İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Binlerce yıl önce Batı Anadolu Bölgesi’nde Büyük Menderes Irmağı’nın suladığı bereketli ovalar üzerine kurulmuş, dünyanın ender yerlerinden biri olma özelliğini taşıyan Aydın, 1390 yılında eyalet, 1426 yılında sancak olarak ilan edilmiş ve Kurtuluş Savaşı’nın kazanılmasıyla birlikte 1923 yılında müstakil vilayet olmuştur.

Her köşesinde çeşitli uygarlıklara dair uygarlığa dair izler taşıyan Aydın, bugün geçmişe bağlı kalarak ve sınırları içerisindeki bütün tarihi değerleri koruyarak gelişmekte ve geçmişteki önemini koruyarak geleceğe yürümektedir.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Aydın’ı tüm yaşam haklarını koruyarak, tarihi ve doğal güzelliklerini bozmadan sosyal ve katılımcı belediyecilik anlayışı ile ülkemizin ve dünyanın en modern şehirlerinden biri yapmak misyonu ile faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Bu misyonu yerine getirmek ve sürdürülebilir kılmak adına çok çeşitli projeler geliştirmekte ve bu projelerini hayata geçirerek bütün vatandaşlarının kullanımına sunmaktadır.

Uygulanmaya alınan projeler beraberinde personel ihtiyacını da getirmektedir. Kurum bu sebeple yeni proje alanlarında ve ihtiyaç duyduğu mevcut bazı birimlerinde istihdam etmek üzere belli aralıklarla personel alımı yapmaktadır.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Aydın Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Aydın Büyükşehir Belediyesi personel alımı çeşitli pozisyonlarda iş ilanlarını belirli zamanlarda yayınlanıyor. Yayınlanan iş başvurularında ise yeni bir yazılı sınava adaylar tabi tutulmuyor.

Belediyeler kendi bütçelerinden işçilerinin ve memurlarının masraflarını karşıladıkları için sadece alınacak pozisyonlar için çeşitli şartlar belirliyor.

Bunun yanı sıra ise kişiler zaman zaman sözlü mülakatlara tabi tutulabiliyor. Bu doğrultuda Aydın Büyükşehir Belediyesi yapmış olduğu ilanlarda zaman zaman memur alımlarına da yer veriyor.

Memur alımlarından faydalanmak isteyen herkes ilanın açılmasını beklemeden de hareket edebilir.

Bunun için ise yapılması gereken şey kişinin öz geçmişini hazırlamasıdır.

Öz geçmişiniz ile Aydın Büyükşehir Belediyesi binasının insan kaynaklarına baş vurularda bulunabilirsiniz. Böylece de açılan ilanlarda ise ilk önceliğin sizin öz geçmişinizde olacağını unutmayın. Öz geçmişinize de vesikalık fotoğrafınızın olmasında büyük fayda vardır.

Aydın Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosuna dâhil edeceği personellerini genellikle sözleşmeli işçi statüsünde istihdam eden Aydın Büyükşehir Belediyesi, ayrıca çalışanları için birçok sosyal haklar da sunmaktadır.

Sözleşmeli ya da taşeron işçileri arasında maaş, sosyal hak ve mesai saatleri konusunda ayrım yapmayan Aydın Büyükşehir Belediyesi, herhangi bir arıza ya da etkinlik sebebiyle mesaiye kalmak durumunda olan personellerine maaş politikası gereği ek mesai ücreti ödemektedir.

Kurum, personellerine tanıdığı haklar ve eşitlik politikası ile vatandaşlarını memnun ettiği gibi çalışanlarını da memnun etmektedir.

Aydın Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

Değişen dünya şartlarını ve Aydın’da yaşayanların ortak ihtiyaçlarını karşılayan, örnek belediyecilik anlayışıyla ve yaşam kalitesini yükselten sürdürülebilir hizmetleriyle belediyecilik sektöründe ön sıralarda olan Aydın Büyükşehir Belediyesi, büyük hedefleri doğrultusunda yaptığı çalışmalar kapsamında ihtiyaç duyduğu personelleri kadrosuna alabilmek için yakın zamanda iş ilanı yayınlamaya hazırlanmaktadır.

Şehrin temizliği ve düzeni konusunda çok hassas olan belediye yetkililerinin resmi bir açıklama yapmamış olsalar da en çok kadroyu zabıta ve temizlik işçilerine ayıracağı öngörülmektedir.

Yaptıkları hizmetler noktasında bu birimlerden biraz daha fazla hassasiyet bekleyen kurum, özellikle temizlik işçilerinin Aydın’ı kendi evleri gibi hissetmelerini ve buna göre hassas davranmalarını istemektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Aydın Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aydın Büyükşehir Belediyesi yapacağı personel alımlarında İşkur ile ortak hareket etmeyi tercih etmektedir. Bu bağlamda Aydın Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görev almak isteyen vatandaşların belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanlarını takip ederek, kendisine uygun gördüğü birim için Aydın İşkur şubelerinden ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Ön başvurusu olumlu olarak değerlendirilen adaylar uzman İşkur görevlisi ve Aydın Büyükşehir Belediyesi insan kaynakları yetkilisinin katılacağı mülakat tabi tutulmakta ve mülakat sonuncu da olumlu olan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Aydın İş İlanları

Aydın iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Aydın iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Aydın iş ilanları

 • Uzman Satış Danışmanı Nazilli
 • Uzman Satış Danışmanı Aydın
 • Saha Satış Temsilcisi (Engelli Personel İlanıdır)
 • Saha Satış Temsilcisi (Engellli Personel)
 • Aşçı – Aşçı Yardımcısı
 • KURUMSAL SATIŞ TEMSİLCİSİ
 • Bireysel Müşteri Temsilcisi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Aydın iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Güncel Aydın personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Efeler Belediyesi Personel Alımı

Orta Asya’dan gelen efe kültürü, Aydın’ın Efeler ilçesinde kendisini gösterir. Efe kültürünün tüm benliğini hissedeceğiniz ilçe, sizi hem tarihte hem de günümüzde ayrı bir yolculuğa çıkarır. Efeler Belediyesi, bu değerlerin bilincinde hareket ederken; ilçe insanına oldukça geniş kapsamda istihdam noktaları açar. Muhasebe, halkla ilişkiler, servis şoförü gibi alanlarda yapılacak olan personel alımı; belediyenin insan kaynaklarından gerçekleşir.

Nazilli Belediyesi Personel Alımı

Mimar, avukat, mühendis, çağrı merkezi temsilcisi, temizlik görevlisi, çaycı alanlarında personel alımı yapan Nazilli Belediyesi; aradığınız fırsatları ayağınıza getirir. Belediye bünyesinde çalışarak rahat çalışma ortamına kavuşmak istiyorsanız doğru kararı vermeniz çok da geç olmaz. Tabi belediyenin belirlediği şartlara uymak zorunda olduğunuzu unutmayın; zira yapacağınız başvuru ancak bu şekilde değer kazanır.

Söke Belediyesi Personel Alımı

Söke, hem turistlik hem de yatırımlık olan alanlar arasında ortak paydada kalan bölgeyi kapsar. Daha doğrusu o bölgeyi kapsayan yerler içinde öncelikli bir noktada bulunur. Güvenlik görevlisi, muhasebeci, çaycı alımı yapacak olan belediye; doğru şartların oluşmasıyla beraber kadrolu çalışma ortamı vaat eder. Elbette kadrolu olmadan önce işe girmeli, yaptığınız işte kendisini ispatlamalısınız. Bunun için belediyeyle iletişime geçmeniz, ilk adım olur!

Kuşadası Belediyesi Personel Alımı

Kuşadası, yalnızca turistlik gezilere değil; aynı zamanda filmlere ve romanlara dahi konu olur. Kendisine özel canlıları olan ada, hem bitki hem de hayvan zenginliği ile dikkat çeker. Kuşadası Belediyesi, bu zenginlik içerisinde gerekli çalışmaları yaparken; veteriner, hemşire, güvenlik görevlisi alımları yapar. Belediyenin gerçekleştireceği personel alımı, belediyeye ait olan insan kaynakları ile düzenlenir.

66 Yorum

 1. samet 17 Ocak 2014

  2 yıl bolu komando tugayında uzman çavuş olarak görev yaptım sözleşmemi kendi isteğimle fesih ettim belediyenizde bana uygun iş olduğunda bana ulaşabilir misiniz 0531 465 49 68

 2. şenol 6 Şubat 2014

  2 yıl uzmançavuş olarak görev yaptım belediyeniz bünyesinde zabıta personeli olarak çalışmak istiyorum. Alım var mı? Bu konuda bilgi verir misiniz? İrtibata geçmek için numaranızı bulamadım. Bilgilendirmenizi arz ederim.

  tel: 0530 263 99 89
  0534 602 18 94

 3. kenan 10 Şubat 2014

  belediye bünyesinde çalışmak istiyorum neiş olursa esınıf eyliyet var

 4. kenan 10 Şubat 2014

  belediye bünyesinde çalışmak ve neişolursa esınıfı eyliyet var tel.05423076655

 5. gül 12 Şubat 2014

  muasöebe mezunuyum belediyede çalışmak istiyorum şubat 12 th 2014 sa 15 30tl 05465034433

 6. füsun susamlıoğlu 19 Şubat 2014

  ıyı biyerden torpilin olmadıktan sonra bindefa iş başvurusu yapsan nafile sırtın olmadıktan sonra zor belediyede iş bulmak bosuna kimse ugrasmasın belediyeye gittiğimiz zaman görüyoruz nerde iş bilmez ınsanlar var hepsini dolusturmuslar ne yazıkkı bu sözleri uzelerek söylüyorum fakat duygularım bunlar ne yazıkkı.

 7. Nuriye 20 Şubat 2014

  bu zamanda herkesin hayali işe girmek neredeyse rüya ve hayal gibi geliyor insana. gerçekten bende her gün acaba nerede işe girsem diye kara kara düşünüyorum. Lise mezunuyum. bende belediyede çalışmak istiyorum.

 8. melih yilmaz 2 Mart 2014

  Sayin. Çercioglu. Halk. Ekmek. Firjni calişanlarin. 2. Aydir eksik. Maaş. Aliyor. Bundan. Haberin. Varmi. İlginize. Saygilar.???

 9. melih yilmaz 2 Mart 2014

  Millet ucuz. Ekmek. Yiyoruz. Diye. Sana. Oy. Verecegi. Saniyorsan yaniliyorsun .?önce. Sen çalışanların maaş sorununu çözzzzzzzzzzz

 10. olcay cotra 20 Mart 2014

  muhasebe mezunuyum belediye herhangi bi departmanda calismak istiyorum…aydinliyim ….ilginiz icin tesekkurler

 11. şakir 25 Mart 2014

  sılm ben şakir ben iş ariyorum lekonta iş ve tektil iş ariyorum beni bir riçam ver yama yeriistyorum ve sogarda iş ariyorum ban şakir
  05310875972

 12. ALİ ALKAN KUTBAY 15 Nisan 2014

  Ben aydın merkez,den ali alkan kutbay 1998 yılından beri bütün belgelerimle profesyonel berberim iş arıyorum. AYBA ŞİRKETİNDE berber ihtiyacı olduğunu duydum.bende buna uygun olduğumu düşünerek başvuru yaptım.SAYGILARIMLA
  cuma mah 215 sk.no:27 kat:1 AYDIN MERKEZ
  TEL: 0535 860 08 39

 13. hasan acar 17 Nisan 2014

  sayın başkanım aydına yeni taşındım 8 aylık cocugum var.yerel seçimlerde hep sizin arkanızdaydım sizin yardımlarınızı bekliyorum cok acil bir işe ihtiyacım var

 14. feyzullah 20 Nisan 2014

  elektronik bölümünden mezun oldum belediyede calısma imkanıniz var mi?

 15. özgür 29 Nisan 2014

  aydın belediyesi bünyesinde çalışmak istiyorum e sınıfı src 1.3 pisko teknik belgelerim vardır belediye bünyesinde ne iş olursa çalışmak istiyorum saygılarımla 05318466167

 16. Hasan AYDOĞAN 4 Mayıs 2014

  Jandarma genel Komutanlığında 14 yıldır Çalişmaktayım Aydın iline Yerleşmek İstiyorum.Zabıtalık iyi derecede yaparım Ayrıca Peyzaj Ve Fen işlerindede başarılıyım

 17. Hasan AYDOĞAN 4 Mayıs 2014

  14 yıldır J.G.K.LIĞINDA UZ J ÇVŞ ÇALIŞMAKTAYIM AYDIN BELEDİYESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM ZABITA OLARAK AYRICA FEN VE PEYZAJ İŞİNDENDE ANLARIM 0505 668 42 19

 18. mustafa 8 Mayıs 2014

  tarişde bakım yenılemede şef dim ayrıca otobüs sürmek için ehlıyetımde var ilgilenırsenız sevınırım

 19. MURAT MENZİLCİ 13 Mayıs 2014

  Aydın Belediyesinde çalışmak isterim.Ne iş olursa olsun E sınıfı ehliyetim var.ilgilenirseniz sevinirim.0535 302 16 61

 20. kenan 23 Mayıs 2014

  istanbuldan yeni taşındım didimde oturmaktayım swis otelde 10 yıl çeşitli departmanlarda görev yaptım kendi isteğimle ayrıldım hala referansım bulunmakta.ayrıca işletmecilikte yaptım.ehliyetim var.tekniklise makine bölümünden mezun oldum.2 yıllık yüksek okula dışardan devam ediyorum.işimde başarı her şeyimden önce gelir

  tel=05376803702

 21. serkantopuz 28 Mayıs 2014

  mesleğim.marangozluk.ve.şöförlük.bunlara.uygun.işolursa.

 22. alper 3 Temmuz 2014

  1980 aydın doğumluyum.incirliovada ikamet ediyorum.1993 yılından beri sıhhi tesisatçıyım.kalfalık belgem var.belediyeniz bünyesinde mesleğime uygun bi iş olursa çalışırım.05416796723

 23. hezel 3 Temmuz 2014

  1990 akşehir doğumluyum.uluslar arası ilişkiler bölümü son sınıf öğrencisiyim.açık öğretim okuyorum.incirliovada ikamet ediyorum.bölümüme uygun pozisyonda iş olursa çalışmayı isterim.05416796723

 24. alper 3 Temmuz 2014

  1980 aydın doğumluyum.1993 yılından beri sıhhi tesisatçıyım.incirliovada ikamet ediyorum.belediyeniz su işlerinde görev alırsam çalışırım.05454963632

 25. hasan koparan 11 Temmuz 2014

  Aydın Söke ilçesinde ikamet ediyorum ADÜ Bankacılık ve Sıgortacılık mezunuyum belediyeniz bünyesinde mesleğime uygun bi iş olursa çalışırım
  05458983062

 26. kaan topaloğlu 11 Temmuz 2014

  Aydın Nazilli ilçesinde ikamet ediyorum ADÜ Bankacılık ve Sıgortacılık mezunuyum belediyeniz bünyesinde mesleğime uygun bi iş olursa çalışırım
  05384867769

 27. kaan topaloğlu 11 Temmuz 2014

  ADÜ Bankacılık ve Sıgortacılık mezunuyum dış ticaret ve gümrükleme sekterlerinde özel sektörde çalıştım Aydın Nazilli ilçesinde ikamet ediyorumbelediyeniz bünyesinde mesleğime uygun bi iş olursa çalışırım 05384867769

 28. asuman 14 Temmuz 2014

  Hacettepe üniversitesi biyoloji mezunuyum ve iş güvenliği uzmanıyım.Aydın büyükşehir belediyesi bünyesinde çalışmak istiyorum.çalışmaya çok ihtiyacım var.0505 913 86 56

 29. Saniye 14 Temmuz 2014

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum.Şu anda çalışmıyorum ve çalışmayı çok istiyorum. aydında ikamet ediyorum.belediyeniz bünyesinde yer alan sosyal ağda çalışmayı çok isterim. sizden geri dönüt alabilirsem çok memnun olacağım iyi günler. 0506 996 78 63

 30. tuncay 15 Temmuz 2014

  11 yıllk Erkek berberiyim yaşım 22 aydın belediyesinde calısmak istiyorum cok zor durumdayım eger bana verebilecgiz iş varmı . Saygılar sayın BAŞKANIMIZ ÖZLEM CERCİOGLU

 31. volkan 16 Temmuz 2014

  22 yasındayım aydında oturuyorum sigortalı bir iş istıyorum aılem zor durumda bana verebılcenız bır iş varmı cevapınızı beklıyorum 05374126336

 32. Turan Güngör 23 Temmuz 2014

  Merhaba ben Turan Güngör aydin da oturuyorum bekoloder ekskavator ve Silindir operatoruyum 27 yaşındayım e sınıfı ehliyetimvar src 2 ve Src 4 belgelerim var iş makinası operatoru olarak belediye bizde calismak isterim

 33. Turan Güngör 23 Temmuz 2014

  Merhaba ben Turan Güngör aydin da oturuyorum bekoloder ekskavator ve Silindir operatoruyum 27 yaşındayım e sınıfı ehliyetimvar src 2 ve Src 4 belgelerim var seyahat engeli yok numaram 535 727 2004 iş makinasi operatör u olarak belediye de calismak istiyorum saygılarımla

 34. sedat ucar 24 Temmuz 2014

  ben sedat ucar belediyeniz bunyesinde calismak istiyorum d/e ehliyetim src piskoteknikte var.ayrica park bahce duzenlemesi belgelerim var.hatri sayilir kisilerde referansim var ilgilenirseniz sevinirim 05424027786

 35. mustafa 24 Temmuz 2014

  İyi günler şuan uzman çavuş olarak görev yapmaktayım görev yerim şırnak aslen aydınlıyım doğma büyüme bu aralık sonu sözleşmem doluyor aydında zabıta veya personel alımlarında bulunmak istiyorum 05435851739

 36. Ali car 25 Temmuz 2014

  Belediyemiz çalışmak istiyorum Memleketim aksaray mesleğim alçı ve boya ama çocukluk bile yaparım saygilarimla

 37. Ali car 25 Temmuz 2014

  Numaramı vereyim 05417451538 ve şuanda Arabistan’da Arabistan numaram +966553797895 bulunanlardan ulaşabilirsiniz en kiralanan Haberlerimiz bekliyorum email oylamada olabilir

 38. halim 14 Ağustos 2014

  Sayin baskanim ben halim akca aydinda oturuyorum 3 yildan beri partimize kayitliyim partimiz adina secim onu olsun ve diger zamanlarda olmak uzere hep partinin arkadindaydim işe ihtiyacim var ne iş olursa yaparim lutfen yardimci olun baskanim numaram:5424465025

 39. fatma 19 Ağustos 2014

  Aydin Anadolu Ticaret Meslek Lisesi bilgi işlem mezunuyum.Aydinda ikamet ediyorum.Belediyemiz de calismayi çok istiyorum.Lütfen geri dönüş yapin.Numaram 05444785881

 40. tolga yetgin 19 Ağustos 2014

  .TOLGA kamu dan engelli kodrosundaydım emekli oldum atatürk o.ç den ank adaya yerleştim ve iş arıyorum engelliyim yaşım 39 belediye calışmak istiyorm boş engelli pozisyonunda başkanım iç mekan bitkileride bilgm sertifikam vaaaaar TEL…….0536.262.11.96 TOLGA ADADAN MERKEZ SAYGILAR

 41. Emrah tanrıverdi 20 Ağustos 2014

  aydında efeler mahalesinde oturuyorum evliyim bir çocuk babası lise mevzunu işsizim büyük şehir belediyesinin bana verilecek her türlü işi yaparım,telefon; 05379397263

 42. Nedim ÖZCAN 22 Ağustos 2014

  AYDIN ADNANMENDERESDE OTURUYORUM 24 YILDIR AŞÇILIK MESLEYİNDE ÇALIŞIYORUM AYBA NIN VEYA BELEDİYENİN DİYER KURULUŞLARINDA AŞÇI OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM 05433046352

 43. TAKİ SERİN 26 Ağustos 2014

  AYDIN MERKEZ YILMAZ KÖYÜNDE OTURUYORUM BELEDİYENİZDEN İŞ İSTİYORUM 3 ÇOCUĞUM VAR YARDIM EDİN LÜTFEN

 44. TAKİ SERİN 26 Ağustos 2014

  AYDIN MERKEZ YILMAZ KÖYÜNDE OTURUYORUM 3 ÇOCUĞUM VAR MUHTACIM BANA LÜTFEN İŞ VERİN 0544 585 63 73

 45. murat 11 Eylül 2014

  köyde il özel idare bünyesinde köyümüz çalışıyordum. Aydınbüyükşehirre bağlanınca işten çıkarıldım şimdi işsiz geziyorum fakir aile çoçuğum küçük yaştan beri yapmadığım iş kalmadı belediye bünyesinde ne iş olsa yaparım 05443014558

 46. nermin 29 Eylül 2014

  ADANADA YASIYORUM 1990 DOGUMLUYUM ISLETME LISANS MEZUNUYUM SIZINLE CALISMAK ISTIYORUM TSK

 47. nuri gülüş 8 Ekim 2014

  nazillide yaşıyorum 1974 dogumluyum ilk ögretim mezunuyum ayrıca ehliyetim var sınıfı e-a2 ve src 1 2 3 yolcu ve yük taşıma belgem var 2 çocuk sahibiyim acil iş gerekiyor teşekür ederim özlem hanım

 48. hüseyin karaefe 13 Ekim 2014

  nazili ketendere mahalllesinde oturuyorum iş arıyorum sıhhı tesisat işi yapıyorum kalfalık belgem var 8 senedir siihi tesat işi yabıyorum aydın büyük şehir belediyesin de çalışmak istiyorum 0531 694 44 14 teşür ederim

 49. ahmet 14 Ekim 2014

  Aydın ili Germencik ilçesinde oturuyorum ben de is ariyorum büyükşehir b
  belediyesinde ne görev olsayaparim acilen cep:05415368379

 50. Hasan ARABACI 25 Ekim 2014

  Başkanım iyi çalışmalar. 5nci Komd.Alay K.lığı Gökçeada Çanakkale’de Uzman Çavuş olarak görev yapıyorum. AöF Kamu Yönetimi İktisat Bölümü 3 sınıf öğrencisiyim. Belediyeniz bünyesinde memur olarak çalışmak istiyorum. Ayrıntılı bir özgeçmiş ( CV ) gönderebilirim. Numaram 0545 842 8237 Gereğini arz ederim.

 51. muhammed ciftci 28 Ekim 2014

  belediyede calısmak istiyorum isaat isiyle ugrasiyorum suan issizim e sınıfı ehliyetim var 05437658304

 52. nuri gülüş 30 Kasım 2014

  AYDIN beledeyisende çalışmak istiyorum.

 53. kenan 24 Aralık 2014

  aydın ili incirliovada oduruyorum iş istiyorum e sınıfı eyliyet ve neişolursa yaparım 05423076655

 54. mehmet 25 Aralık 2014

  iş makınası oporotoruyum aydın merkezde oturuyorum iş arıyorum 05414404900

 55. CUMHUR BOZDOĞAN 26 Aralık 2014

  merhaba ben aydında ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibiyim B ehliyetim var 24 yasında 1.79 boy 70 kilo aydın merkez ve mugla merkez de olabilir acil iş arıyorum saygılar ılgınıze tesekkur ederim
  0506 985 35 75 0553 264 40 09

 56. adem 29 Aralık 2014

  Didimde ikamet ediyorum adalet mezunuyum. E / A2 Ehliyetim var. Silahlı Güvenlik Sertifikam var. 0545 593 74 66 benim telefon numaram

 57. saim beyhan 13 Ocak 2015

  aydın büyük şehir belediyesi bünyesinde çalışmak istiyorum ayba yada aski gibi kurumlarda çalışmak istiyorum. Meslek:şoför ,aşçı yardımcısı ,beden işçisi vb.gibi iş alanlarınızda çalışmak istiyorum.gereğini saygılarımla arz ederim ehliyet A2+E sınıfı bulunmaktadır

 58. Ekrem KÜÇÜKOĞLU 19 Ocak 2015

  Aydın Büyükşehir Belediyesinde veya Efeler Belediyesinde çalışmayı çok istiyorum.
  Coğrafya Bölümü mezunuyum,formasyonum var,Kültür merkezlerinizde öğretmen olarak çalışpmaktan onur duyarım.Numaram:05433533901

 59. şahin 27 Ocak 2015

  ben lise 1 terk,im belediyede ne iş olursa yaparım numaram 0544 402 4312

 60. FERDİ DİKİCİ 30 Ocak 2015

  İyi çalışmalar Nazillide ikamet etmekteyim aydın belediyesinin iş imkanlarından yararlanmak istiyorum 1979 dogumluyum Lise mezunuyum Şu an boştayım 2 kız babasıyım A2-B- E-G ehliyetim var Taksi Otobüs Kamyon Kepçe ve Forklif Opartatörüyüm ilgilenirseniz sevinirim. ( 0546 222 22 64)

 61. hasan 30 Ocak 2015

  27 yasinda evli bir çocuğum var esim işsiz bn işsiz E ehliyet src 2- 4 kepçe dozer forklift oparatorum ise ihtiyacim var evim kira 05546785745

 62. nail 14 Şubat 2015

  29 yaşındayım engeliyim karacasuda yaşıyorum bekar anneme bakmaktayım iş bulup anneme bakacagım bana iş veren iyi bir abi olabilecek bir iş arıyorum calışmayı seven duruz duzenli biriyim bana yardım eden olup iş veren birini istiyorum karacasu belediyesine teşekur ederim nail yılmaz 0542 274 57 68

 63. mehmet akif özdal 3 Mart 2016

  aydın içi servis işinde araç üzeri çalıştım adres bilgim vardır ihtiyacınız varsa ulaşırsanız sevinirim teşekkürler

 64. serkan 2 Mayıs 2016

  aydin merkezde dondurma ve kar helvasi satisi yapacak eleman araniyor.0506 969 25 09

 65. Neşe Mollaoğlu 30 Ağustos 2017

  Mrb.hemsireyim.12 yıl özel hastanede çalıştıktan sonra atipik otizmli oğlumla ilgilenmem için işi bıraktım.1 yıldır çalışmıyorum ama şimdi çalışmam gerekiyor. Belediyede çalışmak istiyorum.Lütfen bana msj gönderin.saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir