Akbank Çay ve Temizlik Personeli Alımı 2023

Akbank’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Akbank bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Akbank Çay ve Temizlik Personeli Alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Akbank çay ve temizlik personeli alımı yapıyor. Başvuru yapabilmek ve güncel ilanlardan haberdar olmak için internet sitemizi takip etmeniz yeterlidir.

30 Ocak 1948 yılında açılan Akbank, Türkiye’nin en fazla müşteri sayısına sahip bankalardan birisidir. Adana’da kurulan ve pamuk üreticilerine finansal destek sağlamak amacı taşıyan Akbank, kısa süre içerisinde Türkiye’nin her noktasında şube açmaya başladı. Bu içeriğimizde, Akbank çay ve temizlik personel alımı konusunda güncel ilanları paylaşacağız.

Akbank Personel Alımı ve İş İlanları

Akbank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı

Sürekli olarak gelişen ve yeni şubeler açan Akbank, dolayısıyla sürekli eleman – personel ihtiyacına sahiptir. Son zamanlarda özellikle çaycı ve temizlikçi personel alımı yapan Akbank iş ilanlarının detayları yayımlandı!

Büyüme sırasında da personel açığı ortaya çıkan Akbank, yılın bazı zamanlarında personel alımları gerçekleştirmekte ve bu alımları titizlik ile yapmaktadır. Son zamanlarda özellikle temizlik görevlisi ve çaycı en çok başvuru yapılan meslekler arasına girmektedir.

Akbank iş ilanları başvurusu yapmak ve çay – temizlik görevlisi olarak görev almak isteyen kişiler; başvurularını https://kariyer.akbank.com/ adresine giriş yaparak gerçekleştirebilirler. Bağlantıda yer alan sayfada Akbank tarafından yayımlanan güncel iş ilanları yer almaktadır. Bu sayfa üzerinden anlık olarak başvuru yapılabilmektedir.

Akbank iş başvurusu yapmak istiyorsanız; https://www.kariyer.net/firma-profil/akbank-11195-1299 linke tıklayarak Akbank bünyesindeki iş ilanlarından ve gelişmelerden daha detaylı şekilde haberdar olabilirsiniz. Akbank çay ve temizlik personeli alımı için başvuru yapmak istiyorsanız; aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir.

  1. https://kariyer.akbank.com/JobSearchMaster linkine tıklayınız.
  2. Eğer üye değilseniz üye ol butonuna tıklayarak üye olabilir, iş ilanlarından haber alabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  3. Üye olduktan hemen sonra sisteme giriş yapınız ve CV’nizi özen göstererek doldurunuz.

Bunun ardından Akbank insan kaynakları bölümünün sizinle iletişime geçmesini beklemelisiniz ve eğer size uygun bir pozisyon bulunursa sizinle iletişim sağlanacaktır.

Akbank Temizlik Personeli Alımı

Bankalar gibi kurumsal firmalar, gün içerisinde birden fazla müşteri ağırladıkları için ortamın sürekli olarak temiz olmasına dikkat ederler. Bu nedenle Akbank temizlik personel alımı, sürekli olarak devam etmektedir. Akbank temizlik işçisi alımı belli tarihlerde sürekli olarak yapılmakta, çalışan kişiler yüksek maaş ile işe başlamaktadır.

Temizlik görevlileri; sorumlu olduğu bölümü silme, süpürme gibi işlemlerden sorumlu tutularak çöpleri toplamakta, fark ettikleri arızaları görevlilere bildirmekte, evrak taşımakta ve evrak dağıtmaktadır. Sürekli değişim ve gelişim gösteren Akbank farklı şubeler de açtıkça personel alımları gerçekleştiriyor. Bundan dolayı eğer siz de Akbank ailesinde çalışmak istiyorsanız ilanları düzenli takip etmeli, aktif ilanlara hemen başvurmalısınız.

Akbank Çaycı Alımı

Akbank çaycı alımı, en az temizlikçi personel alımı kadar aktif ve sürekliliği koruyan bir diğer Akbank iş ilanı konusudur.  Çay dağıtımı gerçekleştiren, boş bardakları toplayan, çay yapan ve bardakları yıkayan personeller Akbank bankasında çaycı personel olarak görev almaktadır. Akbank bankasında çaycı olarak çalışmak istiyorsanız bu sorumlulukları yerine getirmeniz şarttır.

Akbank Çaycı ve Temizlikçi Maaşı

Akbank ailesi bünyesinde çalışmak isteyen elemanların başlıca merak ettiği konulardan birisi alacağı maaş oluyor. Akbank bu konuda personellerini elinden geldiği kadar destekliyor ve yardımcı oluyor. Akbank şubesinde çalışan çaycı ve temizlik personeli elemanı maaşları 2300 ile 4500 arasında değişim gösterebilmektedir.

3 Comments

  1. Adanada yaşıyorum 3 yıl bitti temizlik ve çaycı olarak joker ve part taim çalışıyorum tüm gün olmasını istiyorum sizden ricam

  2. Kahramanmaraş Taikamet ediyorum kipaş eğıtım kurumunda 6 yıl çalıştım mehmet Ceyhan özel öğretim de 7 yıl oldu çalışıyorum uygun görürseniz sizinle çalışmak istiyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*