Erbaa Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

1964 senesinde 8.00 metrekare arazi üzerine inşası başlayan Erbaa Devlet Hastanesi 1971’de tamamlanarak faaliyete başlamıştır. 1972’de bugün kullanılan ilk binasına taşınan kurum, aynı sene içerisinde sağlık merkezinden 50 yataklı bir devlet hastanesi dönüştürülmüştür.

Zaman içerisinde yeni ihtiyaçların da oluşmasıyla birlikte, 1996 senesinde ek binasının inşaatı başlatılmıştır. 2000 yılında tamamlanarak, vatandaşların hizmetine 2001 yılında açılmıştır.

Böylece yatak kapasitesi de 150’ye çıkmıştır. 2019 ardından ise 175 yatak kapasitesine ulaşmıştır. Mevcut arsa alanı 38.253.98 metrekare olup çok sayıda personeli bulunmaktadır.

Erbaa Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Erbaa Devlet Hastanesi İş İlanları

Erbaa Devlet Hastanesi başvuru yapılabilecek birçok pozisyon vardır. Ancak bunlara müracaat edilebilmesi için bir gereksinim olması, kurumun da karşılamak adına iş ilanını açması gerekir. Devlete bağlı olduğu için, bu süreç resmi ilerler. Dolayısıyla adayların İŞKUR ve ilan.gov.tr gibi adresler üzerinden güncel takipler yapması gerekir.

İş alımları her yıl farklı bölümlere yapıldığı için, farklılık arz edebilir. Dolayısıyla bir ilan görmüşseniz ve bilgi ve yetkinliklerinizle uyum gösteriyorsa, vakit kaybetmeden başvuru yapmanız önerilir. Çünkü son başvuru tarihini geçirirseniz, sonraki alımlara kadar beklemek şarttır.

Erbaa Devlet Hastanesi Personel Alımı

Erbaa Devlet Hastanesi tarafından verilen iş ilanları, adayların bilmesi gereken tüm bilgileri taşımaktadır. Bunların arasında sadece hangi pozisyona alım yapılacağı, adaylarda istenen genel ve özel nitelikler bulunmamaktadır. Başvuru yeri, adaylardan istenen evraklar, başvurunun nasıl yapılacağı gibi bilgiler de yer almaktadır.

Ayrıca devlet kurumu olduğu için bir takım pozisyonlar Kamu Personeli Seçme Sınavı da gerektirebilir. Eğer isteniyorsa bu bilgiye de yer verilir. Eğer iş arıyorsanız ve devlet bünyesinde çalışmayı düşünüyorsanız, KPSS’ye mutlaka girmeniz, yeterli puanı almanız bu nedenle önemlidir. ÖSYM tarafından yapılması nedeniyle, detaylarına resmi sitesinden ulaşmanız mümkündür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*