelli vatandaşlar belediyeye engelli raporlarını iletmeleri gerekiyor. Başvurular arasından uygun görülenler değerlendirilerek başvuru sahibine bilgi veriliyor. Bu şekilde tamamlanan süreç neticesinde belediyede işe başlamak mümkün oluyor.

Erzincan Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Erzincan Belediyesi sözleşmeli ve sözleşmesiz işçi alımı da yapıyor. Özellikle beden işçisi kapsamında temizlikişleri fen işleri, park ve bahçeler ile mezarlıklar müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere işçi alımı yapan belediye bu alımları senenin farklı zamanlarında yapıyor. İster sözleşmeli olsun ister olmasın alım yaptığı işçilerin sosyal haklarını da koruyan Erzincan Belediyesi bu çerçevede tam bir sosyal belediyecilik örneği gösteriyor.

Erzincan Belediyesi Zabıta Alımı

Erzincan Belediyesi zabıta birimi senenin farklı zamanlarında değişen sayılarla zabıta memuru alımı yapıyor. Erkek ve kadın fark etmeden alım yapan belediye zabıta memuru alımlarında bazı şartların yerine getirilmesini istiyor. Bu doğrultuda başvuruda bulunacakların en az lise mezunu olması en az 60 KPSS puanına sahip olmaları, kamu hizmetinden mahrum olmamaları, yüz kızartıcı suça bulaşmamış olmaları gibi şartlar isteniyor. Bu şartları karşılayan vatandaşlar belediyenin internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabiliyorlar.

Erzincan Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Erzincan Belediyesinin bir diğer alım yaptığı personel özel güvenlik personeli oluyor. Her belediyenin her şehrin ihtiyaç duyduğu özel güvenlik personeli bu bağlamda önemli bir işlev görüyor. Özellikle belediyeye bağlı park ve bahçelerde istihdam edilen güvenlikler oranın güven ve düzeninden sorumlu oluyor. Bu doğrultuda ihtiyacı karşılamak iççin ilan açan Erzincan Belediyesi bazı eğitimlerle birlikte çeşitli fiziki şartların karşılanması şartıyla başvuru alarak personel alımı yapıyor.

Erzincan Belediyesi İş Başvurusu

Erzincan Belediyesine iş başvurusu için kesin bir tarih belirtilmiyor. Bu yüzden iş başvurularını kaçırmamak için belediyenin internet sitesini takip etmek gerekiyor. Diğer taraftan yayınlanan iş ilanlarına başvurular son derece kolay bir şekilde yapılıyor. Başvuru formu üzerinden alınan başvurular hızlı bir şekilde değerlendirilerek sonuçlanıyor.

Erzincan Belediyesi Duyurular

Erzincan Belediyesi duyurular sayfasından birçok ilan yayınlıyor. Bunlar arasında vatandaşları ilgilendiren birçok bilgilendirme yer alıyor. Günlük yapılan çalışmalar, planlananlar, meclis gündemi, toplantılar başta olmak üzere personel alım ilanları da duyurular üzerinden yayınlanıyor. Bu bağlamda Erzincan Belediyesinin internet sayfasındaki duyurular bölümünü takip etmek personel alım ilanlarını kaçırmamak adına önem arz ediyor.

Erzincan Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Erzincan Belediyesinde iş başvurusunda bulunulup çalışılacak birçok birim bulunuyor. Bu birimlerde oluşan boş pozisyonlar için birçok vatandaş başvuruda bulunuyor. Gerekli şartları taşıyanlar buralara yerleştiriliyor. Bu doğrultuda en çok personel alımı yapılan birimler Mezarlıklar Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, İşletme İştirakler Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve İmar ve Şehircilik Müdürlüğü oluyor.

Güncel Erzincan İş İlanları için TIKLAYIN.

15 Comments

 1. Ayşe Aydoğan erzincan da belediye binasında mutfak ahçı yada çay cı bölümünde temizlik bölümünde iş arıyorum

 2. Merhabalar ben erzincan da oturuyom acilen işe itiyacim var temizlik cay büro banka temizlik işleri falan arıyorum belediye olur hastane olur yardımcı olurmusunuz tşk ederim çok itiyacim var

 3. Ehliyet( E) sınifı güvenlik görevlisi (silahlı) belgem var 4yıl tecrübem var iş bulamıyorum bir türlü 05372079529

 4. 28 yaşındayım ve lise mezunu bilgisayar bölümünü bitirdigim icin sertifikam var. + ehliyetim var yeni nışanlandim saglam bir işim olsun istiyorum. Belediyede sizin bünyenizde calismak istiyorum her turlu iş yaparim pozisyon fark etmez insallah geri dönüş olur . Belediyeye baska basvuracak biryer bulamadim insallah cagirirsiniz tesekkurler 5525540424

 5. ÖNCELİKLE SELAMUN ALEYKÜM.18 YAŞINDAYIM İŞ BULMAK İSTİYORUM. BELEDİYEMİZDEN İLGİLENMESİNİ İSTİYOR GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM.

 6. MERHABALAR BEN TUĞRUL TANITMIŞ ERZİNCAN DOĞUMLUYUM BEN YUZDE 50 ENGELİYİM VE EKPSS DEN 63 BUCUK ALDIM VE BIR İŞE GİREMEDİM

 7. Oncelikle iş arayan ve başvuru yapan arkadaşların yolunu bahtını Allah açık etsın
  22 yaşındayım lise mezunuym babamın vefatından snra evı geçindirmekle yükümlü hale geldim okumayı çok istedım yalnız bu zorlu çağda ev gecındırmenın ne kdr zor oldugunu helede kızsan kimse anlamaz beni anlayanlarla da aynı kaderi paylaşıyoruzdur. Bu halimden şükürler olsun hıc yoksunmadım uzatmak istemıyorm sizden ricam beledıyey zabıta memuru olarak girebilirsem bu benım için cok buyuk bır mutluluk olur
  inşallah bu isteğime cağrıma kayıtsız kalmazsınız

 8. Merhabalar
  Tayin dolayısıyla Erzincan üzümlü ye gelicez. 1 sene staj için Yerel gazetede dizayn işlemi yaptım. 1 sene yerel kanalda kj operatörlugu airbox resim masası bunları öğrenerek kamera arkasında çalıştım. 7 sene reklam sektöründe grafiker ve baskı sorumlusu olarak çalıştım ancak evlilik dolasiyla çıkmak zorunda kaldım. Silahsız güvenlik sertifikam mevcut. Belediyenize çizim olarak katkı sağlayabileceğime inanıyorum Geri dönüş yapmanızı bekliyorum. İyi günler

 9. 42 yasindayim. 12 yil esnaflik yaptim internet salonu islettim 5 yil cagri merkezinde musteri temsilciligi yaptim silahli ozel guvenlik sertifikam var. Belediyenin bunyesinde gorev yapmak istiyorum. Ilgilenirseniz sevinirim. Tlf 0553 968 11 90

 10. 22 yaşındayım 2014 Erzincan Üniversitesi harita teknikeri mezunuyum belediyenizin bünyesinde görev almak istiyorum bilgisayar işletmeni sertifikası ve netcad sertifikası aldım. Ağrı da ikamet ediyorum erzincana yerleşebilirim bir sorun olmaz.

 11. 1998 yılında jandarma genel komutanlığında 1 yılı aşkın eğitimimi başarıyla bitirerek 1999 yılında Uzman Jandarma olarak göreve başladım.Halen Erzincan İl J.K.lığında muvazzaf olarak görev yapmaktayım.Erzincan İlinden gerek ben gerekse eş ve çocuklarım ayrılmak istemiyoruz.Burada emekli olmayı ve buraya yerleşmeyi çok istiyoruz.Belediyenin istemesi durumunda memur olarak veya zabıta olarak 15 yıllık mesleki tecrübelerimle Belediyenize faydalı olabileceğime inanıyorum.Sizlerden bir haber bekliyorum.05534851026

 12. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 13. 2009 YILI GUVENLIK SERTİFİKASINA SAHİBİM AYRICA TURK SILAHLI KUVVETLERI KOMUTANLIGI DAGCI KOMANDO UZMAN CAVUSLUKTAN KENDI ISTEGIMLE ISTIFA ETTIM SIZINLE CALISMAKTAN GURUR DUYARIM TESEKKUR EDERİM TEL…0507 967 46 67

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*