Doğuş Çay Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Doğuş Çay Personel Alımı

Hizmet ve kaliteden ödün vermeyen Doğuş Çay personel alımı gerçekleştirerek, disiplinli ve planlı çalışmanın neticesinde sektör lideri olmayı hedeflemektedir. Ülkemizde özel kuruluşlara faaliyet izni verildikten sonra 1985’de çay firması olarak üretime başlayan şirket, 1994 yılında da şeker sektörüne dahil olmuştur.

Ordu’da bir adet paketleme, Rize’de 4 adet yaş çay işleme, Eskişehir ve Gebze’de birer adet şeker paketleme ve işleme fabrikası olmak üzere toplamda şirketin 7 fabrikası bulunmaktadır. Doğuş Çay eleman alımı söz konusu bu fabrikaların üretim ve idari bölümlerine yapılmaktadır.

Doğuş Çay Personel Alımı

Doğuş Çay Çalışma Şartları

Çağdaş dünya standartlarına uymayı ilke edinen Doğuş Çay çalışma şartları, tamamen huzurlu bir ortam yaratmak üzerine oluşturulmaktadır. Bencillik ve açgözlülüğü reddeden firma, çalışanlarına değer vererek paylaşımcı olmayı desteklemektedir. Doğuş Çay işçi alımı gerçekleştirildiğinde adil ve katılımcı olmaya özen gösterilmektedir.

Bireysel değil, kurumsal düşünen firma bu ilkesi doğrultusunda hareket etmektedir. Fabrikalarda görev alan kişiler vardiyalı çalıştırılmaktadır. Ayrıca firmanın İstanbul, Ankara, İzmir, Trakya, Eskişehir, Doğu Karadeniz ve Batı Karadeniz’de satış ekipleri ile bölge müdürlükleri bulunmaktadır.

Yaklaşık 120 kişiden oluşan satış ekibine Doğuş Çay engelli alımı yaparak da, fiziki engeli bulunan bireylere istihdam sağlamaktadır. Şirketin Türkiye’deki en son bilinen bayi sayısı ise 50’dir. Her geçen gün yaygın bir dağıtım ağına sahip olmaya devam eden firma, ihtiyaç doğrultusunda ilan yayınlamaya devam etmektedir.

Doğuş Çay İş İlanları

Firmanın öncelikli hedefleri arasında bireye saygının temel alındığı bir iş ortamı yaratabilmek yer almaktadır. Bu nedenle Doğuş Çay iş ilanları, fırsat eşitliği sağlamak adına çeşitli kariyer sitelerinde duyurulmaktadır.

Şirketin İK biriminde, tüm personellerin birbirinin onur ve hakkına saygı duymakla sorumlu olduğunu kavrayabilmelerini sağlayacak uygulamalara ağırlık verilir.

Şirketin yayında ilanı bulunmadığı için hangi illerde açık pozisyonlar oluştuğuna dair net bilgi veremiyoruz. Ancak genellikle üretim ve paketleme fabrikalarının bulunduğu illerde, sık sık eleman alımı gerçekleşmektedir.

Şirketin ilanlarına başvuruda bulunan kişilerin incelediği diğer duyurulara örnek verecek olursak; Çaykur, Lipton, Miston Çay, Tirebolu ve Beta Tea diyebiliriz…

Doğuş Çay İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Doğuş Çay başvuru için Kariyer.net ile kendi resmi web sitesini kullanmaktadır. Açık pozisyon duyuruları sadece Kariyer üzerinden yayınlanırken, Doğuş Çay iş başvuru formu ise aşağıdaki linkte bulunmaktadır.

Linke tıkladığınızda açılan sayfa aracılığıyla iletişim formunu doldurabilir ve “Gönder” butonuna basarak firmaya genel bir başvuruda bulunabilirsiniz.

5 Comments

  1. MEHMET KOCA 28 Eylül 2014
  2. RAMAZAN ER 1 Ocak 2015
  3. fatih yildirim 1 Ocak 2015
  4. kenankuzey ergün 3 Şubat 2015
  5. ÜMİT 12 Ocak 2017

Leave a Reply