İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çorlu Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Çorlu Belediyesi Personel Alımı

Çorlu Belediyesi bünyesinde yeni personelleri almaktadır. Şartları sağlayan adaylar kabul edilmekte ve artık belediye bünyesinde çalışabilmektedir. Çorlu Belediyesi personel alımı için kesin bir tarih açıklamasa da, duyuruların ne zaman yayınlanacağını kurumun önceki alımlarını inceleyerek öngörebiliyoruz…

Tekirdağ iline bağlı Çorlu ilçesinde, vatandaşlara sunulan hizmet ağını genişletebilmek ve ilçede ikamet eden kişilere daha iyi bir hizmet verebilmek için yılın belirli zamanlarında personel alımları yapılmaktadır. Söz konusu alımlar; işçi ve memur statüleri için ayrı ayrı ilan açılarak gerçekleştirilmektedir.

Çorlu Belediyesi Personel Alımı

Çorlu Belediyesi İşçi Alımı

Çorlu Belediyesi işçi alımı yaparken görev süresi olarak; belirli bir süre belirtebilir ya da hiç bir zaman belirtmeden “belirsiz” olarak ifade edebilir. Bu tamamen alımın yapılacağı kadroya göre değişkenlik göstermektedir. Nitekim belediye proje faaliyetlerinde kimi kadrodaki iş gücüne uzun bir süreli ihtiyaç duyarken, kimi kadrolara ise kısa süreli olarak ihtiyaç duymaktadır.

Bazı projelerde ise kesin bir tamamlanma tarihi belirlenemediğinden dolayı, bu türden alımlarda “belirsiz süreli” şeklinde ifadeler yer almaktadır. Bu nedenle adayların ne kadar süre ile görev yapacağını, yayınlanan ilanda kontrol etmesi ve bu doğrultuda başvuruda bulunması gerekmektedir.

Çorlu Belediyesi Memur Alımı

Özellikle de memur kadroları için belirli bir süre belirtilmektedir. Ancak sürenin bitiminde çoğu zaman kişinin, memurluk görevinin uzatılması olayı ile karşılaşılmaktadır. Bu nedenle Çorlu Belediyesi memur alımı sürecini başarılı bir şekilde geçiren bir aday, memur olduğunda artık uzun süre belediye bünyesinde memur olarak görev alabileceğinden emin olabilir. Çünkü pek çok belediye, edinmiş oldukları memurları görev süresinin bitiminde görev sürelerini uzatmaktadır.

Uzatılan görev süresinde ise memur yine aynı kadroda kalmaya devam edebilir ya da eş değer başka bir kadroya geçiş yapabilir. Bu durum yine belediye bünyesindeki ihtiyaca göre değişkenlik göstermektedir. Çorlu Belediyesi memur alımları; ÖSYM ya da İŞKUR aracılığıyla gerçekleşebilmektedir. Müracaat kanalları, açılan pozisyonun detay kısmında yer almaktadır.

Çorlu İş İlanları

Belediyede çalışmak için sıra bekleyen pek çok aday var. Eğer bilgi, beceri ya da tecrübenize güveniyorsanız Çorlu iş ilanları sayfasında da pek çok güncel iş fırsatını bulabilirsiniz. Bu iş fırsatları aynı zamanda belediye personel adayları için de uygundur. Belediye alım tarihleri belli oluncaya kadar part time, full time ya da sezonluk olarak çalışabilecekleri işleri bulabilirler.

Firmalar, özellikle satış hedeflerine ulaşmak ve daha fazla tüketiciye ulaşmak için sahada çalıştırılmak üzere personeller aramaktadır. Bu nedenle ikna kabiliyetiniz yüksekse ve sahada çalışmak için herhangi bir bedensel engeliniz yok ise Güncel Çorlu iş ilanları arasından kendinize uygun bir meslek edinebilirsiniz…

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir