Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Dünyagöz Hastanesi ülkemizde İstanbul, Ankara, İzmit, Bursa, Antalya, Adana, İzmir, Konya, Gaziantep, Sakarya, Samsun ve Tekirdağ illerinde vatandaşlara sağlık hizmetleri sunmaktadır. Kaliteli ve nitelikli hizmetlerine 1996 senesinde başlamış olan hastane, göz ile ilgili 500 farklı tedavi yöntemi kullanmaktadır.

Günde 8000 poliklinik ve 1000 ameliyat kapasitesi olan kurum, yurt dışında da aktif olarak faaliyet göstermesidir. 250 medikal ekibi, 2000 personeli ile vatandaşlara ulaşılabilir sağlık hizmetleri sunmaktadır. İnsan haklarına saygılı biçimde, toplumun her kesiminden vatandaşa eşit standartlar kullanmaktadır.

Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Dünyagöz Hastanesi İş İlanları

Dünyagöz Hastanesi nitelikli personelleri sayesinde yurt içinde ve yurt dışında hizmet standartlarını daimi olarak yükseltmektedir. Dünya üzerinde kabul gören en son teknolojiyi, tanı, teşhis ve tedaviyi vatandaşlara ulaştırmaktadır.

Dünyagöz Hastanesi zaman yeni personel alımları da yapmaktadır. Bu sayede hizmetleri genişlemekte, vatandaşlara kesintisiz ve aksama olmayan tedaviler uygulanabilmektedir. Bu ilanlar yılın farklı zamanlarında, farklı pozisyonlara yönelik olabilmektedir.

Dolayısıyla bu hastane bünyesine girmek istiyorsanız, ilanları kaçırmaksızın takip etmeniz, bilgi ve yetkinlikleriniz ile uyumlu ise hemen başvuru yapmanız gerekmektedir. Çünkü açık bir ilan bulunmuyorsa, başvuru da yapılamamaktadır.

Pozisyonlar Şehir
İdari İşler ve Otelcilik Hizmetleri Sorumlusu İstanbul
Uluslararası İletişim Uzmanı (İzmir-Antalya) Antalya,İzmir
Hastane Müdürü (Çorlu) İstanbul
Hasta Kabul Vezne Personeli (Etiler) İstanbul
Muhasebe Uzmanı (Levent Ofis) İstanbul
Ameliyathane Hemşiresi Adana,Ankara…
Servis Hemşiresi Adana,Ankara…
Bilgi Sistemleri Kullanıcı Destek Uzmanı İstanbul
ERP Proje Süreç Sorumlusu İstanbul
Teknik Servis Personeli Gaziantep,İs…
Hasta Danışmanı (Tüm Şubeler) Adana,Ankara…
Poliklinik Sorumlusu (Azerbaycan) Azerbaycan
Hastane Müdürü (Sakarya) Sakarya

İlanlara başvurmak ve daha fazla Dünya Göz Hastanesi iş ilanı için tıklayın.

Dünyagöz Hastanesi Personel Alımı

Her iş ilanında olduğu gibi Dünyagöz Hastanesi tarafından açılan personel alımı duyuruları da belirli genel niteliklere sahiptir. Başvuran adayların bunlara uyum göstermesi beklenir. Dolayısıyla müracaat etmeden önce, bu durumun ayrıntılı olarak değerlendirilmesi şarttır.

Dünyagöz Hastanesi özeldir. Dolayısıyla iş ilanları da online kariyer siteleri üzerinden takip edilebilmektedir. Başvuru işlemleri de söz konusu platformlardan alınır. Bu iki aşamalı olup birincisi online müracaattır.

Bundan sonra kurum yetkilileri başvuran adayları değerlendirerek, uyumlu olanlar ile irtibata geçmektedir. Sonrasında ise mülakat için bilgi verilerek, bu süreç başlamaktadır. Bunları başarıyla tamamlayan adaylar kısa sürede işe başlayabilir.

6 Comments

  1. Ben hasta kabul sekreterlık kursu gördüm sertifikamda var sizlerden ricam işe girmek istiyorum saygılarımla

  2. Hasta kabul sekreterliği kursu gordum sınavım başarılı gectı ve sertıfıkalarımıda aldım sızlerden rıcam işe başlamak istiyorum saygılarımla .

  3. Tekirdağ/Çorlu’ya açılacak olan hastanenizde çalışmayı çok istiyorum .Saygılarımla.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*