Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi İş İlanları 2024

Adana’nın Çukurova ilçesinde vatandaşlara sağlık hizmetleri veren Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi ilk olarak bir dispanser olarak 1953 yılında kurulmuştur. İlk dönemlerinde 97 ruhsatlı yatağa sahipken, 1955 yılında bu 150’ye yükseltilmiştir.

1965 yılında Sosyal Sigortalar Kurumu Hastanesi olan kurum, zaman zaman isim değişikliğine uğramıştır. Bu bakımdan 2005 yılında Çukurova Devlet Hastanesi olarak bilinmiştir. 2010 ardından da bugünkü adına kavuşmuştur.

2018’de Marsa Kadın Doğum ve Meydan Çocuk Hastanesi bünyesine dâhil edilmiştir. Sunduğu kaliteli hizmetlere günümüzde de devam etmektedir.

Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi İş İlanları

Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi İş İlanları

Bir devlet hastanesi olan Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi vatandaşlara 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Araştırma, geliştirme ve bilime değer veren yapısıyla vatandaşlara dünya standartlarında en üst düzeyde tanı, teşhis ve tedavi sunmaktadır.

Büyümesini her gün arttırmakta olan kurumun zaman içinde yeni personellere ihtiyacı olmaktadır. Bünyesinde farklı yapılar, birimler olduğu için hemşire, memur, destek ve idari personel gibi farklı dallarda alımlar yapılabilmektedir. Eğer bunlarla ilgileniyorsanız, tek yapmanız gereken duyuruları takip etmektir.

Eğer açılan pozisyon bilgileriniz ve yetkinlerinizle uyum gösteriyorsa müracaat edebilirsiniz.

Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi Personel Alımı

Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesinin ilanları belirli bir süre başvuru kabul etmektedir. Bu tüm iş ilanlarında böyledir. Dolayısıyla adayların periyodik olarak ilanları kontrol edip, zamanlarını kaçırmaması gerekir.

Bunun için İŞKUR, ilan.gov.tr, Resmi Gazete gibi bazı kaynaklar takip edilebilir. Buralarda hastane tarafından verilebilecek ilanlar farklı pozisyonlarda olabilir. Bu nedenle her birinin iş alım şartları değişebilir.

Bir devlet kurumu olduğu için adayların öncelikle Kamu Personeli Seçme Sınavına girerek, gerekli puanı alması tavsiye edilir. Böylece istendiği takdirde sorun yaşanmadan hemen başvuru yapılabilir.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*