İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çekmeköy Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Çekmeköy Belediyesi’nde çalışmak isteyenlere müjde! Çekmeköy Belediyesi iş ilanları, iş başvurusu, engelli personel, zabıta, temizlik işleri, personel ve memur alım haberleri personelalimi.gen.tr’de!

Çekmeköy Belediyesi Personel Alımı

Belediye olarak memur alımı dışında bünyesinde çalıştırılmak üzere lise stajyer ve üniversite stajyeri alımı da gerçekleştiriyor. Çekmeköy Belediyesi personel alımı yaparken istediği evraklara benzer belgeleri, stajyer alımında da istiyor.

Stajyerler için kimlik fotokopisi, dilekçe, işletmelerde meslek eğitimi sözleşmesi, resim isterken bu evrakları tamamlama süresi olarak lise öğrencilerine 1 ay, üniversite öğrencilerine ise 5 günlük bir süre tanıyor. Bu süre personel alımı yapılırken 1 hafta ile sınırlı tutulmuş. Başvuru zamanı geldiğinde Çekmeköy Belediyesi insan kaynaklarına müracaat yapmanız gerekmekte.

Olumlu cevap aldığınızda belediyenin resmi web sitesinde yer alan evrakları yukarıda belirtmiş olduğumuz süre içerisinde tamamlayarak insan kaynaklarına teslim etmeniz gerekmekte. Belediyede personel olarak işe başlayabilmek için daha önceden aynı yerde staj eğitiminizi tamamlamış olmanız sizin avantajınıza olacaktır.

Yapmış olduğunuz iş, Çekmeköy Belediyesi personel alımı sırasında referansınız olacağından dolayı eğer iyi bir izlenim bıraktıysanız ilgili bölümün size geri dönüş yapması daha kolay olacaktır.

İnsan merkezli ve katılımcı bir anlayışla Çekmeköy’ün doğal yapısına uygun huzurlu ve kaliteli bir yaşam alanı oluşturmak hedefinde olan Çekmeköy Belediyesi, yatırımlarına bu hedef doğrultusunda yön vermektedir. Kurumun yoğun tempo gösterdiği yatırım alanlarında ve mevcut bazı birimlerinde istihdam etmek üzere deneyimli ve deneyimsiz personel alımı yapacağı öngörülmektedir.

Çekmeköy Belediyesi Personel Alımı

Çekmeköy Belediyesi İşçi Alımı

Belediyelerde çalışmak birçok vatandaşın isteği olmasından dolayı belediyelerde işe girmek çok kolay olmuyor. Çekmeköy Belediyesi işçi alımı yapacağı zaman dışarıdaki özel şirketlerin çoğunda olduğu gibi özel kariyer sitelerine ilan vermenin haricinde kendi resmi web sitesi üzerinden de duyurularını yayımlıyor. Her mezuniyet derecesine bağlı olarak farklı iş olanakları sunan kurumun resmi web sayfasını sürekli takip ederek veya bizim web sitemiz üzerinden en güncel iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Kendinize uygun Çekmeköy iş ilanını bulduktan sonra adım adım ne yapacağınızı ilgili web sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Aklınıza takılan soruları sormak için sayfamızın en alt kısmında bulunan yorumlardan bize yazabilirsiniz.

Son dönemlerde kadrosuna dâhil ettiği personellerini İşkur ile birlikte yürüttüğü işçi alım süreci dâhilinde değerlendiren Çekmeköy Belediyesi, bu işçileri genel olarak sözleşmeli işçi statüsünde kadrolandırmakta ve bu paralelde sosyal haklar tanımaktadır.

Çalışma saatlerini bütün personeller için 08.30-17.30 olarak belirleyen kurum, gerekli duyulduğunda işçiler için ek mesai sistemi uygulamakta ve çalışma saatlerine göre ayarlanan ek ücret ödemektedir.

Çekmeköy Belediyesi Memur Alımı

Memur pozisyonunda görev alabilmek, diğer pozisyonlara göre daha zordur. Çekmeköy Belediyesi memur alımı yaparken öncelikle almış olduğunuz puana, daha sonra da sözlü mülakattaki durumunuza bakılıyor. Memur olabilmek için direk olarak başvuru yapmanız yeterli olmuyor, öncelikle Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olmanız gerekiyor.

Puanınız belli olduktan sonra yerleşmek istediğiniz bölümün Çekmeköy Belediyesi’nde kadrosunun açılıp açılmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Sadece belediyede değil diğer kamu kurumlarının memurluk için kadro açıp açmadığını, Ösym’ nin yayınlamış olduğu yerleştirme kılavuzundan takip ederek öğrenebilirsiniz. Çekmeköy Belediyesi memur alımı başvuruları için kendinize uygun olan bölümü tercih etmenizi öneririz…

Çekmeköy İş ilanları

Kariyer planlamanızı belirledikten sonra iş aramaya başladınız ve belediyede işe girmeye karar verdiniz. Çekmeköy iş ilanları nerede bulunur diye düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz. Çeşitli alanlarda faaliyet gösteren şirketlerin iş ilanları, sadece kendi web sitelerinde değil, bizimde güncel ilanlarımız arasında yer almaktadır.

”Kentsel ve sosyal yapısı ile modern ve model Çekmeköy” vizyonu ile faaliyet gösteren Çekmeköy Belediyesi, bu faaliyetleri kapsamında kadrosuna alacağı personelleri için resmi internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayacak. Genellikle yayınladığı iş ilanlarında açık pozisyonlara, çalışma şartlarına ve elemanlara sağlanacak sosyal haklara yer veren kurum, bünyesinde çalışmak isteyen adaylardan bu detayları dikkatli bir şekilde incelemelerini istemektedir.

Ayrıca çalışma ilkelerini insan merkezli, katılımcı, adil, şeffaf, hesap verebilir, kaynakları etkin ve verimli kullanan, hukuka uygun ve değerlere saygılı, hızlı, kaliteli, güler yüzlü ve çevreye duyarlı olarak açıklayan Çekmeköy Belediyesi, kadrosuna alacağı personellerinin de bu ilkeler doğrultusunda çalışmalarını istemektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Sizden talep geldikçe en iyi şekilde bütün duyuruları, Çekmeköy iş ilanlarını bu sayfa üzerinden aktarmaya çalışacağız. Alt kısımda bulunan ilanlardan size uygun olanı seçerek,  cv oluşturduktan sonra başvuruda bulunabilirsiniz.

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de çekmeköy iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir