Olimpa AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

olimpa-avm-personel-alımı

Olimpa AVM personel alımı yapacak!

Olimpa AVM iş başvurusu yaparak sizde Olimpa AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. Olimpa AVM eleman alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Olimpa AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Olimpa AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Olimpa AVM ile istanbulun gözde yerleşim yeri Başakşehir’de yeni bir yaşam daha filizlenmiş oldu. Bölgenin ilk ve tek alışveriş ve yaşam merkezi olan Olimpa, Fuzul yapı tarafından Başakşehir halkına kazandırıldı. Böylece bölge sakinleri muhteşem bir alışveriş deneyimini eğlence ile birleştirmenin keyfini, Olimpa ile yaşamaya başladı.

fatgpt

Bölgenin ilk alışveriş merkezi olması nedeni ile stratejik bir konuma kurulan Olimpa ulaşım ve altyapı yönünden sorunsuz durumdadır. Moden yüzü , kullanım kolaylığı sağlayan planı ile Başakşehir’e yakışır bir alışveriş merkezi olmuştur. Başakşehir’in cazibesini kat kat arttırmıştır.

Bölgenin alışveriş ve eğlence ihtiyacını hakkıyla karşılayan Olimpa, ücretsiz servisleri, metro ve otobüs durağına yakınlığı, sağladığı istihdam ve iyi bir yatırım ikanı sunmasıyla, Başakşehir’in açık ara bir numarası durumundadır.

Olimpa AVM de bulunan mağaza sayısı oldukça fazladır, bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

İletişim için tıklayınız.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*