İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Elbistan Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Elbistan Belediyesi Personel Alımı

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında Elbistan Belediyesi personel alımı yapmaktadır. Ayrıca büro personeli için de ilan açan belediye onlarca kişiye istihdam sağlayabilmek adına çalışmalarını yürütmektedir.

Elbistan Belediyesi iş ilanları ile ilgili tüm detayları alt başlıklarda bulabilirsiniz. Yazı girişinde belirtilen kanunun 4/B maddesine göre unvan ve sayıları belirlenmiş olan memur alımları ile kurumun diğer ilanları hakkında detaylı bilgiye, ilgili başlıklardan ulaşabilirsiniz…

Elbistan Belediyesi Personel Alımı

Elbistan Belediyesi İşçi Alımı

Tercihen askerliğini yapmış olan adaylar arasından Elbistan Belediyesi işçi alımı yapılacaktır. Kurum; T.C vatandaşı her adayın başvurusunu değerlendirecek olup, vasıflı bireyleri ön planda tutacaktır. Bu nedenle herhangi bir alanda kendini geliştirmeyi başarmış olan kişilere, kendi alanlarında istihdam sağlanacaktır.

Kurumun maaşları en az asgari düzeyde olmaktadır ayrıca KPSS ile yapılan sözleşmeli memur maaşları ise kişinin çalışacağı departmana göre değişkenlik gösterebilmektedir. Detayları, ilanlar yayınlandığında daha kapsamlı bir şekilde öğrenebilmeniz mümkündür.

Elbistan Belediyesi Memur Alımı

Elbistan Belediyesi memur alımı yaparken, çeşitli bölümlere dair ilan açmaktadır. Mühendis, tekniker, doktor ve evrak sorumlusu gibi birçok pozisyonda açık bulunması halinde memur alımı yapılmaktadır. Başvuruda bulunan adaylar içerisinden Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslara dair alım gerçekleştirilecektir. Bu nedenle kurum tarafından herhangi bir sözlü ve/veya yazılı sınav yapılmayacağı aşikardır.

Elbistan Belediyesi memur alımları yılda bir ya da iki kez gerçekleştirildiği için kurumun bünyesinde görev almak isteyen kişilerin, ilanları aralıksız takip etmesi gerekmektedir. Atama yapılacak olan kadroya istinaden memur maaşları değişmekte fakat Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) (B) grubu puanı esas alınmak suretiyle yapılan yerleştirmeler sonucu memurlar, işçilere nazaran daha yüksek maaş alabilmektedirler.

Memur adaylarında, alım yapılacak olan kadroya göre mezuniyet şartı da aranmaktadır. Örneğin Elektrik Mühendisi veya Elektrik- Elektronik Mühendisi alacak olan kurum, başvuruda bulunan kişilerin son müracaat tarihi itibariyle Yükseköğretim Kurulunca onaylanmış yurt içi veya yurt dışındaki yükseköğretim kuramlarının ya da fakültelerin Elektrik- Elektronik Mühendisi ve Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmasını talep etmektedir.

Elbistan İş İlanları

Bireysel yetenekleriniz varsa ve bu yeteneklerinizi değerlendirmek istiyorsanız, Elbistan iş ilanlarından yararlanabilirsiniz. İlçedeki birçok firmanın personel gereksinimleri bu yollarla giderilmektedir. İlanlar içerisinde her düzeyde pozisyon bulunmaktadır. Bu nedenle bitirdiğiniz okul seviyesine göre mezuniyet koşullarını inceleyebilir ve bireysel yeteneklerinizi değerlendirebileceğiniz en uygun ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

Güncel Elbistan iş ilanları için bizim sitemizi takip edebileceğiniz gibi İş-Kur ile belediyenin resmi web sitesini de takip edebilirsiniz. Başvurunuzu ise İş-Kur üzerinden oluşturacağınız profil sayesinde ya da kariyer siteleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir