İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Artuklu Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Artuklu Belediyesi Personel Alımı

TBMM’de kabul edilen 6360 sayılı kanun kapsamında Mardin merkez ilçesinin kaldırılması sonucunda, 2012 yılında Artuklu merkez olarak kabul edildi. İlgili tarihten itibaren Artuklu Belediyesi personel alımı ile faaliyet alanlarını genişleterek, vatandaşlara daha iyi hizmet vermeye başladı.

Özellikle öğrencilerin eğitim ve öğretimlerine yardımcı olmak, onların zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak, kültürel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak adına farklı alanlarda projeler gerçekleştirildi.

Artuklu Belediyesi personel alımı 2018 yılında da devam edeceği için başvuru yapmak isteyen kişilerin, önceki alım kriterlerini ve ilan yayınlanma tarihlerini baz alarak gelecek dönem alımlar hakkında bilgi edinmelerini öneririz…

Artuklu Belediyesi Personel Alımı

Artuklu Belediyesi İşçi Alımı

Artuklu Belediyesi işçi alımı, Temizlik İşleri Müdürlüğü kapsamında geçtiğimiz aylarda gerçekleşti. Çünkü kurum yeni eğitim öğretim yılına okulları hazırlayabilmek adına, çok sayıda işçiye gereksinim duydu.

Öğrencilerin daha sağlıklı ve hijyen ortamlarda eğitim alabilmesi için okulların açılışından önce bahçelerde ve okul çevrelerinde kapsamlı bir çalışma başlatıldı. Ayrıca okul bahçelerinin kaliteli birer spor alanına çevrilmesi için de projeler üreten kurum, imkânlar doğrultusunda öğrencilerin zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkıda bulundu.

Özellikle kurumun yeni bir faaliyet alana açması demek, işçi alımlarına gereksinim duyulması demektir. Örneğin Bilgi Evleri’nin açılışı sırasında çok sayıda işçi çalıştırıldı. Yapımında son aşamaya gelinen Bilgi Evleri ile öğretim ve lise dönemindeki öğrencilerin, kültürel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunulması hedeflendi. Aynı şekilde ilçe sınırları içerisinde benzer bir faaliyet alanı yapımı söz konusu olursa, Artuklu Belediyesi işçi alımları yeniden gerçekleşecektir.

Artuklu Belediyesi Memur Alımı

Kurumun faaliyet alanları genişledikçe personel sayısı az gelmeye başladı. Bu nedenle her açılan yeni bir hizmet binası için Artuklu Belediyesi memur alımı yapmaya başladı. Ayrıca bölge, Mardin’in tarihi birçok yerini içerdiği için arkeolog gibi memurlara da ihtiyaç duyuldu. Buna bağlı olarak belirli kriterler çerçevesinde alım yapan belediye, duyularını kendi web sitesi üzerinden yayınlamaktadır.

Kurum, resmi sitesini oldukça aktif kullanmakta ve kamuoyuna bu yolla ulaşmayı tercih etmektedir. Adaylar, Evlilik İşlemleri Hizmet Binası, Emlak ve İstimlak Binası, İmar Durumu Birimi, İşyeri Açma Ruhsatı Hizmet Binası gibi yerlerde çalışmak koşuluyla başvuruda bulunabilirler.

Artuklu İş İlanları

Mardin’in en çok özel işletme barındıran ilçesi Artuklu’dur. Bu nedenle kentte yaşayan vatandaşlar kolaylıkla iş bulabilmektedir. Bunun için güncel Artuklu iş ilanları sayfasının incelenmesi ve istenen yetenekler ile uzmanlıkların sağlanıyor olması yeterlidir.

Özel işletmelerin belirli bir çalışma saatleri olmadığı için başvuru yapacak kişilerin özellikle esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmeleri gerekmektedir. Ayrıca çoğu ilanda asgari mezuniyet şartı olarak lise mezunu olunması yer almaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir