Çiğli Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Çiğli Belediyesi Personel Alımı

Eski tarihlerde genel olarak bataklık ve sazlıklardan oluşması, denize yakınlığı ve yeşil alanlara çok çiğ düşmesinden dolayı ilk yerleşenler tarafından adının verildiği Çiğli, 27 Mayıs 1992 tarihinde metropol bir ilçe statüsüne ulaştı.

Çiğli Belediyesi, halkının refah ve yaşam kalitesini sürekli arttırarak, yerel hizmetleri yerine getirmede çağdaş, katılımcı, saydam, değişimci ve eşitlikçi bir anlayışla hareket eden sürdürülebilir, insan odaklı, hızlı ve kent kimliğine uygun olarak hizmetler sunmaktadır.

Bu hizmetler kapsamında şehri geliştiricek projelere imza atan kurum, projelerinin sayısını arttırmak ve hızlandırmak amacıyla çeşitli niteliklerde personel alımı yapacak.

Çiğli Belediyesi Personel Alımı

Çiğli Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosuna yakın zamanda işçi alımı yapan belediyenin yeni alacağı personelleri de işçi olarak istihdam edeceği tahmin edilmektedir.

Bu işçileri sözleşmeli işçi ya da belediye bünyesindeki şirketlerde taşeron işçi olarak istihdam eden kurum, bütün işçilerine 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai uygulamakta ve mesai saatleri dışında çalışmaları halinde fazla mesai ücreti ödemektedir.

Çiğli Belediyesi Memur Alımı

Ülkemiz geçim değerlerine göre memurların aylıkları, çalışma saatleri ve yıllık tatilleri ne kadar az görülse de birçok kişi tarafından yine de memur olmak iyi bir hayaldir. Bu hayali gerçekleştirmek isteyen kişiler devlet memuru veya belediyede çalışan bir kamu personeli olabilmek için Çiğli Belediyesi memur alımı ilanlarından faydalanabilirler.

Çiğli Belediyesi memur alımının ne zaman yapılacağı ve bu alımların başvurularının nasıl yapılacağı hakkında bilgilendirme yapan sitemizi takip ederek de alımlara vakıf olabilirsiniz. Çiğli Belediyesi memur alımı başvuruları ve istihdam sağlanacak olan kişi sayısı gelecek ay, kurumun web sitesinde yayınlanacak. Bu alımlara ilişkin detayları kaçırmamak için sitemizin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Çiğli Belediyesi İş İlanları

İnsana ve çevreye saygılı, paydaşlarının beklentilerini aşmayı hedefleyen ve dünyadaki gelişimi ve değişimi takip eden bir yönetim anlayışı doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Çiğli Belediyesi, Çiğliyi temel belediyecilik sorunları çözülmüş, sürdürülebilir sosyal refah ve kentleşmeyi sağlamış, huzurlu ve güvenli bir kent haline getiren, çağın gerekleriyle donatılmış örnek ve öncü belediye olmak hedefindedir.

Bu hedef doğrultusunda hem vatandaşlarını memnun eden hem de hedefine her geçen gün biraz daha yaklaşan kurum, personel alımı yapmak üzere iş ilanı yayınlayacak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Çiğli Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çiğli Belediyesi personeli olmak isteyen vatandaşların kurumun internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan iş ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir. Başvuru yapmak isteyen adayların bu iş ilanlarında yer alan iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Kurumun resmi internet sitesi üzerinden yapılan başvuruları değerlendiren insan kaynakları birimi kurum kriterlerine uygun olan vatandaşlara dönüş yapmakta ve belediye bünyesine mülakata çağırmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Çiğli İş İlanları

Bazılarımız belediyelere veya devlet müesseselerine işçi veya memur olmak isterken, bazılarımız ise devlet kurumlarında işçi olmayı sevmeyiz. Özgün çalışmayı seven kişiler için Çiğli iş ilanları listesi oluşturarak, meslek sahibi olmalarına yardımcı olmayı hedefledik. Çiğli iş ilanlarının yayınlandığı bu sayfa belirli periyotlarda güncellendiği için sık sık web sitemizi ziyaret etmenizi öneririz…

Güncel Çiğli iş ilanları

 • A2 Ehliyetli Sürücüler – Çiğli
 • Broşür Dağıtım ve Data Toplama Saha Elemanı
 • TEMİZLİK PERSONELİ
 • Anaokulu Öğretmeni
 • Yüzme Öğretmeni
 • Özel Güvenlik Görevlisi – Çiğli
 • Satış Danışmanı – Çiğli İzmir
 • Pide Ustası – İzmir Bölgesi (Çiğli – Mavibahçe Avm)
 • Part Time Satış Danışmanı – İzmir Çiğli Kipa

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de çiğli iş ilanlarına bakabilirsiniz.

3 yorum

 1. Guzel gunler
  Mart 2020den beridir issizim. Dayanacak gucum kudretim kalmadi.
  Belediye bunyesinde calismak icin 10.subatta cv. Bankasina cv. Gonderdim.
  Geri donus yapilmiyor is ilanlari acilmasina ragmen. Askerligimi gemici ve dalgic olarak yaptim. Turizm yiyecek icecek soktorunde calistim.
  Sadece duzene girebilmek ve insanca yasayabilmek icin yardimlarinizi bekliyorum.
  Saygilarimla.

 2. Mükemmel bir bilği sunumu olmuş. Birde belediye başkanı ile görüşme sağlayabilmek, rendevularomıza 10 dakikalığına da olsa olumlu yanıt verirse memnun kalırız. Belediye ile beraber çalışmak ve sizlerin istediği doğtultuda beraber şekillendirmek isteyip bir farkındalık yaratalım.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*