Dalaman Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Muğla ilinin Dalaman ilçesinde insanlara sağlık hizmetleri veren Dalaman Devlet Hastanesi SSK Fethiye Hastanesine bağlı bir istasyon olarak 1970 senesinde hizmete başlamıştır. Gereksinimler ölçüsünde dört katlı bir bina yapılarak, bir dispanser olarak 1977’de faaliyete geçmiştir.

Dispanser 1989’da 30 yatak ruhsatı olan bir hastaneye dönüştürülmüş, 2005 yılından sonra bugünkü adıyla hizmet vermeye başlamıştır. 2012’ye gelindiğinde yeni bir binaya taşınan Dalaman Devlet Hastanesi, 50 yataklı çağdaş odalarıyla hastalara konforlu, rahat, güvenilir sağlık hizmetleri sunmaktadır. Güler yüzlü personeliyle insan odaklı yapıdadır.

Dalaman Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Dalaman Devlet Hastanesi İş İlanları

Devlet kurumu olan Dalaman Devlet Hastanesi, hastalara kesintisiz şekilde tanı, teşhis ve tedavi imkânı sunmaktadır. Yenilikçi ve bilime dayanan bir alt yapısı vardır. Böylece dünyada yaşanan en son tıbbi gelişmeleri, son teknolojileri ve en yeni ekipmanları vatandaşlara sunmaktadır.

Her yıl gösterdiği büyümeyi yükselttiği için bu süreçte yeni çalışan gereksinimleri olmaktadır. Aksaklık olmaması gereken alımlar hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Bu bakımdan senenin farklı zamanlarında idari personel, destek personelleri, hemşire ve hekimler alınmaktadır.

Eğer bunlara başvurmak istiyorsanız, ilanları takip etmeniz ve başvurmanız yeterli olacaktır.

Dalaman Devlet Hastanesi Personel Alımı

Dalaman Devlet Hastanesi tarafından verilen ilanlara İŞKUR, hastanenin kendi sitesi Resmi Gazete ya da ilan.gov.tr gibi adreslerden ulaşılabilmektedir. Dolayısıyla başvuru zamanını kaçırmamak için bu adresler sıklıkla takip edilmelidir.

Alım yapılacak pozisyonlar kurumun o anda olan ihtiyacına göre şekillenmektedir. Bu sebeple başvuru öncesinde adaylar kendisiyle uyumlu olduğundan emin olmalıdır. Memur gibi bazı kadrolar Kamu Personeli Seçme Sınavına girilmesini gerektirebilmektedir. Dolayısıyla bir önlem olarak sınava girilip, geçerli puanın alınması tavsiye edilir.

İlanda bunun haricinde de şartlar olup tümü adayların bilgi, yetenek ve yetkinlikleri ile uyum sergilemelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*