Çorlu Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Başlıklar

Çorlu Belediyesi Personel Alımı

Marmara Bölgesi’nin Trakya bölümünde yer alan Tekirdağ ilinin en büyük ilçesi olan Çorlu için çalışmalarını sürdüren Çorlu Belediyesi, 26 mahalleye hizmet ulaştırmaktadır.

Ülkemizde sanayileşmenin en hızlı geliştiği bölgelerin başında gelen Çorlu’da planlı büyümeyi sağlayarak vatandaşlarına daha yaşanabilir bir yer sunma amacında olan Çorlu Belediyesi, yatırımlarını daha çok bu doğrultuda yapmaktadır.

Yatırım alanlarında ve mevcut bazı birimlerinde personel açığı oluşan kurum, bu sebeple kadrosuna yakın zamanda deneyimli, deneyimsiz ve engelli personeller almayı planlamaktadır.

Çorlu Belediyesi Personel Alımı

Çorlu Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosuna alacağı personellerin bir kısmını memur olarak istihdam edecek olan Çorlu Belediyesi, bazı birimlerde olan açık pozisyonlar için ise işçi alımı yapacak.

Kadrosunda daha çok işçi statüsünde eleman alacak olan kurumun bu işçileri sözleşmeli işçi ya da bünyesindeki şirketlerde taşeron işçi olarak istihdam edeceği öngörülmektedir.

Ayrıca kurumun bu işçilerini de mevcut işçileri gibi aynı şartlar altında ve aynı sosyal haklara bağlı kalarak çalıştıracağı bilinmektedir.

Çorlu Belediyesi Memur Alımı

Özellikle de memur kadroları için belirli bir süre belirtilmektedir. Ancak sürenin bitiminde çoğu zaman kişinin, memurluk görevinin uzatılması olayı ile karşılaşılmaktadır. Bu nedenle Çorlu Belediyesi memur alımı sürecini başarılı bir şekilde geçiren bir aday, memur olduğunda artık uzun süre belediye bünyesinde memur olarak görev alabileceğinden emin olabilir. Çünkü pek çok belediye, edinmiş oldukları memurları görev süresinin bitiminde görev sürelerini uzatmaktadır.

Uzatılan görev süresinde ise memur yine aynı kadroda kalmaya devam edebilir ya da eş değer başka bir kadroya geçiş yapabilir. Bu durum yine belediye bünyesindeki ihtiyaca göre değişkenlik göstermektedir. Çorlu Belediyesi memur alımları; ÖSYM ya da İŞKUR aracılığıyla gerçekleşebilmektedir. Müracaat kanalları, açılan pozisyonun detay kısmında yer almaktadır.

Çorlu Belediyesi İş İlanları

Emlak ve istimlak, yapı kontrol, destek hizmetleri, zabıta, temizlik işleri, plan ve proje birimleri başta olmak üzere birçok birimde personel alımı yapacak olan kurum, personel alım detayları netleşince internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak bütün vatandaşlarını bilgilendirecek.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Çorlu Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çorlu Belediyesi kadrosunda memur olarak çalışmak isteyenlerin KPSS’den yeterli puanı alması ve ÖSYM tarafından ilgili birime yerleştirilmiş olması gerekmektedir. Belediye’nin kadrosunda sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak çalışmak isteyenlerin ise, kurumun resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan iş başvurularını takip etmeleri gerekmektedir.

Kendi niteliklerine uygun birimlerde açık pozisyon olduğunu gören adayların iş ilanı ile birlikte yayınlanan iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Çorlu Belediyesi’nin insan kaynakları birimi tarafından incelenecek olan başvurulardan kurum kriterlerine uygun görülen adaylarla iletişime geçilmekte ve ilgili birimlerde mülakata çağrılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Çorlu İş İlanları

Belediyede çalışmak için sıra bekleyen pek çok aday var. Eğer bilgi, beceri ya da tecrübenize güveniyorsanız Çorlu iş ilanları sayfasında da pek çok güncel iş fırsatını bulabilirsiniz. Bu iş fırsatları aynı zamanda belediye personel adayları için de uygundur. Belediye alım tarihleri belli oluncaya kadar part time, full time ya da sezonluk olarak çalışabilecekleri işleri bulabilirler.

Firmalar, özellikle satış hedeflerine ulaşmak ve daha fazla tüketiciye ulaşmak için sahada çalıştırılmak üzere personeller aramaktadır. Bu nedenle ikna kabiliyetiniz yüksekse ve sahada çalışmak için herhangi bir bedensel engeliniz yok ise Güncel Çorlu iş ilanları arasından kendinize uygun bir meslek edinebilirsiniz…

 • Barısta – Tekirdağ Çorlu
 • Müşteri Temsilcisi – Çorlu
 • Satış Danışmanı – Çorlu Mağazaları
 • RESTORAN YÖNETİCİ ADAYI – TEKİRDAĞ/ÇORLU

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Çorlu iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*