Erzincan Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Erzincan Belediyesi İş Başvurusu

Erzincan, Doğu Anadolu topraklarında yer alırken şehrin oldukça dağlık ve engebeli bir yapıya sahip olduğunu dile getirmeliyiz. Şehirdeki yaşam, ilk insanlara kadar uzanır; fakat şehrin mevcut turizm potansiyeli tam manasıyla kullanılmaz halbuki doğru kullanım, hem şehre hem de ülkeye oldukça büyük yararlar getirecektir. Erzincan geçmişinde talihsiz depremler yaşadığından dolayı bölge insanının depreme karşı dikkatli tavır alması büyük önem taşır; zira şehir, tam da deprem kuşağı üzerinde Erzincan Belediyesi Personel Alımıbulunur.

Erzincan Merkez Belediyesi, şehrin en kalabalık ilçe nüfusuna yöneticilik yaparak ilçedeki sosyoekonomik gelişimi olumlu düzeyde tutmaya gayret eder.

Mimar, planlama, düzenleme, denetim, ofis personeli, güvenlik görevlisi alanında personel alımı yapacak olan belediye; gerekli şartları insan kaynakları aracılığı ile insanlara bildirir. Belediyede çalışmak ve kadrolu personel olmak istiyorsanız, sürekli takipte kalmanız gerektiğini unutmayın.

Güncel Erzincan İş İlanları

Aşağıda Erzincan iline ait güncel personel alım ilanlarını bulabilir, ilgili ilanın üzerine tıklayarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

Süvari Personel Alımı

Philip Morris Personel Alımı

Karaca Personel Alımı

Güncel Erzincan personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Tercan Belediyesi Personel Alımı

Tercan Belediyesi, her yıl belirli dönemlerde personel alımları yaparak ilçedeki istihdam ivmesine olumlu katkıda bulunmayı amaçlar. Ayrıca işini layığıyla yapamayan personel yerine daha özverili ve çalışkan kişileri bünyesine katmayı hedefleyerek hareket eder. Güvenlik görevlisi, aşçı, servis şoförü gibi farklı alanlarda yapılacak olan personel alımı; hem ilçe hem de civar bölge insanlarına davet kapısı açar.

Üzümlü Belediyesi Personel Alımı

Planlama, yardım destek, güvenlik, ofis çalışanı gibi farklı alanlarda personel alımı gerçekleştirmek için ilan veren Üzümlü Belediyesi; vermiş olduğu ilanda karşı taraftan beklediği vasıfları ve çalışma şartlarını belirtmiştir. Belediyenin hangi hususlarda dikkatli olduğunu öğrenebilmek için hem insan kaynakları hem de internet sitesi ziyaret edilebilir. Ayrıca yüz yüze görüşmek yerine telefonla dahi aydınlanarak işlem yapabilmeniz mümkündür.

Refahiye Belediyesi Personel Alımı

Refahiye Belediyesi, tıpkı adı gibi daha refah toplum yaratabilme mantığında hareket ederek personel alımları yapar. Personel alımı, hem belediyeyi hem de bölge insanlarını yakından ilgilendirir; zira açılan istihdam alanı ile mevcut yaşam kalitesinin artması meydana gelir. Servis şoförü, aşçı, çağrı merkezi çalışanı, avukat gibi farklı noktalarda yapılacak olan personel alımı; belediye tarafından vakitlice insan kaynaklarından duyurulacaktır.

Bilgi için: http://www.erzincan-bld.gov.tr/

5 Comments

  1. ERHAN 13 Şubat 2014
  2. ziya çelik 13 Nisan 2014
  3. RESUL 23 Mayıs 2014
  4. bekir 16 Temmuz 2014
  5. Birgül 21 Aralık 2014

Leave a Reply