İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tepebaşı Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Tepebaşı Belediyesi Personel Alımı

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi personel alımı, İK ve eğitim müdürlüğü biriminde görev yapmakta olan memurlar tarafından yapılmaktadır. İhtiyaçlara bağlı olarak gerçekleştirilen personel alımları, belirli kriterler kapsamında adayların elenmesiyle yapılmaktadır. İnsan Kaynakları biriminde çalışan memurlar, Tepebaşı Belediyesi iş ilanları ile ulaşılan adaylarda seçim yaparken mülakat düzenlemektedir.

Tüm adaylarla tek tek görüşülmemekte, sadece ilan detaylarında yer alan pozisyonun görev ve yükümlülüklerini yerine getirebilecek olan kişiler mülakata çağırılmaktadır. Alım yapılacak olan belediye bölümüne bağlı olarak kurum özgeçmişle birlikte başvuru formunu doldurmanızı ve bitirdiğiniz fakülteye ilişkin evrakları getirmenizi isteyebilir.

Tepebaşı Belediyesi Personel Alımı

Tepebaşı Belediyesi İşçi Alımı

Tepebaşı Belediyesi personel alımları iki farklı şekilde gerçekleşmektedir. Bunlardan biri memur statüsü için diğeri ise belediye bünyesinde işçi olmak üzere çalıştırılarak kadronun tamamlanması için açılan ilanlardır. Özel sektörde faaliyet gösteren çoğu kuruluş ve kurumun istediği CV belgesini, Tepebaşı Belediyesi işçi alımı yaparken de talep etmektedir.

Bu nedenle söz konusu belgesi hazır ederken, ne kadar özenli doldurduğunuz işi ne kadar istediğinizle direkt olarak doğru orantılıdır. Çünkü belediye personel ihtiyacınız baz alarak, adaylar tarafından bırakılan CV’leri detaylıca analiz etmekte ve ilgili pozisyonu en iyi idam ettirebilecek kişi ya da kişileri seçmektedir.

Tepebaşı Belediyesi işçi alımları 2017’nin kalan yarısında gerçekleştirebileceği gibi 2018 yılının başında da yapılabilir. Adayların www.tepebasi.bel.tr adresi üzerinden duyuruları takip etmesi önerilmektedir.

Tepebaşı Belediyesi Memur Alımı

Tepebaşı Belediyesi memur alımı yapacağı zaman sosyal platformları çok iyi kullanmaktadır diyebiliriz. Kurumun bünyesine yeni memurlar katmak istediğinde, özellikle @tepebasibeltr Twitter ve Facebook hesapları aracılığıyla alımlarını ilgilenen vatandaşlara duyurmaktadır.

Teknolojiyi yakından takip eden kurum, vatandaşların ilçeyle ilgili taleplerini de Whatsapp uygulamasıyla yanıtlamaktadır. Yaklaşık 3 yıl tüm ilçe sakinlerinin canlı olarak istek ve önerilerini, online platformlardan alan kurum yenilikçi hizmetleriyle vatandaşların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Bunun için hafta içi 08.00-12.00 ve 13.00-17.00 saatleri arasında, belediyenin yukarıda belirtilen web sitesine entegre edilen Mavi Masa personelleri ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca siz de bir Mavi Masa personeli olmak istiyorsanız, Tepebaşı Belediyesi memur alımları için başvuruda bulunabilirsiniz.

Tepebaşı İş İlanları

Yurttaşların gelir düzeylerinin daha iyi olabilmesi için belediye, aynı zamanda ilçede faaliyet gösteren işletmelerle de orta çalışmalar düzenlemektedir. Bu çalışmalar neticesinde işletmelerin personel ihtiyaçları tespit edilmekte ve Tepebaşı iş ilanları başlığı altında söz konusu ihtiyaçlar halka duyurulmaktadır.

Bildirilere sağlıklı bir şekilde geri dönüş yapılabilmesi için firmalar genellikle iş bulma siteleri ya da İş-kur aracılığıyla başvuruları kabul etmektedir. Güncel Tepebaşı iş ilanlarından yararlanarak, gelir düzeyini arttırabileceğiniz bir ek iş ya da aylık geçiminizi sağlayabileceğiniz full-time bir iş bulabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir