Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Devlet kurumları ülkemizde iş arayan insanların birinci tercihleri içindedir. Bu bakımdan her insan, yaşadığı ildeki belediyenin ilanlarını yakından kontrol eder. Eğer Aydın’da yaşıyorsanız, Aydın Büyükşehir Belediyesi işçi alımı dâhil birçok ilan, yılın farklı zamanlarında duyurulmaktadır. Böylece ilgilenen kişiler, başvuru yapabilmektedir.

Bunlara başvurmak istiyorsanız, resmi kaynakları dikkatli ve her gün takip etmeniz gerekir. Zira belediyeler devlet kurumu olduğu için, kariyer platformlarında ilanlar verilmemektedir. İş başvurusu yapmak istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken iki nokta vardır. Bunların ilki ilanlar belirli günler arasında açıldığı için, son başvuru günü geçtikten sonra işlem yapamayacağınızdır.

İkincisi ise başvurudan önce, hangi şartların sağlanması gerektiğini bilmenizdir. Bu konu tüm ayrıntıları ile beraber ilanlarda yazıldığı için, bunu inceleyerek tüm sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Aydın Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Her belediyede olduğu gibi, Aydın Büyükşehir Belediyesine de bağlı birçok iştirak bulunmaktadır. Buradan hareketle işçi olarak başvurmak isteyenler, bunlar kapsamında işe kolayca girebilir. Ancak bunun için ilk olarak Aydın Büyükşehir Belediyesi iş ilanları aktif olmalıdır. Buna ek olarak, adaylar Aydın’da bulunan taşeron firmalar aracılığıyla da işçi olabilir.

Eğer bu pozisyona başvurmak istiyorsanız, işçilerin hangi haklara sahip olduğunu da bilmeniz gerekir. Bunlar,

 1. Hafta Tatili Ücreti Hakkı,
 2. Kıdem Tazminatı Hakkı,
 3. İhbar Tazminatı Hakkı,
 4. Ayrımcılık Tazminatı Hakkı,
 5. İşe İade Hakkı,
 6. Fazla Çalışma Ücreti Hakkı,
 7. AGİ Hakkı,
 8. Yıllık İzin Hakkı,

Şeklindedir. Aydın Büyükşehir Belediyesi, her personelini sosyal haklardan eşit ve tatminkâr şekilde yararlandırmaktadır. İşçi maaşları değişkenlik gösterebilmekte olup, bu sayılar genel hatlarıyla 3000 – 7000 Türk Lirası arasında farklılaşmaktadır.

Aydın Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

Aydın Büyükşehir Belediyesi yıl içerisinde çok sayıda ilan vermekte olup, bunlar ihtiyacı kapsamında şekillenmektedir. Eğer başvurmayı düşünüyorsanız, doğal olarak hangi kaynaklara bakabileceğinizi bilmeniz şarttır.

Burada üç farklı kaynaktan söz edilebilir. Bunlardan ilki, Aydın Büyükşehir Belediyesinin kendi sitesidir. Burada gerek işçi, gerekse Aydın Büyükşehir Belediyesi memur alımı gibi birçok ilanı, yayınlandığı zaman bulabilirsiniz.

İkinci kaynak ise dijital olarak her gün 00:00 ardından yayınlanmakta olan Resmi Gazetedir. Burayı da her gün incelerseniz, iş ilanlarını bulabilir, uygun varsa değerlendirebilirsiniz. Son olarak da İŞKUR kapsamında Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı ile Kamu Memur Alımı İlanları da takip edilebilir.

Bunlara ek olarak, sayfamız da her gün çeşitli iş ilanlarını araştırarak yayınlamaktadır. Bu bakımdan Aydın’da olan iş fırsatları için, platformumuzu da takip edebilirsiniz. Tüm bu kaynakları her gün incelerseniz, uygun iş imkânlarını hemen değerlendirebilirsiniz.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Aydın Büyükşehir Belediyesinin çok sayıda iştiraki olduğu için, alım yapılan pozisyonlar da birbirine göre farklılaşmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Aydın Belediyesi şoför alımı ilanlarıdır. Eğer şoför olarak görev almak istiyorsanız, sadece ilanları takip edip, gerekli başvuru işlemlerini yapmanız gerekmektedir.

Personel alımı kapsamında işçi ve memur gibi pozisyonlar da vardır ve hepsi kendine özgü niteliklere sahiptir. Bu sebeple başvurmak isteyenler, ilgili duyuruda hangi vasıfların bulunduğuna bakmalıdır. Her ne kadar KPSS istenmeksizin alımlar yapılsa da, başta memur olmak üzere bazı kadrolarda Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı bulunabilmektedir.

Bilindiği üzere devlet kurumları, adaylardan bu puanı talep edebilmektedir. Dolayısıyla özelikle Aydın Büyükşehir Belediyesi memur alımı duyurularına başvurmak isteyen kişiler, her yıl bu sınavları takip edip, tarihi geldiğinde katılmalı, minimum 70 elde etmelidir.

Bu sayede yeteneklerinize göre bir ilan çıkarsa ve KPSS istiyorsa, zorluk çekmeden müracaat edebilirsiniz.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Zabıta Alımı

Ülkemizde birçok kişi zabıta ilanlarını yakından takip etmektedir. Aydın zabıta alımı da özellikle bu ilde yaşayanların, sıkça merak edip araştırdığı konular arasındadır. Bu alımlar da resmi şekilde yayınlanmakta olup, yılın farklı zamanlarında verilebilmektedir. Burada da adayların taşıması gereken bazı şartlar mevcut olup bir kısmı,

 1. Başvurmak isteyen kişinin, kamu haklarından mahrum olmaması
 2. Müracaat etmek isteyen kişinin T. C. Vatandaşı olunması
 3. Başvurmak isteyen kişinin yüz kızartıcı suç işlememiş olması

Eğer bu ve kurum tarafından belirtilen diğer koşulları yerine getiriyorsanız, tek yapmanız gereken başvuru yapmadır. Aydın Belediyesi uygun çalışma koşullarına sahip olup, mesai saatleri de avantajlıdır. Kabul edilirseniz bazı sorumluluklar,

 1. Semt pazarlarında gerekli denetlemeleri yapma
 2. Belediyeden izin almadan afiş ve ilan asan, satış yapan şahısları tespit ederek, işlem gerçekleştirme
 3. Halk sağlığını tehdit eden işlemlere son getirme

Şeklindedir. Ülkemizde birçok kişi zabıta maaşlarını da merak etmektedir. Burada her ne kadar değişiklikler olsa da, genel olarak 7000 ile 9000 arasında değişiklik gözlemlenmektedir.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Bekçi Alımı

Ülkemizde son zamanlarda birçok kişi, bekçi alımı ilanlarını incelemektedir. Dolayısıyla Aydın bekçi alımı yukarıda belirttiğimiz kaynaklardan takip edilebilmekte olup, yayınlandığı zaman başvuru yapılabilir.

Çalışma saatleri 22:00 ile 06:00 arasında olup, görevli oldukları alanın güvenliğini sağlamaktadır. Aylık olarak 5,000 ile 5,400 arasında almakta olup, mezuniyet durumlarına göre bu rakam değişmektedir.

Aydın Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Resmi iş başvuruları birçok kişinin aklında soru işaretlerine sahiptir. Ancak bunun için tek yapmanız gereken, ilanların yayınlanmasını beklemedir. Zira açık ilan yoksa başvuru da yapılmaz. İlan yayınlandığında ise buradaki bilgiler kontrol edilirse başvurusu saatleri, başvuru yeri ve başvurunun nasıl yapıldığı ayrıntılarıyla beraber öğrenilebilir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Bilgi için tıklayın.

Aydın İş İlanları

Aydın iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün. Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Aydın iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir. Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Aydın iş ilanları

 • Uzman Satış Danışmanı Nazilli
 • Uzman Satış Danışmanı Aydın
 • Saha Satış Temsilcisi (Engelli Personel İlanıdır)
 • Saha Satış Temsilcisi (Engellli Personel)
 • Aşçı – Aşçı Yardımcısı
 • KURUMSAL SATIŞ TEMSİLCİSİ
 • Bireysel Müşteri Temsilcisi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Aydın iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Efeler Belediyesi Personel Alımı

Orta Asya’dan gelen efe kültürü, Aydın’ın Efeler ilçesinde kendisini gösterir. Efe kültürünün tüm benliğini hissedeceğiniz ilçe, sizi hem tarihte hem de günümüzde ayrı bir yolculuğa çıkarır. Efeler Belediyesi, bu değerlerin bilincinde hareket ederken; ilçe insanına oldukça geniş kapsamda istihdam noktaları açar. Muhasebe, halkla ilişkiler, servis şoförü gibi alanlarda yapılacak olan personel alımı; belediyenin insan kaynaklarından gerçekleşir.

Nazilli Belediyesi Personel Alımı

Mimar, avukat, mühendis, çağrı merkezi temsilcisi, temizlik görevlisi, çaycı alanlarında personel alımı yapan Nazilli Belediyesi; aradığınız fırsatları ayağınıza getirir. Belediye bünyesinde çalışarak rahat çalışma ortamına kavuşmak istiyorsanız doğru kararı vermeniz çok da geç olmaz. Tabi belediyenin belirlediği şartlara uymak zorunda olduğunuzu unutmayın; zira yapacağınız başvuru ancak bu şekilde değer kazanır.

Söke Belediyesi Personel Alımı

Söke, hem turistlik hem de yatırımlık olan alanlar arasında ortak paydada kalan bölgeyi kapsar. Daha doğrusu o bölgeyi kapsayan yerler içinde öncelikli bir noktada bulunur. Güvenlik görevlisi, muhasebeci, çaycı alımı yapacak olan belediye; doğru şartların oluşmasıyla beraber kadrolu çalışma ortamı vaat eder. Elbette kadrolu olmadan önce işe girmeli, yaptığınız işte kendisini ispatlamalısınız. Bunun için belediyeyle iletişime geçmeniz, ilk adım olur!

Kuşadası Belediyesi Personel Alımı

Kuşadası, yalnızca turistlik gezilere değil; aynı zamanda filmlere ve romanlara dahi konu olur. Kendisine özel canlıları olan ada, hem bitki hem de hayvan zenginliği ile dikkat çeker. Kuşadası Belediyesi, bu zenginlik içerisinde gerekli çalışmaları yaparken; veteriner, hemşire, güvenlik görevlisi alımları yapar. Belediyenin gerçekleştireceği personel alımı, belediyeye ait olan insan kaynakları ile düzenlenir.

21 Comments

 1. Merhaba
  Ben Nimet Özege. Ege üniversitesi ziraat fakültesinden mezun ziraat mühendisiyim. Şu anda yüksek lisans yapmaktayım. Aydın belediyesinde Ziraat mühendisi olarak çalışmak ve Aydın’ımıza tarım konusunda destek vermeyi çok isterim. Yeni çeşitler geliştirip hem Aydın a hemde ülkemize katkı sağlamayı çok istiyorum.

 2. Ben şuan ankarada ikahmetgat ediyorum ama aydına taşınıcam iş imkanlarınızdan ayarlanmak itiyorum çcuk gelişimi sertifikam var ayrıca ayrı el sanatları öğretmeniyim ayrıntılı CV göndermek için sizinle iletişime geçmek istiyorum
  Telefon = 0553 954 23 08

 3. sayın başkanım iyi çalışmalar.ben 20 yıllık damperli kamyon şöförüyüm ehliyet src 4 pisko teknik ve dijital ehliyetim var işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim çok teşekkür ederim iyi çalışmalar

 4. sayın başkanım iyi çalışmalar.20 yıllık damperli kamyon şöförüyüm ehliyet src 4 piskoteknik dijital ehliyetim var zor durumdayım işsizim yardımcıolursanız sevinirim .iyi günler

 5. Büyük araç tamircisiyim belediye araçlarını tamir ve bakımında kendi kanıtlamış ustayım belediye bünyesinde iş olanağınız olursa gelirim

 6. Mrb.hemsireyim.12 yıl özel hastanede çalıştıktan sonra atipik otizmli oğlumla ilgilenmem için işi bıraktım.1 yıldır çalışmıyorum ama şimdi çalışmam gerekiyor. Belediyede çalışmak istiyorum.Lütfen bana msj gönderin.saygılarımla

 7. aydın içi servis işinde araç üzeri çalıştım adres bilgim vardır ihtiyacınız varsa ulaşırsanız sevinirim teşekkürler

 8. 29 yaşındayım engeliyim karacasuda yaşıyorum bekar anneme bakmaktayım iş bulup anneme bakacagım bana iş veren iyi bir abi olabilecek bir iş arıyorum calışmayı seven duruz duzenli biriyim bana yardım eden olup iş veren birini istiyorum karacasu belediyesine teşekur ederim nail yılmaz 0542 274 57 68

 9. 27 yasinda evli bir çocuğum var esim işsiz bn işsiz E ehliyet src 2- 4 kepçe dozer forklift oparatorum ise ihtiyacim var evim kira 05546785745

 10. İyi çalışmalar Nazillide ikamet etmekteyim aydın belediyesinin iş imkanlarından yararlanmak istiyorum 1979 dogumluyum Lise mezunuyum Şu an boştayım 2 kız babasıyım A2-B- E-G ehliyetim var Taksi Otobüs Kamyon Kepçe ve Forklif Opartatörüyüm ilgilenirseniz sevinirim. ( 0546 222 22 64)

 11. Aydın Büyükşehir Belediyesinde veya Efeler Belediyesinde çalışmayı çok istiyorum.
  Coğrafya Bölümü mezunuyum,formasyonum var,Kültür merkezlerinizde öğretmen olarak çalışpmaktan onur duyarım.Numaram:05433533901

 12. aydın büyük şehir belediyesi bünyesinde çalışmak istiyorum ayba yada aski gibi kurumlarda çalışmak istiyorum. Meslek:şoför ,aşçı yardımcısı ,beden işçisi vb.gibi iş alanlarınızda çalışmak istiyorum.gereğini saygılarımla arz ederim ehliyet A2+E sınıfı bulunmaktadır

 13. Didimde ikamet ediyorum adalet mezunuyum. E / A2 Ehliyetim var. Silahlı Güvenlik Sertifikam var. 0545 593 74 66 benim telefon numaram

 14. merhaba ben aydında ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibiyim B ehliyetim var 24 yasında 1.79 boy 70 kilo aydın merkez ve mugla merkez de olabilir acil iş arıyorum saygılar ılgınıze tesekkur ederim
  0506 985 35 75 0553 264 40 09

 15. aydın ili incirliovada oduruyorum iş istiyorum e sınıfı eyliyet ve neişolursa yaparım 05423076655

 16. belediyede calısmak istiyorum isaat isiyle ugrasiyorum suan issizim e sınıfı ehliyetim var 05437658304

 17. Başkanım iyi çalışmalar. 5nci Komd.Alay K.lığı Gökçeada Çanakkale’de Uzman Çavuş olarak görev yapıyorum. AöF Kamu Yönetimi İktisat Bölümü 3 sınıf öğrencisiyim. Belediyeniz bünyesinde memur olarak çalışmak istiyorum. Ayrıntılı bir özgeçmiş ( CV ) gönderebilirim. Numaram 0545 842 8237 Gereğini arz ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*