Erzincan Havalimanı İş İlanları 2023

Erzincan Havalimanı İş İlanları

Erzincan havalimanı iş ilanları genel olarak yılın belirli dönemlerinde ve sonbahar aylarında açılmaktadır. Uçak teknisyeni olan ya da kabin memurluğu görevi bulunan bireyler, ilanları takip ederek kısa sürede iş sahibi olabilirler.

Havalimanı işçi alımı toplumdaki bireylerin daha hızlı bir şekilde istihdam edilmesi açısından önemlidir. İlanlara başvurmadan önce adayların tüm şartları yerine getirmeleri ve yabancı dil bilgisi sahibi olmaları önemlidir.

Erzincan Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Erzincan havalimanı içerisinde özel güvenlik pozisyonuna başvuracak olan kişilerin, gerekli evraklarının ve eğitim durumlarını belli eden sertifikalarının bulunması önemlidir.

Havaalanı personel alımı başvuruları yoğun olduğundan dolayı bireylerin başarılarını daha kolay bir şekilde test edebilmek adına sözlü ve yazılı mülakat yöntemlerinden ya da birebir görüşme alternatiflerinden yardım alınmaktadır. Havalimanı iş başvurusu yapacak olan kişiler, en az lise mezunu olduklarında kriterleri yerine getirmeleri durumunda istedikleri pozisyona başvurabilirler.

Makale Yazarak Para KazanmakErzincan Havalimanı İş Başvurusu

Havaalanlarında hem çalışma şartları hem de maaş durumları iyi olduğundan dolayı bireyler çok fazla talep göstermektedir. Havaalanı iş başvurusu yapacak olan adaylar, ön lisans ya da lisans mezunu olduklarında başarılarını katlayabilirler. Kabin memurluğu veya uçak teknisyenliği alanları en az ön lisans mezunlarını kabul etmektedir.

Havaalanı iş ilanları Erzincan bölgesinde yılda minimum 1-2 kez oluşturulmaktadır. İhtiyaç olması durumunda ise resmi kanallar aracılığı ile bireylerin başvurması talep edilmektedir.

Erzincan Havalimanı Personel Alımı

Havalimanı personel alımı süreçleri konusunda deneyimsiz olan bireyler, tüm evraklarını tamamlayarak sözlü mülakatlarda kendilerini en iyi şekilde ifade ettiklerinde başarı sağlayabilirler.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

4 Comments

  1. Merhaba İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı tgs’ de yolcu hizmetleri memuruyum. 4 yıllık biyoloji bölümünden mezunum. Ayrıca güvenlik sertifikasınada sahibim. Uygun yerlerde görev almak isterim. Aslen Erzincanlıyım ve orada bir hayat kurmak istiyorum. Saygılarımla

  2. Merhaba ben Hüsamettin uzun zamandır şöförlük yaptım şimdi de Erzincan hava alanında uygun bir işte alışmak istiyorum Saygılarımla

  3. Merhaba ben Muhammed tekiner İstanbul Sabiha Gökçen havalimanında operatör olarak 3 yıldır görev alıyorum mecburen erzincana dönüş yapmam gerekiyor erzincan hava alanında uygun görevde çalışmak istiyorum saygılarımla yardımcı olursanız sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*