İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çeşme Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

İzmir’in, tatil sezonunun açılması ile birlikte en hareketli ve en kalabalık ilçelerinden biri olan Çeşme, yaz aylarında yerli ve yabancı olmak üzere turist akınına uğramaktadır. Bu durum nedeniyle belediye gerek tatil sezonu öncesinde gerekse tatil sezonunda, sağlıklı bir hizmet verebilmek adına sürekli olarak işçi veya personel alımları gerçekleşmektedir.

Çeşme belediyesi işçi alımı için her zaman yoğun bir talebin olduğu görülürken, yoğun talep nedeniyle alımların dışında kalmamak adına adayların erken başvuru yapmaları gerekmektedir. Erken başvuru yapabilmek için yapılması gereken tek şey; Çeşme belediyesinin iş ilanlarını sıkı bir şekilde takip etmektir.

çeşme belediyesi işçi alımı

İzmir Çeşme Belediyesi Personel Alımı

Çeşme belediyesi personel alımı da yapmakta ve bunun dışında birçok iş pozisyonunda alımlarını gerçekleştirmektedir. Az önce de belirttiğimiz gibi erken başvuru yapmak son derece önemliyken, erken başvuru için iş ilanlarını belirli kaynaklar üzerinden takip etmek, bu konuda deyim yerindeyse hayati önem taşımaktadır.

Ardından iş ilanlarının yayınlanması ile birlikte kişilerin hemen Çeşme belediyesi iş başvuru formu ile birlikte başvurularını iletmeleri gerekmektedir.

İzmir Çeşme Belediyesi İş İlanları

Çeşme belediyesi iş ilanları sayısında özellikle tatil sezonu ile birlikte ciddi bir artış ortaya çıkmaktadır. Bu artışla birlikte, belediye bünyesinde özellikle turizm alanında çalışacak birçok kişiye ihtiyaç duyulmaktadır.

İş pozisyonuna göre vasıflı veya vasıfsız olarak birçok alımın gerçekleştiğini söylemek mümkünken, Çeşme belediyesi iş başvurusu yapan kişilerin bu dönemde reddedildiği çok nadir görülmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

İzmir Çeşme Belediyesi Memur Alımı

Çeşme belediyesi memur alımı da, diğer personel alımları gibi çok büyük ilgi görmektedir. Belediye bünyesinde her daim mutlaka vasıflı memur alımlarının gerçekleştiği bilinmektedir.

İş tecrübesi olan, eğitim düzeyi yüksek, özel yeteneklere veya eğitim sayesinde elde edilmiş niteliklere sahip olan kişiler, genel anlamda memur alımlarında belediye bünyesinde katılmaktadır.

Çeşme belediyesi insan kaynakları vasıtasıyla memur alımlarına başvuru yapabilmek söz konusudur.

Bilgi için tıklayın.

Çeşme İş İlanları

Çeşme iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün. Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Çeşme iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir. Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Çeşme iş ilanları

 • Barista / İzmir Çeşme – Alaçatı
 • Kasiyer – Reyon (Çeşme Bögesi)
 • Sezonluk Satış Danışmanı – Çeşme Alaçatı
 • İş Güvenliği Uzmanı

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Çeşme iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir