Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Dünya Göz Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Dünya Göz Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Dünya Göz Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz, gözün tüm branşlarında ve en gelişmiş teknolojilerle sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle 365 gün, 24 saat göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara kesin çözüm getiriyor. Ülkemizde branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan Dünyagöz Hastaneler Grubu, yurt içi ve yurt dışında toplam 23 merkezinde ilkeli sağlık hizmeti veriyor.

Dünya Göz Hastanesi İş İlanları

Globalleşen dünyada GLOBAL İNSAN tanımlı personellerimiz ile hastanelerimizde sizlere özel hizmet veriyoruz. Bünyemizdeki akademik kariyerli 150 doktorumuz ve konularında uzman 1000 kişilik dev ekibimiz ile her geçen gün büyüyor ve sektöre yön veriyoruz. Bu yolda siz de bizimle ilerlemek isterseniz Dünyagöz Hastaneler Grubu’na sizleri de bekliyoruz.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.) Başvur
Hasta Kabul Vezne Personeli İstanbul (Tümü) Başvur
Temizlik Personeli ( Tüm Şubeler ) İstanbul (Tümü) +11 il daha Başvur
Medikal Muhasebe Uzmanı İstanbul (Tümü) Başvur
Hastane Müdürü (Ankara) Ankara Başvur
Bakım Onarım Mühendisi İstanbul(Avr.) Başvur
Avukat İstanbul(Avr.) Başvur
Klinik Müdürü İstanbul(Asya) Başvur
Uluslararası Hasta İletişim Uzmanı (Antalya) Antalya Başvur

Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı

Türkiye çapında İstanbul, Ankara, Antalya, İzmit, Adana, Samsun, Gaziantep, Bursa ve Erzincan olmak üzere 9 ayrı ilde 17 şube ve yurt dışında Hollanda, Almanya, İngiltere, Gürcistan ve Belçika’da bulunan 6 ayrı noktada hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, Türkiye’nin Avrupa’daki ilk ve en büyük yatırımını Almanya’nın Frankfurt kentinde gerçekleştirdi.

Yatırımlarına aynı hızla devam edecek olup İzmir, Konya ve Gaziantep’te açacağı yeni hastaneleriyle geniş bir coğrafyaya yayılmayı hedefleyen grup, Türkiye’de sağlık turizminin öncülüğünü üstlenerek dünyanın 107 ülkesinden yılda yaklaşık 40 bin hastaya da hizmet veriyor.

Benzer İş İlanları

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*