Bodrum Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Bodrum Belediyesi Personel Alımı

5000 yıllık tarihi geçmişiyle asırlardan bu yana birçok medeniyete ev sahipliği yapan Bodrum, 1871 yılında bucak 1872 yılında ise Muğla iline bağlı ilçe olmuştur.

Hizmet kalitesinin her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte daha da artırılmasını sağlamak hedefi ile vatandaş memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaç edinen Bodrum Belediyesi, kadrosunda çalıştırmak üzere deneyimli veya deneyimsiz personel alımı yapacak. Dezavantajlı vatandaşlarının da sosyal hayata dâhil olmaları hususunda hassas davranan kurumun personel alımı yaparken engelli personeller için de kadro açacağı tahmin edilmektedir.

Bodrum Belediyesi Personel Alımı

Bodrum Belediyesi İşçi Alımı

Daha planlı bir Bodrum, daha estetik ve daha konforlu bir kent hayatı için planlı gelişim ve estetik dönüşüm ilkesini hayata geçiren Bodrum Belediyesi’nin, kadrosuna alacağı personelleri sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak istihdam edeceği öngörülmektedir. Bu işçilerini de mevcut işçileri ile aynı şartlar altında çalıştıracak olan kurumun, yeni işçilerine hali hazırdaki işçileri ile aynı sosyal hakları sunması beklenmektedir.

Bodrum Belediyesi Zabıta Memuru Alımı Yapacak 2020

Bodrum Belediyesi Memur Alımı

Kurumun organizasyon yapısı 18 müdürlükten ve 4 Belediye Başkan Yardımcısından oluşmaktadır. Bodrum Belediyesi memur alımı yapılarak, söz konusu organizasyon yapısının genişletilmesi hedeflenmektedir. Başvurular İnsan Kaynakları birimine yapılacak olup, sözlü sınav neticesinde alımlar gerçekleştirilecektir.

Bodrum Belediyesi memur alımları sonrasında kişiler; İmar ve Şehircilik biriminde, Özel Kalem sekreterliğinde, Mali Hizmetler biriminde, zabıta departmanında, Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler bölümünde, Yazı İşleri ve Hukuk İşleri birimlerinde görev alacaklar. Kurumun hangi hizmet kanalında, personel ihtiyacı varsa ilanlar vasıtasıyla alınan personeller o kanala sevk edilecektir.

Bodrum Belediyesi İş İlanları

Kadrosuna alacağı personelleri fen işleri, imar ve şehircilik, zabıta,  basın-yayın ve halkla ilişkiler, kültür ve sosyal işler, bilgi işlem, destek hizmetleri, park ve bahçeler, çevre koruma ve kontrol, strateji geliştirme, etüt-proje ve temizlik işleri müdürlüklerinde istihdam etmesi beklenen kurumun, detaylı açıklamayı resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanı ile yapması beklenmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Bodrum Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bodrum Belediyesi kadrosunda sözleşmeli işçi olarak çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesinde yayınlanacak olan iş başvuru formunu kendi niteliklerine uygun olacak şekilde eksiksiz olarak doldurmaları gerekmektedir.

Bodrum Belediyesi insan kaynakları birimince değerlendirilecek olan başvurulardan sonuçları olumlu olan adaylar insan kaynakları yetkilileri tarafından mülakata alınmakta ve sonucu olumlu değerlendirilen adaylar içim işe alım süreci başlatılmaktadır.

Belediye kadrosuna memur olarak dâhil olmak isteyen adayların ise KPSS’den yeterli puanı almış olmak ile birlikte Bodrum Belediyesi’nin yayınlamış olduğu açık pozisyonlara ÖSYM tarafından yerleştirilmeleri gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Bodrum İş İlanları

Turizm kentlerinde otel ve restoranların bol olması, bölge halkının istihdam konusunda sıkıntı yaşamamasını sağlamaktadır. Bodrum iş ilanları içerisinden kendinize uygun bir iş bulabilir ve vasıflarınız ile kariyer hedefiniz doğrultusunda seçim yaparak, dilediğiniz ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

Güncel ilanlar için hem iş bulma sitelerini, hem de özel sektörde faaliyet gösteren işletmelerin web sitelerini takip etmenizi öneririz. Bu şekilde yayınlanan tüm ilanlara vakıf olabilir ve başvuru tarihleri geçmeden müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Güncel Bodrum iş ilanları şu şekildedir:

No Pozisyon Lokasyon
1 Satış Danışmanı (Belirli Süreli)- Bodrum Midtown Muğla
2 Chef De Partie / Demi Chef Muğla
3 Tahsilat Temsilcisi İstanbul (Tümü) +78 il daha
4 Saha Satış Uzmanı – Banka / Sigorta İstanbul (Tümü) +15 il daha
5 Ziraat Mühendisi İstanbul (Tümü) +6 il daha
6 İlaçlama Operatörü İstanbul (Tümü) +4 il daha
7 Tourism Manager İstanbul(Asya), İstanbul(Asya)
8 Part Time Saha Satış Destek Elemanı İstanbul (Tümü) +48 il daha
9 Şantiye Şefi (Bodrum) Muğla
10 Site Müdürü Muğla
11 Resepsiyonist Muğla
12 Satış Temsilcisi / Macfit Bodrum Muğla
13 Server Muğla
14 Chef De Partie Muğla
15 Learning and Development Manager Muğla
16 Spor Eğitmeni / Macfit Bodrum Midtown Muğla
17 Credit Supervisor Muğla
18 Hemşire Muğla
19 Sales Manager Muğla
20 In Room Dining Order Taker Muğla
21 Sous Chef Muğla
22 Garson Muğla
23 Lojman Koordinatörü Muğla
24 Club Manager İstanbul (Tümü) +8 il daha
25 Boyacı Muğla

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Bodrum iş ilanlarına bakabilirsiniz.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*