Emlak Konut Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Emlak Konut, 1987 yılında kurulmuş ve konut üretimi gerçekleştiren bir şirkettir. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A. Ş. Olarak kurulan şirket, Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bağlıdır. Türkiye’nin dört bir tarafındaki TOKİ faaliyetleri Emlak Konut tarafından yönetilmektedir.

İlana çıkma, hak sahiplerinin belirlenmesi gibi hizmetler Emlak Konut tarafından hayata geçirilmektedir. Kurum, zaman zaman yaptığı işe alımlarla birlikte kadrosunu genişletmeye devam etmektedir.

Sektör Gayrimenkul Yatırım
Kuruluş Yılı 1953
Çalışan Sayısı 573
Web Sitesi https://www.emlakkonut.com.tr/
Açık Pozisyon 1

Başlıklar

Emlak Konut iş başvurusu

Emlak Konut İş İlanları

Emlak Konut, satış, üretim, imalat, mühendislik, hizmet, pazarlama gibi farklı departmanlara sahip olarak faaliyet göstermektedir. Bu yüzden yaptığı işe alımlar daha çok bu departmanlara bağlı olarak gelişmektedir. Özellikle muhasebe alanında, satış alanında, hizmet alanında ve genel başvuru alanlarında çalışmasını devam ediyor.

İnşaat mühendisliği, inşaat teknikeri, işletme, iktisat, muhasebe, kamu yönetimi gibi bölümlerden mezun olan kişiler yoğun olarak başvurmaktadır. 

No Pozisyonlar Lokasyon
1 AR-GE Mühendisi İstanbul(Asya)

Nasıl Başvurulur?

Emlak Konut iş ilanlarına başvurmak için firmanın kendi sitesini takip edebilirsiniz. Fakat şirketin ilanlarına çok fazla ulaşabilmek mümkün değildir. Alımlar daha çok Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bağlı olarak yürütülmektedir. Bu yüzden ilanlarla alakalı olarak adayların öncelikle KPSS sınavına girerek bir puan almaları gerekir. Daha sonra da mülakata girerler. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Muhasebe  Uzmanı,
  • Şantiye Şefi,
  • İnşaat Teknikeri,
  • İnşaat Mühendisi.

Pozisyon Açıklamaları:

  • Muhasebe Uzmanı: Şirketin muhasebe alanlarında görev yapmak. İhale, satın alma, satış, kira, vadeli satış gibi detayları düzenlemek. Yasal sorumlulukları yerine getirmek. Gerekli belge ve raporların hazırlanarak ilgili kurumlara sunulması.
  • Şantiye Şefi: Emlak konutun yürütmüş olduğu proje alanlarında görev almak. Projelerin başlangıcından neticelendirilmesine kadar geçen süreçte kamu kaynaklarının, zamanın ve insan gücünün en verimli şekilde kullanılmasını sağlamak. İş verimliliğini arttıracak çözümler geliştirmek.
  • İnşaat Teknikeri: Şirketin proje alanlarında projenin hazırlanmasında sonuçlandırılıp sahiplerine teslim edilmesine kadar geçen süreçte sağlıklı yapıların ortaya çıkarılmasını sağlamak.
  • İnşaat Mühendisi: Şirketin ponjelerinin hazırlanmasında, planlanmasının yapılmasında görev almak. Proje boyunca denetimleri yaparak projeye uygunluğunu denetlemek.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi – Cuma 08:30 – 17:30, Cumartesi – Pazar günleri tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: Ankara, Antalya, İzmir, İstanbul.

Emlak Konut Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*