EPC Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Adana’da bulunan EPC Hastanesi insanı merkeze alan bir yaklaşımla çağdaş teşhis ve tedavi yöntemleri uygulamaktadır. Ekip bilincini benimsemiş olan kadrosu ile nitelikli sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Hastalara ulaşılabilir, ekonomik ve güvenilir hizmetler üreten kurum, güler yüzlü bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Tıbbi etik kurallara uyum gösteren kurum yasalara, açıklık, gizlilik ve eşitlik ilkelerine de bağlıdır. Saygılı ve memnuniyet odaklı olan hizmetlerini toplum arasında dil, din ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın, her vatandaşa uygun ve kaliteli bir biçimde sunmaktadır.

EPC Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

EPC Hastanesi İş İlanları

EPC Hastanesi kurulduğu günden bu yana sürekli bir gelişim süreci içindedir. Yeniliğe ve değişime dayanan temelleri sayesinde, topluma son teknolojiyi ve güncel tedavi yöntemlerini sunmaktadır. Başarılı yatırımları ve uzman medikal kadrosu sayesinde hizmetlerinin niteliğini ve kalitesini sürekli arttırmaktadır.

Bünyesinde bulunan birim, branş ve personeller oldukça fazla olsa da değişik dönemlerde yeni alımlar da gerçekleştirilir. Bunlara müracaat etmek istiyorsanız, online ilanlar takip edilebilir. Özel bir sağlık kuruluşu olması sebebiyle kendi platformuna ek olarak çevrimiçi kariyer siteleri de incelenebilir. Böylece ilanlar kısa sürede bulunabilir.

EPC Hastanesi Personel Alımı

EPC Hastanesine iş başvurusu iki aşamalı şekilde ilerlemektedir. Bunlardan ilki ön başvurudur ve online yapılmaktadır. Adayların kariyer sitelerindeki ilanları bularak, müracaat etmesi gerekir. Bunun için ilgili kariyer platformunda bir hesabın açılması ve özgeçmişin doldurulması şarttır.

Ardından da EPC Hastanesi başvuran kişileri değerlendirecektir. Bu nedenle adayların, yetkinliklerine uyan personel alımı duyurularına başvurması önerilir. Böylece geri dönüş ihtimali artar. Geri dönüş yapılan adaylara mülakat için gerekli bilgiler verilir. Adayların bu bilgiler ışığında hareket ederek, görüşmelere katılması şarttır. Bu sürecin tamamlanmasıyla işe alım gerçekleşir.

1 Comment

  1. Temizlik görevlisi olarak çalıştık normalde 100/150 kişilik yapıyordum özel kreşlerde görev aldım yemek hanesinde aşçilik sertifikamda ve hasta kayıt ve tıbbi sekreterlik sertifikada var hangi bölüm olsu çalışırım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*