Bursa Yenişehir Havalimanı İş İlanları 2023

Bursa Yenişehir Havalimanı İş İlanları

Son dönemde yapılan düzenlemeler ile birlikte daha kullanışlı hale gelen Bursa Yenişehir havalimanı içerisinde aynı zamanda birbirinden farklı pozisyonlarda personeller çalışmaktadır. Havalimanı iş ilanları araştırması yapan üniversite mezunları, Bursa bölgesinde açılan pozisyonları inceleyerek kolaylıkla çalışma fırsatı bulabilirler.

Havalimanı iş başvurusu yapacak olan adayların eğitimleri tamamlamaları, 18 yaşından büyük olmaları ve daha önceki tecrübeleri en çok dikkat edilen unsurlardan bir tanesidir.

Bursa Yenişehir Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Özel güvenlik mesleğine sahip olan kişiler, Bursa Yenişehir havalimanı personel alımı ilanlarını inceleyerek süreci problemsiz bir şekilde tamamlayabilirler. Havaalanında güvenlik olarak çalışmak isteyen kişilerin, sağlık raporlarının temiz olması ve herhangi bir psikolojik problemlerinin bulunmaması son derece önemlidir. Aynı zamanda aday kişilerin eğitimlerini eksiksiz bir şekilde tamamlamalarına da dikkat edilmektedir.

Bursa Yenişehir Havalimanı İş Başvurusu

İş başvurusu yaparken adaylarda sorun oluşturacak bir adli sicil kaydının bulunmaması da önemlidir. Havaalanı iş ilanları her ne kadar sık olmasa da hostes, kabin memuru, gişe memuru, teknisyen gibi açılan pozisyonları değerlendirmek son derece önemlidir.

Bireyler, bu sayede okudukları bölüm ile ilgili görevlerde çalışma avantajı elde edebilirler. Havaalanı iş başvurusu süreci en fazla bir ay sürmek ile birlikte başarı olan kişiler, en kısa zamanda çalışmaya başlayabilirler.

Bursa Yenişehir Havalimanı Personel Alımı

Havaalanında çalışmak isteyen kişilerin ön lisans ya da lisan mezunu olmaları gerekir. Havaalanı personel alımı Bursa Yenişehir bölgesi adına yılda 2 ya da 3 kez yapılmaktadır. Havalimanı işçi alımı fırsatlarını takip eden kişiler, sözlü ve yazılı mülakatı geçtiklerinde başarı sağlamış olurlar.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko.

2 Comments

  1. Erhan özel güvenlik görevlisiyim yenişehirde ikamet ediyorum işim yok tel0535 953 11 48 aramanizi

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*