Tepebaşı Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Tepebaşı Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Tepebaşı güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın.

Eskişehir’e bağlı ilçelerden olan Tepebaşı, tarihi ve kültürel değerleri sayesinde her yıl kalkınmaya devam etmektedir. Bu süreçte belediye sağlık, ulaşım, kültür ve daha pek çok sektörde hizmet üreterek insanların refah seviyesini ve yaşam kalitesini arttırmayı hedeflemektedir.

Tepebaşı Belediyesi Personel Alımı

Başarılı yatırımlar yapan kurum, kaynaklarını doğru kullanarak birçok proje üretmektedir. Bunlarda mimari estetiğe ve doğaya da dikkat ederek içinde bulunduğumuz çağa uygun bir ilçe görünümü sunmaktadır. Yenilikçi yapısıyla kaliteden ödün vermeden çalışmaktadır.

Belediye sürekli geliştiği için zamanla yeni personel ihtiyaçları da olmaktadır. Bunların karşılanması için iş ilanları yayınlanmaktadır. Bunlar içinde birçok kadro yer almakta olup şunlar da görülmektedir;

 1. Park ve Bahçe İşçisi
 2. Şoför
 3. İşçi
 4. Arşivci
 5. Güvenlik Görevlisi
 6. Temizlik İşleri Görevlisi
 7. İtfaiye Eri
 8. Memur
 9. Zabıta

Belediye tarafından alım yapılabilecek kadrolar bunlarla sınırlı değildir. Dolayısıyla her aday düzenli incelerse kendine uygun olanları görebilir.

Tepebaşı Belediyesi İş İlanları

Ülkemizde tüm belediyeler çalışmalarını insanı ve toplumu merkezine alan çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra personellere de değer verilmekte, sosyal haklardan tatminkar şekilde yararlandırılmaktadır. Eşitlikçi bir yapıyla personel ayrımı yapılmamaktadır. Bunlar birçok kişinin yaşadıkları yerdeki belediyelerde iş aramasına enden olmaktadır.

Tepebaşı Belediyesinde çalışmak istiyorsanız, bunun ilk adımı ilanları her gün incelemektir. Nitekim iş ilanları yayınlandıktan sonra belirli bir süre aktif kalmaktadır. Bunun geçmesi, başvuruların sonraki alıma kadar kapanması demektir.

İlanları her gün takip etmek istiyorsanız, belediyenin resmi sitesine girebilirsiniz. Buraya https://www.tepebasi.bel.tr/ linkini takip ederek ulaşmanız mümkündür. Kurum İŞKUR, ilan.gov.tr ve Kariyer Kapısından da duyuruları yayınlayabileceği için adayların kontrol etmesi şarttır.

Tepebaşı Belediyesi İşçi Ve Personel Alımı

Tepebaşı Belediyesi her yıl pek çok projenin altına imzasını atmaktadır. Aktif olarak çalışan kurum, zaman içinde personel gereksinimleri de duymaktadır. Dolayısıyla senin farklı zamanlarında ilanlar yayınlanarak isteyen kişilerin başvurular alınmaktadır. Meslek grupları farklılaşsa da işçiden memura, temizlik işleri görevlisinden güvenlik görevlisine birçok fırsat bulunmaktadır.

Hem nitelikli hem de niteliksiz personel alımları yapılabileceği için pek çok vatandaş şahsi yetkinliklerine uygun fırsatları görebilir.  Ancak her pozisyonda aranan genel ve özel şartlar değişeceği için yetkinliklerinize uygun fırsatlara müracaat etmeniz gerekir.

Memurluk kapsamında olan kadrolarda Kamu Personeli Seçme Sınavı aranabildiği için adayların buna dikkat etmesi ve hazırlıklı olması gerekir.

Tepebaşı Belediyesi İş Başvurusu

Tepebaşı Belediyesine personel olarak girmek istiyorsanız, önce iş ilanları takip edilmelidir. Hala alım yapan kadrolar bulunduktan sonra hangi pozisyonlara alım olduğu, istenen nitelikler, hazırlanması gereken evraklar, başvuru tarihleri ilandan incelenmelidir.

Yetkinliklerinize uygun kadrolar mevcutsa müracaat edebilmek için sadece verilen adrese gitmeniz gerekmektedir.

Tepebaşı İş İlanları

Tepebaşı sürekli gelişen bir ilçe olduğu için özel sektörde de pek çok iş olanağı yer almaktadır. Bunları da değerlendirmek, araştırmak istiyorsanız sitemizden yararlanmanız mümkündür.

4 Comments

 1. Eskişehir’de ikamet ediyorum 1987 doğumluyum. Atatürk meslek lisesi metal işleri (kaynakçı) 2004 mezunuyum. Askerliğimi Ankarada jandarma hizmet eri olarak yaptım. Daha önce şişecam bünyesinde kadrolu işçi olarak çalıştım. İtfaiye eğitimi sertifikası, E ehliyetim ve iha 1 drone ehliyetim var. Küçükbaş hayvanlarımızda olduğu için koyun, keçi,köpek gibi hayvanlardan anlarım.
  Eğer uygun görürseniz belediye bünyesinin bir çalışanı olmaktan ve çalışmaktan mutluluk duyarım. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

 2. kolay gelsin. Eskişehir de ikahmet ediyorum
    1997 doğumluyum Askerlik görevimi tamamladım “çumhur bașkanlığı muhafız alayında” görev yaptım meslek lisesi mezunuyum bölümüm elektrik elektronik tekniksiyen bölümü. 3 senedir fabrikada çalıșıyorum fabrikanin adı  “Epta Elektrik Endüstri Aș Ltd. Organize sanayi bölgesinde ișimde oldukca bașarılıydım ordan bana verilmiș Teșekür belgem var ișten çıkıș tarihim/29/06/2020 işten çıkış sebebim askere gittim 29 Haziran – 29 Aralık2020 Tarihinde askerlik görevimi Tamamladım –4senedir elektrik ișindeyim elektrik ustalık belgem ve ilk yardımcı sertifikam var. çumhur bașkanlığı tarafından almıș olduğum eğitimimde “doğal gaz kalorifer ateşçisi ” sertifikam var Güvenlik sektörünü bir süredir takip ediyordum Özel güvenlik ișinde çalıșmaya karar verdim silahlı güvenliğim bana hangi mesleği Uygun görürseniz o işi yaparım belediyede çalıșmayı çok istiyorum ilginiz için Teşekkürlerimi sunarım en kısa dönem de sizden haber almayı ümit ediyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*