Erciş Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Erciş Belediyesi Personel Alımı

1910 yılında ilçe olarak ilan edilen ve daha sonra uzun bir süre işgal altında kalan Erçiş’te Cumhuriyet’in ilanı ile imar faaliyetlerine başlanmış ve 1923 yılında belediye teşkilatı kurulmuştur.

Erciş Belediyesi; sevginin, barışın ve kardeşliğin egemen olduğu, tarihi dokusuyla modern kent özelliklerinin bir arada yaşandığı, bölgenin tarım, ticaret, eğitim ve sağlık merkezi konumunda Erciş’i bütün varlıklarıyla kalkındırmayı hedeflemektedir.

Bu hedef doğrultusunda geniş kapsamlı olarak yatırım yapan belediyenin bu yatırım alanlarında ve mevcut bazı birimlerinde açılan boş kadrolara personel alımı yapacağı öngörülmektedir.

Erciş Belediyesi Personel Alımı

Erciş Belediyesi İşçi Alımı

Vatandaşlarının refah ve huzur içinde yaşamasını sağlamak isteyen ve vatandaşlarına huzur ortamı oluşturmak isteyen Erciş Belediyesi’nin kadrosuna alacağı personelleri daha çok sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak istihdam edeceği öngörülmektedir.

Kadrosuna alacağı işçilere hali hazırdaki işçileri gibi 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai uygulayacak olan kurum, ayrıca bu mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalan personellerine fazla mesai ücreti ödeyecek.

Erciş Belediyesi Memur Alımı

Memur adayları sertifika konusunda daha rahat olabilirler. Eğer; tekniklerlik gibi belli başlı uzmanlık ya da mesleki beceri gerektiren ara güç için aday değilseniz, sizlerden Erciş Belediyesi memur alımı yapılırken hiç bir şekilde sertifika talep edilmemektedir.

Memur alımlarında daha çok adayın eğitim durumu önemli olmaktadır. Eğer belirli bir branş için memur ataması yapılacaksa, çoğu zaman söz konusu branş ile ilgili; ön lisans, lisans ya da üzerinde bir eğitim düzeyinde, ilgili fakültelerin bölümlerinden mezun adaylar talep edilmektedir.

Erciş Belediyesi İş İlanları

Nüfus miktarıyla bölgenin en büyük ilçesi olma özelliğine sahip olan Erçiş’te hizmet götürülmeyen tek bir nokta bırakmak istemeyen Erciş Belediyesi, vatandaşlarının memnuniyetini merkezine alarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu faaliyetleri kapsamında birçok alanda yeni personellere ihtiyaç duyan kurum, kadrosuna alacağı personeller için detaylar netleşince internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak bütün vatandaşlarını bilgilendirecek.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Erciş Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kadrosuna almayı hedeflediği personellerinin, kadrolandırma şekillerini ve şartlarını internet sitesinden detaylı bir şekilde yayınlamayı tercih eden Erciş Belediyesi’nin bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin internet sitesinden yayınlayacağı iş başvuru formunu doldurarak ön başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Erciş Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından başvuruların değerlendirilmesi sonucu belediyenin istediği kriterlere uygun görülen adaylar kadrolandırma yapılacak ilgili birim ve insan kaynakları birimi tarafından mülakata tabi tutulmakta ve başarılı olanlar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Erciş İş İlanları

Dilerseniz Erciş iş ilanları sayfasında sahip olduğunuz niteliklere uygun açılan güncel iş ilanlarını bulabilir ve başvurularınızı çok daha kolay bir şekilde internetten gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru formunu web’den yayınlamayan şirketlere müracaat etmek için şahsen ilgili şirketin İnsan Kaynakları birimine gitmeniz gereklidir.

Şirketlerin alım şartları ilan detaylarında belirtilmekte ve birçok firma lise mezunu adaylara istihdam sağlamaktadır. Bu nedenle Erçiş’te yaşıyor ve öğrenim düzeyiniz lise ise bu ilanlar arasından kendinize uygun bir meslek edinebilirsiniz.

Güncel Erciş iş ilanları

 • Satış Destek Elemanı Van

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Erciş iş ilanlarına bakabilirsiniz.

6 Comments

 1. Paletli esgavatör ve beko loder operatörüyüm ehliyetimde var.belediyemizden banada bi iş vermesini çokistiyorum. çocuklarımdan dolayı gurbete çıkamıyorum lütfen yardımcı olun

 2. İş makinası operatörüyum işim yok iş istiyorum belediyeden gereken makama ulaşsa çok sevinirim

 3. İş makina makinası operatörüyum işim yok iş istiyorum belediyeden gereken makama ulaşsa çok iyi olucak saygılar

 4. Ben iki yıllık elekrtik tekniker bölüm mezunuyum 6 yıllık elektrik iş tercubem vardır e ehliyetim şoförlüğüm de var

 5. Allah rızası için biri benim sesimi duysun 6 kişilik bir aileyiz 4 öğrencim var zordurudayım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*