Karaköprü Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Karaköprü Belediyesi Personel Alımı

Daha önce Şanlıurfa merkeze bağlı bir köy olan Karaköprü Köyü, 7 Haziran 1992 tarihinde belde olmuş ve 2012 yılında belediyecilik kanununda yapılan düzenleme ile ilçe statüsüne kavuşmuştur.

İmar, ulaşım, kentsel alt yapı, çevre ve çevre sağlığı, temizlik, zabıta,  acil yardım, kurtarma ve ambulans hizmetleri ile adından söz ettiren Karaköprü Belediyesi, önceliğine vatandaşlarının memnuniyetini alarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu çalışmalar kapsamında çok yönlü olarak sürdürdüğü belediyecilik faaliyetlerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapmaya hazırlanan kurum, bu sayede vatandaşlarından gelecek taleplere daha kısa sürede dönüş yapabilmeyi hedeflemektedir.

Karaköprü Belediyesi Personel Alımı

Karaköprü Belediyesi İşçi Alımı

Özellikle son dönemlerde yaptığı yatırım alanlarında istihdam etmek üzere ihtiyaç duyduğu personelleri sözleşmeli işçi kadrosuyla bünyesine alacağı tahmin edilen Karaköprü Belediyesi’nin, yeni personellerine diğer kadrolardaki mevcut personelleri ile yaklaşık olarak aynı maaşları ve aynı sosyal hakları tanıyacağı öngörülmektedir.

Karaköprü Belediyesi’nin kadrosuna yeni dahil olacak personellerine ayrıca 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai uygulayacağı ve mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalırlarsa da maaşlarına ek olarak ekstra mesai ücreti ödeyeceği bilinmektedir.

Karaköprü Belediyesi Memur Alımı

Karaköprü Belediyesi memur alımı ilanlarında ise istenilen kriterler daha çok lise ve üstü bir okuldan mezun olmak ile 18-35 yaş aralığında olmak şeklindedir. Ancak özellikle de uzmanlık düzeyinde alımlarda yaş sınırı daha da yüksek olmaktadır. Genel memur ilanlarında, en fazla 35 yaş koşulu bulunurken uzmanlık ilanlarında bu kriter 40 yaş üstüne çıkabilmektedir.

Memur alımlarında şansını denemek isteyen adaylar, Karaköprü Belediyesi memur alımları için verilen ilanların detaylarını dikkate alarak, iş süresini öğrenmelidirler. Bu süre; kısa, uzun ya da belirsiz zamanlı olarak belirtilmektedir.

Eğer uzun süreli görev almak istiyorsanız, kısa dönemlik işler sizin için uygun olmayabilir. Özellikle de zaten belirli bir işte çalışıyor ancak belediye bünyesinde çalışabilmek adına başvuruda bulunuyorsanız, kısa dönemlik ilanlara müracaat etmeden önce yeniden düşünmenizi öneririz.

Karaköprü Belediyesi İş İlanları

Sosyal Belediyecilik anlayışı ile hareket eden kurum aynı zamanda ilçede ekonomi ve ticaretin geliştirilmesi adına da birçok yatırım yapmaktadır. Bu sayede Karaköprü’de işsizliği yenmeyi hedefleyen kurum, İşkur ile ortaklaşa çalışmalar yapmakta ve belediye bünyesine de personel alımı yapmak için internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlamaya hazırlanmaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Karaköprü Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Karaköprü Belediyesi kadrosunda sözleşmeli işçi olarak yer almak isteyen vatandaşların belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan iş başvuru formunu eksiksiz doldurarak ön başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Başvuruları uygun görülen adaylarla insan kaynakları birimi iletişime geçmekte ve mülakat için belediyenin ilgili birimine çağırmaktadır. Memur kadrosuyla belediye bünyesine dahil olmak isteyenlerin ise KPSS’den uygun puanı almış olmaları ve ÖSYM tarafından belediyesi kadrosuna yerleştirilmiş olmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Karaköprü İş İlanları

Karaköprü iş ilanları güncel bir şekilde iş bulmak isteyen adayların faydalanabilecekleri duyurular olmaktadır. Bu kısımda her seviyede personel alımları gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla Karaköprü’de ikamet etmekte olan ve aynı zamanda iş arayan vatandaşların bu ilanları güncel bir şekilde takip etmelerini öneriyoruz.

İş bulma şansınızı daha da arttırmak için hedefinizi belediye personel alımları ile sınırlı tutmadan, bölgedeki farklı iş ilanlarını da değerlendirmelisiniz. Bu sayede de uzun ya da kısa süreli, en az asgari ücret geliri sağlanan bir iş bulabilirsiniz…

Güncel Karaköprü iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Karaköprü iş ilanlarına bakabilirsiniz.

3 Comments

 1. Silahli güvenlik kartım var B sınıf ehliyetim var 4 aydir işzizim yardımcı olursanız cok sevinirim

 2. B Sınıf Ehliyetim Var Güvenlik KARTIM Var İş Aramaktayım Yardımcı Olsanız Sevinirim Belediyemizden

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*