İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çubuk Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Ankara Çubuk Belediyesi, yılın belirli dönemlerinde Çubuk bölgesinde yapacağı birtakım iyileştirme ve geliştirme faaliyetleri kapsamında, çubuk belediyesi işçi alımı adı altında bünyesinde kendisine katkı sağlayacak yeni yüzler aramaktadır.

Belediye bu konuda tecrübeli ve eğitimli adaylara elbette ki önem verirken, bununla birlikte vasıfsız ve eğitim düzeyi düşük olan kişileri de mutlaka bünyesine katabilmektedir.

cubuk-belediyesi-işçi alımı

Ankara Çubuk Belediyesi Personel Alımı

Çubuk belediyesi personel alımı konusunda genel anlamda İŞKUR, bölgesel iş ilanı siteleri, gazeteler vb. yayın araçlarıyla duyuru yapmaktadır. İş arayan adayların, bu ilanları mutlaka takip etmeleri ve zamanında başvurmaları gerekmektedir.

Özellikle bahar ve yaz aylarında ilanlarda ciddi bir artış görülürken, bu ilanların belediyenin hemen hemen birçok bölümünde olduğunu görebilmek mümkündür. Öte yandan ilanlarla birlikte çubuk belediyesi iş başvurusu kanalları da verilmekte ve bu sayede alaylara ciddi bir kolaylık sağlanmaktadır.

Ankara Çubuk Belediyesi İş İlanları

Çubuk belediyesi iş ilanları, belediyenin o dönem projeleri, eleman açığının olduğu bölümler, belediyenin yeni kuracağı birimler vb. unsurlara göre değişim gösterebilmektedir. İş ilanları içerisinde vasıfsız veya vasıflı şeklinde bilgilere de yer verilmektedir.

Verilen ilanlarda vasıflı işçi alımlarında, kişide ne gibi niteliklerin bulunması gerektiği belirtilmektedir. Çubuk belediyesi insan kaynakları yapmış olduğu değerlendirmeler ve adaylar arası elemeler sonrasında, işe kabul edilen adayları bizzat arayarak bilgilendirmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Ankara Çubuk Belediyesi Memur Alımı

Çubuk belediyesi memur alımı konusunda zaman zaman iş arayan adayların karşısına çıkabilmektedir. Memur alımı konusundaki ilanlarda, kişinin normal bir işçi alımına göre daha fazla niteliğe sahip olması söz konusu olabilmektedir.

Bunun nedeni ise memur alımı ilanlarıyla işe alınan kişilerin, genel anlamda sahada değil de, belediyenin kendi içerisinde birtakım birimlerde çalışacak olmalarıdır. Adaylar çubuk belediye iş başvuru formu ile memur alımı iş ilanlarına başvurabilir, bu sayede belediye bünyesinde önemli bir personel olarak işe başlayabilirler.

Bilgi için tıklayın.

Çubuk İş İlanları

Çubuk iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün. Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Çubuk iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir. Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Çubuk iş ilanları

 • Araç Teslimat Görevlileri
 • Özel Eğitim Uzmanı(engelli)
 • Çağrı Merkezi Kalite Uzmanı

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Çubuk iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir