Zonguldak Havalimanı İş İlanları 2024

Zonguldak Havalimanı İş İlanları

İş ihtiyacının arttığı günümüzde, Zonguldak havalimanı işçi alımı ilanları da çoğalmıştır. Her ne kadar havaalanları yılın belirli dönemlerinde personele ihtiyaç duysalar da yoğunluk olması halinde sıklıkla başvurular kabul edilir.

Havaalanı personel alımı süreçleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin öncelikle eğitimlerini tamamlamaları ve adli sabıka kayıtlarının bulunmaması temel kurallar arasındadır.

Zonguldak Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Zonguldak’ta yaşayan ya da belirtilen havaalanında bulunan şehirde çalışmak isteyen kişiler, özel güvenlik pozisyonuna başvurabilirler. Başvuru süreci onaylandığında adaylar sözlü mülakat için çağırılmaktadır. Zonguldak havaalanı iş başvurusu yapan kişiler başarılı olmamaları durumunda mülakat aşamasında elenebilirler.

Ancak tüm süreçleri eksiksiz bir şekilde tamamlayan vatandaşlar, aldıkları kısa eğitim sonrasında çalışmaya başlayabilirler. Havaalanı iş ilanları sıklıkla yayınlandığı için kişilerin birikimlerine uygun bir pozisyon bulmaları son derece kolaydır.

Zonguldak Havalimanı İş Başvurusu

İş başvurusu yaparken, adayların deneyimli ve en az ön lisans diplomasına sahip olmaları önemlidir. Havalimanı personel alımı süreçlerinde herhangi bir zorluk çıkarılmasa da adayların eğitimli olmalarına dikkat edilmektedir.

Üniversitelerin havaalanında çalışabilecek belirli bölümlerinden mezun olan kişiler, hostes, gişe görevlisi, yer hizmetleri gibi pozisyonlarına başvurarak çalışmaya başlayabilirler.

Zonguldak Havalimanı Personel Alımı

Zonguldak havaalanı içerisinde personel alımı başvuruları sıklıkla açılmaktadır. Hem yurt içi hem de yurt dışındaki pek çok havaalanı ile anlaşmalı olduğundan dolayı, çalışan personel sayısının arttırılması gerekir. Havalimanı iş başvurusu yapan kişiler işlerine daha kolay bir şekilde alışabilmek adına eğitime tabi tutulmaktadırlar.

Havaalanı iş ilanlarıalternatiflerini takip eden ve başarılı olan kişiler eğitimleri tamamlandığında çalışmaya başlayabilirler.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko.

4 Comments

  1. İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANİNDA 2017-2022YİLLARİ ARASİ GUVENLİK GOREVLİSİ OLARAK ÇALİŞTİM ZONGULDAKDAYİM İŞ ARİYORUM

  2. Almanyadan Emekliyim 66 dogumlu havalaninda calismak istiyorum umarim insallah Sansim cikar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*