Aster Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Aster Tekstil’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Aster Tekstil bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Aster Tekstil personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Aster Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları

Başlıklar

Aster Tekstil Personel Alımı

1993 yılında İstanbul’da bir aile şirketi olarak kurulan Aster, bugün itibarıyla ürün çeşitliliğiyle dünyanın önde gelen tekstil şirketlerinden birisidir. Temel değerlerini koruyarak yakaladığı büyüme çizgisiyle sektöründe lider konuma yükselen Aster, aynı zamanda hazır giyim ve konfeksiyon alanında Türkiye’nin ilk 10 ihracatçı şirketi arasına girmiştir.

Aster Tekstil İş İlanları

Aster Şirketler Grubu, yenilikçi eğitim ve uygulamaları takip ederek insan kaynağının gelişimine odaklanmaktadır. Çalışanlar ve toplumlar için fark yaratan bir kurum olma hedefi taşıyan Aster Şirketler Grubu’nda değişen eğilimlere uyum sağlayan çalışma ortamı sunulmaktadır.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Dikim Bant Şefi
Kırklareli
Başvur
Kalite Güvence Yöneticisi
Kırklareli
Başvur
Inline Kontrol Uzmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Ürün Kalite Uzmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Üretim Planlama Yetkilisi
İstanbul(Avr.)
Başvur
Modelist
İstanbul(Avr.)
Başvur
Team Leader
İstanbul(Avr.)
Başvur
Sistem Analisti
İstanbul(Avr.)
Başvur
Müşteri Temsilcisi
Tekirdağ
Başvur
Veri Giriş Operatörü
İstanbul(Avr.)
Başvur
Elektrik Bakım Teknisyeni
İstanbul(Avr.)
Başvur
Üretim Planlama Uzmanı
Tokat
Başvur
Arge Uzmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Assistant Fabric Technologist
İstanbul(Avr.)
Başvur
Merchandiser
İstanbul(Avr.)
Başvur
Personel Özlük İşleri Uzman Yardımcısı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Sevkiyat Depo Uzmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Ürün Kalite Uzmanı (Ordu)
Ordu
Başvur
Üretim Mühendisi
Tokat
Başvur
Kumaş Satın Alma Uzmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Üretim Mühendisi/Kırklareli
Kırklareli
Başvur

Yenilikçi eğitim ve uygulamaları takip ederek insanın gelişimine odaklanan Aster’de, çalışan memnuniyeti ve motivasyonu önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Çalışanlarla güven ve şeffaflığa dayalı bir iletişim kurulmaktadır. Bu deneyim, insan odaklı olmasıyla birlikte tüm paydaşların da ihtiyaç ve beklentilerini önemseyen, gelişim fırsatlarını daima takip eden, uzun soluklu ve sürdürülebilir değer yaratmayı ilke edinen bir kültür olarak kendini göstermektedir.

İşe Alım Süreci

Aster’de çalışanlar; cinsiyet, din, mezhep, ırk, renk, politik görüş, cinsel tercih ve etnik köken ayrımı yapılmaksızın, sadece kendi yetenekleri, iş tecrübeleri ve becerilerine göre işe alınmaktadırlar. Çalışma süresince bu ve benzeri nedenlerden dolayı çalışanlar arasında ayrım yapılmamaktadır.

Yeni çalışanların kazandırılmasında, hem online portallar üzerinden yapılan başvurular kabul edilmekte hem de kişisel müracaatlar değerlendirmeye alınmaktadır. Bununla beraber açık pozisyonlarla ilgili iç duyurular ve online portallar üzerinden yapılan araştırmalarla aday havuzu çeşitlendirilmektedir.

İşe alımda pozisyona göre değişiklik gösteren bir süreç uygulanmaktadır. Bu süreçte vaka çalışmaları, sunumlar, yabancı dil yeterlilik testi, kişilik envanteri uygulamalarıyla son aşamada referans araştırması bulunmaktadır. Seçim aşamasını başarıyla tamamlayan adaylar, işe başlamalarıyla birlikte oryantasyon programına dahil olmaktadırlar.

Aster Tekstil Benzer İş İlanları

1 Comment

  1. Erbaa aster tekstile amasyadan eleman alıyormusunuz deneyimli kalifiliyeli makınacı

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*