Tepebaşı Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Tepebaşı Belediyesi Personel Alımı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi altında hizmet veren Tepebaşı Belediyesi, 9 Eylül 1993 tarihinde yayınlanan belediyecilik kanunu uyarınca ilk kademe Belediyesi olarak kurulmuştur.

Tepebaşı Belediyesi, Tepebaşı’nı, bireye saygılı, yaşam kalitesi yüksek; yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde sürdürülebilir örnek ve önder bir yerleşim alını yapma hedefiyle faaliyet göstermektedir.

Sosyal ve kültürel belediyecilik adına sürdürülebilir projeler üreterek çağdaş, sağlıklı, estetik kentsel alanlar oluşturan kurum, bu alanlarda ve mevcut birimlerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapmayı planlamaktadır.

Tepebaşı Belediyesi Personel Alımı

Tepebaşı Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosuna alacağı personelleri daha çok işçi alımı şeklinde yapan kurum, bünyesine alacağı işçi ya da memur olsun bütün personellerinin kalite odaklı, yenilikçi, sorun çözücü, çevreye duyarlı, şeffaf ve güvenir olmalarına özen göstermektedir.

Belediyenin işçi olarak kadrosuna alacağı personellerini sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak istihdam edeceği ve hali hazırdaki işçileriyle aynı sosyal hakları sağlayacağı öngörülmektedir. 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai uygulayacak olan bu işçilere mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalmaları halinde maaşlarına ek olarak fazla mesai ücreti ödenmektedir.

Tepebaşı Belediyesi Memur Alımı

Tepebaşı Belediyesi memur alımı yapacağı zaman sosyal platformları çok iyi kullanmaktadır diyebiliriz. Kurumun bünyesine yeni memurlar katmak istediğinde, özellikle @tepebasibeltr Twitter ve Facebook hesapları aracılığıyla alımlarını ilgilenen vatandaşlara duyurmaktadır.

Teknolojiyi yakından takip eden kurum, vatandaşların ilçeyle ilgili taleplerini de Whatsapp uygulamasıyla yanıtlamaktadır. Yaklaşık 3 yıl tüm ilçe sakinlerinin canlı olarak istek ve önerilerini, online platformlardan alan kurum yenilikçi hizmetleriyle vatandaşların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Bunun için hafta içi 08.00-12.00 ve 13.00-17.00 saatleri arasında, belediyenin yukarıda belirtilen web sitesine entegre edilen Mavi Masa personelleri ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca siz de bir Mavi Masa personeli olmak istiyorsanız, Tepebaşı Belediyesi memur alımları için başvuruda bulunabilirsiniz.

Tepebaşı Belediyesi İş İlanları

Hizmet üreten ve alanların ihtiyaçlarını ayrım gözetmeksizin karşılayarak, sosyal ve kültürel belediyecilik anlayışıyla, kalite ve çevreye duyarlı, çağdaş, şeffaf, sağlıklı ve sürdürülebilir bir kentsel yaşam olanağı sunma hedefiyle projeler üreten Tepebaşı Belediyesi, kadrosuna almayı planladığı personeller için resmi internet sitesi üzerinden iş ilanları yayınlayarak vatandaşlarını bilgilendirmeyi tercih etmektedir.

Yayınladığı iş ilanlarında genellikle personel alımları ile ilgili bütün detayları veren kurum, personel alımları hususunda henüz net bir açıklama yayınlamadı.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Tepebaşı Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tepebaşı Belediyesi personeli olmak isteyenlerin belediyenin insan kaynakları birimine başvurularını iletmeleri ya da Tepebaşı İşkur şubesine hazırladıkları özgeçmişleri ile birlikte giderek iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Bütün başvurular Tepebaşı Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından değerlendirilecek olup, aranan kriterlere uygun olan adaylar mülakata tabi tutulacaktır. Mülakatları da başarı ile tamamlayan adaylar belediye bünyesinde kendisine uygun pozisyonda işe başlayacaktır.

Bilgi için tıklayın.

Tepebaşı İş İlanları

Yurttaşların gelir düzeylerinin daha iyi olabilmesi için belediye, aynı zamanda ilçede faaliyet gösteren işletmelerle de orta çalışmalar düzenlemektedir. Bu çalışmalar neticesinde işletmelerin personel ihtiyaçları tespit edilmekte ve Tepebaşı iş ilanları başlığı altında söz konusu ihtiyaçlar halka duyurulmaktadır.

Bildirilere sağlıklı bir şekilde geri dönüş yapılabilmesi için firmalar genellikle iş bulma siteleri ya da İş-kur aracılığıyla başvuruları kabul etmektedir. Güncel Tepebaşı iş ilanlarından yararlanarak, gelir düzeyini arttırabileceğiniz bir ek iş ya da aylık geçiminizi sağlayabileceğiniz full-time bir iş bulabilirsiniz.

Güncel Tepebaşı iş ilanları

 • Elektrik Teknisyeni
 • Eskişehir Espark (Engelli Depocu)
 • Tesisatçı
 • Kalite Müdürü

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Tepebaşı iş ilanlarına bakabilirsiniz.

3 yorum

 1. Eskişehir’de ikamet ediyorum 1987 doğumluyum. Atatürk meslek lisesi metal işleri (kaynakçı) 2004 mezunuyum. Askerliğimi Ankarada jandarma hizmet eri olarak yaptım. Daha önce şişecam bünyesinde kadrolu işçi olarak çalıştım. İtfaiye eğitimi sertifikası, E ehliyetim ve iha 1 drone ehliyetim var. Küçükbaş hayvanlarımızda olduğu için koyun, keçi,köpek gibi hayvanlardan anlarım.
  Eğer uygun görürseniz belediye bünyesinin bir çalışanı olmaktan ve çalışmaktan mutluluk duyarım. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

 2. kolay gelsin. Eskişehir de ikahmet ediyorum
    1997 doğumluyum Askerlik görevimi tamamladım “çumhur bașkanlığı muhafız alayında” görev yaptım meslek lisesi mezunuyum bölümüm elektrik elektronik tekniksiyen bölümü. 3 senedir fabrikada çalıșıyorum fabrikanin adı  “Epta Elektrik Endüstri Aș Ltd. Organize sanayi bölgesinde ișimde oldukca bașarılıydım ordan bana verilmiș Teșekür belgem var ișten çıkıș tarihim/29/06/2020 işten çıkış sebebim askere gittim 29 Haziran – 29 Aralık2020 Tarihinde askerlik görevimi Tamamladım –4senedir elektrik ișindeyim elektrik ustalık belgem ve ilk yardımcı sertifikam var. çumhur bașkanlığı tarafından almıș olduğum eğitimimde “doğal gaz kalorifer ateşçisi ” sertifikam var Güvenlik sektörünü bir süredir takip ediyordum Özel güvenlik ișinde çalıșmaya karar verdim silahlı güvenliğim bana hangi mesleği Uygun görürseniz o işi yaparım belediyede çalıșmayı çok istiyorum ilginiz için Teşekkürlerimi sunarım en kısa dönem de sizden haber almayı ümit ediyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*