Ege Yapı Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ege Yapı’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Ege Yapı bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Ege Yapı personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ege Yapı Personel Alımı ve İş İlanları

Ege Yapı Personel Alımı

Firmaların en temel kaynaklarının başında İnsan Kaynağı gelmektedir. EGE YAPI GROUP müşteri mutluluğu ve memnuniyeti ile sürdürülebilir istikrarlı büyüme hedeflerine ulaşılmasında insan kaynağının rolünün çok önemli olduğuna inanmaktadır. EGE YAPI GROUP’da uygulanan insan kaynakları politikası, çalışanların kişisel ve işe yönelik yetkinliklerinin geliştirilmesini ve yüksek motivasyon ile şirkete bağlılıklarının güçlü olmasını amaçlamaktadır. Yeni insan kaynağı alımında ise uzmanlıklar göz önünde bulundurularak profesyonellerin işe kazandırılması temel işe alım politikasını oluşturmaktadır.

Ege Yapı İş İlanları

EGE YAPI GROUP’un İnsan Kaynakları Politikası ve Uygulamaları aşağıda belirtilen ilkelerin ışığı doğrultusunda gerçekleşir:

Şirketimizin insan kaynağı seçimini, gelişimi yüksek, işe uygun yetkinliğe sahip, şirket değerlerini benimseyip yaşatacaklar arasından yaparız. Rekabet üstünlüğü insan kaynağımızın asıl temelidir. Çalışanlarımız Şirketimizin değerlerini benimser. EGE YAPI GROUP’un çalışmak için tercih edilen bir Şirket olmasını hedefleriz. EGE YAPI GROUP’un ilkelerine uygun şekilde, çalışanlarımızın

Resepsiyonist
Son Başvuru Tarihi
10 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)
Proje Satış Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
10 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*