İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bodrum Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Bodrum Belediyesi Personel Alımı

Bodrum Belediyesi personel alımı gerçekleştirerek, ilçenin bütününde tek yerel yönetim bünyesinde 18 adet müdürlük ve müdürlüklere bağlı birimleriyle hizmet vermeye devam etmektedir. İlçenin turizm açısından canlı olması sebebi ile nüfus yapısı yaz ve kış aylarında değişkenlik göstermektedir.

Kış mevsiminde 145 bin civarında olan nüfus sayısı, yaz mevsiminde yabancı ve yerli tatilcilerle birlikte yaklaşık 1.5 milyon nüfusa ulaşmaktadır. Bu nedenle Bodrum Belediyesi işçi alımı ve idari personel alımı gerçekleştirirken, bu değişken yapıyı göz önünde bulundurarak planlama yapmaktadır.

Bodrum Belediyesi Personel Alımı

Bodrum Belediyesi İşçi Alımı

Kurum, hizmet kalitesini her geçen gün artırabilmek adına belirli aralıklarla işçi almaktadır. Bodrum Belediyesi işçi alımı ne zaman net olarak bilinmese de, vatandaş memnuniyet oranını en üst düzeyde tutmayı hedefleyen kurumun iş ilanlarının yakından takip edilmesi gereklidir. Çünkü gelişen teknolojiyle birlikte belediye faaliyet alanlarını daha da genişletmekte ve her geçen gün bünyesinde çalıştırılmak üzere personellere ihtiyaç duymaktadır.

İşçiler özellikle bina içerisindeki temizlik hizmetlerinde ve Park-Bahçeler biriminde görev almaktadır. Kurumun Temizlik İşleri Müdürlüğü sıkça alım yapmaktadır. Belediyenin ilçe genelinde sürdürdüğü hizmetler hakkında daha kapsamlı bilgi almak için İnsan Kaynaklarına müracaat edebilirsiniz.

Bodrum Belediyesi Memur Alımı

Kurumun organizasyon yapısı 18 müdürlükten ve 4 Belediye Başkan Yardımcısından oluşmaktadır. Bodrum Belediyesi memur alımı yapılarak, söz konusu organizasyon yapısının genişletilmesi hedeflenmektedir. Başvurular İnsan Kaynakları birimine yapılacak olup, sözlü sınav neticesinde alımlar gerçekleştirilecektir.

Bodrum Belediyesi memur alımları sonrasında kişiler; İmar ve Şehircilik biriminde, Özel Kalem sekreterliğinde, Mali Hizmetler biriminde, zabıta departmanında, Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler bölümünde, Yazı İşleri ve Hukuk İşleri birimlerinde görev alacaklar. Kurumun hangi hizmet kanalında, personel ihtiyacı varsa ilanlar vasıtasıyla alınan personeller o kanala sevk edilecektir.

Bodrum İş İlanları

Turizm kentlerinde otel ve restoranların bol olması, bölge halkının istihdam konusunda sıkıntı yaşamamasını sağlamaktadır. Bodrum iş ilanları içerisinden kendinize uygun bir iş bulabilir ve vasıflarınız ile kariyer hedefiniz doğrultusunda seçim yaparak, dilediğiniz ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

Güncel ilanlar için hem iş bulma sitelerini, hem de özel sektörde faaliyet gösteren işletmelerin web sitelerini takip etmenizi öneririz. Bu şekilde yayınlanan tüm ilanlara vakıf olabilir ve başvuru tarihleri geçmeden müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Güncel Bodrum iş ilanları şu şekildedir:

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir