Birecik Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Birecik Belediyesi Personel Alımı

1517’de Osmanlı topraklarına katılan Birecik, Cumhuriyet’in ilanı ile birlikte Şanlıurfa iline bağlanmış ve ilçe statüsüne alınmıştır.

İnsan odaklı, şeffaf, katılımcı bir yönetim anlayışıyla, halkın bütününü kucaklamak için yola çıktıklarını belirten Birecik Belediyesi yetkilileri, bu yolda vatandaşlarının iş ve sosyal yaşamını güzelleştirmeyi, kültürlerini yaşatmayı, beraberinde Birecik’in mevcut varlık değerleri Fırat Nehri ve Sahilini, Birecik Kalesini, Kelaynak Kuşları ile diğer tarihi ve kültürel varlıklarımızı öne çıkarmayı ve kente yeni dahil olan mahalleleriyle birlikte yenilemeyi hedeflemektedir.

Bu hedefler doğrultusunda kadın ve aile, kırsal kalkınma, destek hizmetleri, zabıta müdürlüğü gibi birimlerinde personele ihtiyaç duyan kurum yakın zaman içerisinde personel alımı yapmayı planlamaktadır.

Birecik Belediyesi Personel Alımı

Birecik Belediyesi İşçi Alımı

Katılımcı, şeffaf yönetim anlayışı içinde çalışmalarını sürdüren ve bu ilkelere bağlı kalarak çalışabilecek nitelikte işçi alımı yapacak olan Birecik Belediyesi,  bu işçilerini sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak istihdam etmeyi planlamaktadır.  Hangi statü ile olursa olsun kadrosuna aldığı bütün personellerine eşit hakları tanıyan ve aynı mesai saatlerinde çalıştıran kurum, mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalan bütün personellerine fazla mesai ücreti ödemektedir.

Birecik Belediyesi Memur Alımı

Memur alımlarında da pek çok kriter, göreve başlamanızda etkili olacaktır. İşçi alımlarında herhangi bir KPSS, sözlü mülakat şartı söz konusu değilken bu şartlar ve daha fazlası Birecik Belediyesi memur alımı ilanlarında olabilmektedir.

Kimi zaman herhangi bir KPSS şartı olmadan da alım yapılabiliyor. Birecik Belediyesi memur alımları için adayların hem mülakat hem de KPSS puanı şartlarına uygun olup olmadıklarına dikkat etmelerini öneriyoruz. Ayrıca memur olabilmek için aranan 35 yaş sınırı uzman düzeyindeki alımlarda geçerli değildir. Üst seviye alımlarda ise yaş kriteri değişkenlik gösterebiliyor.

Birecik Belediyesi İş İlanları

Amaçları doğrultusunda en başta tarihi, sosyal ve kültürel projeleri öne aldık ve hayata geçirmek için çalışmalara başlayan Birecik Belediyesi, özellikle yaşlıların, kadınların, gençlerin, çocukların, engelli ve muhtaçların; sağlık, sanat, spor, kültür, eğitim, barınma ve diğer temel ihtiyaçlarını karşılayabildikleri, güvenli ve huzurlu yaşam sürdürebildikleri bir kent oluşturmayı rehber edinmiştir.

Bu anlamda sosyal belediyecilik ilkelerine bağlı kalarak faaliyet gösteren Birecik Belediyesi,  bu çalışmalar kapsamında birlikte hareket edeceği iş arkadaşlarını istihdam etmek üzere internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayacak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Birecik Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Birecik Belediyesi personeli olmak isteyen ve ilçe sınırları içerisinde ikamet etmekte olan vatandaşların belediyenin resmi internet sitesini takip ederek yayınlanacak olan iş ilanlarını incelemeleri ve kendilerine uygun olan pozisyonlar için yine belediyenin internet sitesinde yer alan iş başvuru formunu eksiksiz doldurarak cv ile birlikte sistem üzerinden belediyeye ileterek ön başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Birecik İş İlanları

Birecik ve çevresinde ikamet eden vatandaşların iş başvurularını takip etmeleri Birecik iş ilanları sayesinde daha da kolaylaştı. Bizler de sizler için web sitemiz üzerinden en güncel ilanları okurlarımıza sunmaktayız.

Güncel Birecik iş ilanları arasında vasıflı, vasıfsız eleman ilanlarını bulabilirsiniz. Sizin için en uygun iş ilana başvuru yaparak, hedeflediğiniz kariyer planına uygun bir pozisyonda işe başlayabilirsiniz.

Kendinize en uygun mesleği edinebilmek için ilan detaylarını dikkatlice analiz etmelisiniz. Çünkü alınacak olan pozisyonun yapacağı işleri iyi tanımanız, uzun dönem çalışmalarında mesleğinizi sevmenizi kolaylaştıracaktır…

Güncel Birecik iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Birecik iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*