Edirne Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Edirne Merkezde bulunan Edirne Devlet Hastanesi, köklü tarihi ile vatandaşlara çağa uygun tıbbi hizmetler vermektedir. 2009 yılında Selimiye Devlet Hastanesi ve Göğüs Hastalıkları Hastanesi ile Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı kararınca birleşmiştir.

Vatandaşlara 460 yataklı binasıyla hizmet veren kurum 137 uzman hekime sahiptir. 1 diş hekimi, 23 pratisyen doktoru bulunmaktadır. Hedeflerini sürekli büyütmekte olan Edirne Devlet Hastanesi hastaların, hasta yakınlarının ve tüm personelinin güvenliğini, mutluluğunu ve memnuniyetini önemle karşılaşmaktadır.

Kaynaklarını verimli şekilde kullanarak, sağlık alanında üstün çözüm önerileri sunmaktadır.

Edirne Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Edirne Devlet Hastanesi İş İlanları

Edirne Devlet Hastanesi hedeflerini sürekli genişletmektedir. Bu bakımdan tıp alanında yaşanan gelişmeleri, son teknolojileri, yeni ekipmanları takip etmektedir. Bunlardan kullanıma kabul görmüş olanları, profesyonel medikal kadrosu ve yenilikçi yapısı ile vatandaşlara ulaştırmaktadır.

Bu dinamik yapısının yardımıyla sürekli büyüyen kurum, yılın farklı dönemlerinde personel alımları gerçekleştirmektedir. Böylece topluma sunduğu hizmetler sürekli gelişmektedir. Devlet hastanesi olması sebebiyle, ilanlar resmi bir şekilde adaylara duyurulmaktadır.

Bu nedenle İŞKUR, ilan.gov.tr gibi adreslerden, Resmi Gazete’den yeni ilanlar takip edilebilir. Eğer bir duyuru çıkmışsa tek yapmanız gereken inceleyerek, başvuru şeklini, koşullarını değerlendirmek ve uyarınca müracaat etmektir.

Edirne Devlet Hastanesi Personel Alımı

İş ilanları belirli tarihlerde aktif olduğu için, kaçırılmadan başvuru yapılması gerekir. Ancak pozisyona müracaat için bazı nitelikler de vardır. Zamanında başvuru yapılsa bile nitelikler karşılanmıyorsa kabul edilmez.

Dolayısıyla Edirne Devlet Hastanesinde çalışmak istiyorsanız, bunlara uyum sağladığınızı görmeniz gerekir. Kurumun bünyesinde çok sayıda pozisyon olup, bunlardan bazıları memur, idari personel, farklı alanlarda sağlık çalışanları ve destek personeli gibidir. Devlete yapılan alımlarda Kamu Personeli Seçme Sınavı istenebildiği için, adayların ÖSYM üzerinden bunun tarihlerini kontrol edip başvurması, yeterli puanı zamanında alması tavsiye edilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*