İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Doğuş Çay Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Doğuş Çay Personel Alımı Yapacak

Doğuş Çay’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Doğuş Çay bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Doğuş Çay personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük fabrikalarından birisi olan Doğuş Çay markası aynı zamanda her yıl yüzlerce personel alarak ciddi anlamda istihdam katkısı sağlamaktadır.

Doğuş Çay yayınlamış olduğu yeni ilanlar ile birçok eleman alacağını duyurdu. İş arayan vatandaşlara verilen müjdeye göre birçok alanda eleman alımı yapılacağı teyit edildi. İlk aşamada alım yapılacak kadrolar ise belirlendi.

Doğuş Çay Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Doğuş Çay markası altında çalışmak isteyen ve uzun süreli kariyer planlaması yapan kişilerin başvurabilmesi için açılan pozisyonlar arasında satış temsilcisi, müşteri temsilcisi vb. yer almaktadır. Doğuş Çay bünyesinde çalışmak istiyorsanız bu alanda en az 2 yıllık deneyiminizin olması gerekmektedir.

Doğuş Çay personel alımı yapılacak şehirler: İstanbul, Samsun, Trabzon, İzmir, Konya ve Eskişehir

Doğuş Çay markasının yayınlamış olduğu boş kadrolar için açıklanan şartlar; lise veya önlisans mezunu olmak, disiplinli çalışma hayatına uyum sağlamak, vardiyalı çalışmaya uyum sağlamak, ekip çalışmasına uyum sağlamak, sabırlı ve kararlı olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya tecilli olmak vb. şekildedir. Eğer bu şartları taşıyorsanız ilgili iş ilanına başvuru yapabilirsiniz.

Doğuş Çay İş İlanları

Doğuş Çay iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Doğuş Çay bünyesinde yapılacak alım ile ilgili olarak çeşitli kadrolar ve şartlar açıklanmıştır. Resmi kanal üzerinden yapılan açıklama doğrultusunda Doğuş Çay’da kariyer yapmak isteyen veya daha önce bu alanda tecrübesi bulunan kişilerin başvuru yapabilmesi için gerekli formlar sunulmuştur. Şartları detaylı bir şekilde okuyarak başvurmadan önce şartları taşıdığınızdan emin olmalısınız.

Doğuş Çay Açık Pozisyonlar

 • Satınalma Yetkilisi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Mekanik Tasarım Mühendisi
 • Ürün Geliştirme Mühendisi
 • Kalite Mühendisi
 • Tesisat Bakım Teknisyeni
 • Elektrik Bakım Teknikeri
 • Süreç Mühendisi

Doğuş Çay İş Başvurusu Formu

Doğuş Çay iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Doğuş Çay iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Doğuş Çay markasının yayınlamış olduğu ilanlar genellikle resmi web sayfası üzerinden sunulmaktadır. Güncel iş ilanlarına insan kaynakları ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kariyer sayfasında arama yaparak en yeni eklenen ilanları görebilir veya İŞKUR üzerinden bilgi alabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

5 Yorum

 1. MEHMET KOCA 28 Eylül 2014

  slm ben su tesisatçısıyım kazan ateşleme belgem var kaynak işinden anlarım siznle çalışmak isterim tlfn 05364695724 şimdiden teşekürler ilginize

 2. RAMAZAN ER 1 Ocak 2015

  Selamun aleyküm…Ben Rize ‘den Ramazan Er, Elli(50) yaşındayım. Çaykurdan emekliyim, yirmi bir sene fiili olarak daimi kadroda Bekçilik yaptım, son onbeş ayımı Yüzyıl Çay Paketleme fabrıkasında çaliştım, ordan emekli oldum. Çalişmaya tekrar ihtiyacim var, Ünüversiteye çocuk okutuyorum.Bürülörcü belgem var,B- sınıfı sürücü belgem var, hijyen belgem var ahçi yardımçiliği yapabilirim.Fabrıkanızın imalat kısmında çalişabilirim, sıhhat durumum çok şükür iyiyim.İşçi alımlarınıza banada biryer ayırabilirsanız çok memnun olurum.Şimdiden teşekkür ederim. Ramazan ER: GSM-05449029692

 3. fatih yildirim 1 Ocak 2015

  Merhaba ben. Dört yillik kimyager mezunuyum orduda ikamet ediyorum sizinle calismayi isterim e postadan dönüş yapar iseniz çok sevinirim

 4. kenankuzey ergün 3 Şubat 2015

  cips gurubunda 7 yıldır çalışmaktayım doğuş çayda devam ediyorum daha önce kraft döneminde cipso yarışmasında türkiye 15 plasiyer arasına girdim değişik yarışmalarda ödüller aldım
  gaziantep ikamet ediyorum açık pozisyon satış şefliği için başvurdum
  ilginize teşekkür ederim

 5. ÜMİT 12 Ocak 2017

  ELEKTRİK ELEKTRONİK BELGEM MEVCUT ELKRTONİK KART TAMİRİ EDERİM TERCÜBEM VAR AYRICA SANAYİTİPİ KAZANCILIK BELGEMDE VAR KONYA MAKİNE MÜHENSİSLER ODASINDAN ALDIM AKSARAYDA İKAMET ETMEKTEYİM SİZİNLE ÇALIŞLAK İSTERİM SAYGILARIMLA ÜMİT UÇAN TEL 05364908791

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir