Erkilet Havalimanı İş İlanları 2023

Başlıklar

Erkilet Havalimanı İş İlanları

Kayseri bölgesinde bulunan Erkilet havaalanı bireylerin iş sahibi olabilecekleri merkezlerden bir tanesidir. Havalimanı iş ilanları pozisyonlarını araştıran ve mesleklerine uygun bir şekilde çalışmak isteyen bireyler, eğitimlerini tamamlamaları durumunda mülakatlara girerek başarı sağlayabilirler.

Havalimanı iş başvurusu yapacak olan kişilerin 18 yaşında olmalarına dikkat etmeleri gerekir. Başvurulan pozisyona göre adayların erkek ya da kadın olarak cinsiyet belirtmelerine gerek yoktur.

Erkilet Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Özel güvenlik ilanlarında başarı sağlayabilmek adına adayların, silahlı ya da silahsız bir güvenlik sertifikalarının bulunması son derece önemlidir. Havalimanı personel alımı ilanları arasında en çok tercih edilen mesleklerden bir tanesi olan özel güvenlikte kişilerin ruh sağlıklarının yerinde olması da önemlidir.

Havaalanı iş ilanları güvenlik dışında, sekreter, kabin memurluğu ve teknisyen alanlarında da verilmektedir. Eğitim durumlarına uygun olanı tercih eden bireyler, pratik bir şekilde başvuru yapabilirler.

Erkilet Havalimanı İş Başvurusu

Erkilet havalimanı içerisinde her yıl iş başvurular düzenli olarak yenilenmektedir. Bu sayede üniversite mezunu eğitimli bireyler takipte kalarak başvuru gerçekleştirebilirler. Havaalanı iş başvurusu yapacak olan kişilerin sicillerinde herhangi bir sabıka kayıtlarının olmaması da önemlidir.

Erkilet Havalimanı Personel Alımı

Erkilet havaalanı personel alımı süreçlerini takip eden kişiler, yoğun çalışma saatlerine dayanıklı aktif bireyler olmak zorundadırlar. Vardiyalı çalışma sistemi olabileceğinden dolayı uyum sağlamak son derece önemlidir.

Havalimanı işçi alımı işlemleri tamamlandığında kabul edilen kişiler görevlerine başlamadan önce en az 15 gün eğitim almak zorundadırlar. Mülakatı geçen adayların eğitimlerini tamamlamaları önemlidir.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

 

5 Comments

  1. Merhaba ben Hatice Kumaş. Erciyes Üniversitesinde Havacilik Elektrik ve Elektroniği 1. sınıf ögrencisiyim.Meslek hayatimda bir havaalaninda calismak istedigim icin bu ortamı tanımak istiyorum.A2 seviyesinde ingilizcem var kendime bu ortama alismak icin uygun bir is ariyorum.

  2. Ben havaalanına temizlik görevlisi olmak istiyorum lütfen dönerseniz sevinirim

  3. meraba havaalanında kendime uygun bi iş aramaktayım daha önçe yapmış oldugum küçük yerlerde hosteslikle şirketinizde kendimi geliştirmek isterim

    • Öncelikle kendimden bahsedeyim size ismim ÜZEYİR Kayseri liyim Bünyan Karakaya da doğdum 21 yaşındayım yapı teknik ressamlığı bölümü mezunuyum Bellona da calışıyorum ama iş durumunu sevmediğim icin buraya başvurdum cünki işçilerin hakkı gözetilmiyor sürekli ezilme gibi bir durum söz konusu ondan dolayı başvurmak istiyorum ben adalet sahibi bir insanım yani güvenlik görevlisi veya başka biryerlerde çalışmak isterim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*