Balıkesir Baski Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi, kısa adıyla BASKİ, 2012 yılında Büyükşehir statüsü kazanan Balıkesir ilinde yer alan bir işletmedir.

Bu kapsamda 2014 yılında Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin su ve kanalizasyon hizmetlerini yerine getirmek amacıyla gereken her türlü tesisi kurmak, kurulu olanları devralmak ve tek elden işletmek amacıyla kurulmuştur.

BASKİ İş İlanları

BASKİ, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin bir kuruluşu olduğu için iş arayanların çalışmak istediği bir işletmedir. Çalışanlarına sağladığı sosyal ve yan haklar nedeniyle herkesin çalışmak isteyeceği BASKİ, ayrıca çalışanlarına prestij ve halka hizmet etme imkanı sunmaktadır. Mesai saatleri 08 ile 17 arası olan kurumda bu saatler çalışılan birime göre farklılık gösterebilmektedir. Bunların yanı sıra yemek, servis ve kreş yardımı gibi imkanlar da mevcuttur.

BASKİ, çeşitli dönemlerde ihtiyaca göre personel alımı yapmaktadır. Söz konusu alımda ihtiyaç duyulan kadroya özgü şartlar belirlemekte ve bu şartları karşılayan adaylarla iletişime geçmektedir. 

Nasıl Başvurulur?

BASKİ bünyesinde çalışmak için ilgili iş ilanlarına başvuru yapılabilecek çeşitli yöntemler vardır. Bunlardan ilki kurum kendi internet adresidir. Arama motoruna “Balıkesir baski duyurular” yazınız. Çıkan ilk linke tıklayarak ilgili sayfaya gidiniz. Burada açık iş ilanları ile ilgili duyurular ve nasıl başvurulacağına dair bilgiler mevcuttur.

Bunun dışında aynı sitede bulunan “İletişim” sekmesinden kurumun e-posta adresi öğrenilerek ilgili adrese pdf ya da Word formatlı özgeçmiş gönderilebilmektedir. BASKİ iş ilanları için başvurular genelde şahsen yapılmaktadır. Önceden hazırlanmış resimli özgeçmişle birlikte kuruma gidilebilir ve istenilen pozisyona başvuruda bulunulabilir.

Tüm bunların yanı sıra BASKi, bazı pozisyonlar için başvuruları İşkur’un internet sitesi üzerinden almaktadır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Özel güvenlik görevlisi: İş kanunundaki genel çalışma prensipleri bağlamında kurumun, çalışanların ve diğer kişilerin güvenliğinden sorumlu olan personeldir.
  • Veznedar: Borç ödeme, fatura itiraz gibi konularda insanlara yardımcı olan onları doğru doğru birimlere yönlendiren ve en hızlı şekilde sorunların çözümüne yardımcı olan görevlidir.
  • Şoför: Kurumun işlerinin yerine getirilmesi için gerekli materyalleri taşıyan, gidilmesi gereken yerlere giden ya da gerekli personeli taşıyan kişilerdir.

4 Comments

    • beko loder oporetoruyum beş ylllk tecrube var oportorluk belgem ehliyete islidir ikametgah ivrindi ballkesir 0538 446 4736

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*