Armadaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Kurulduğu günden itibaren hizmetlerini sürdüren Armadaş bünyesinde birçok çalışan vardır. Firmanın ihtiyaçları personel yılın farklı dönemlerinde oluşabilir. Bu nedenle ilgilenen kişiler, duyuruları güncel takip etmelidir.

Armadaş İş İlanları

Armadaş içerisinde birçok departman vardır. Dolayıyla başvuru yapılabilecek alanlar da farklılaşır. Bunlara başvurmak isteyen adaylar, öncelikle ilanların güncel olarak takip edilmesi gerektiğini bilmelidir. 

Bu kapsamda Armadaş resmi sitesi ayrıntılı bilgiler bakımından güncel incelenmelidir. Ek olarak kariyer siteleri de güncel ilanlar bakımından takip edilmelidir. Zira çağımızda online kariyer sayfaları hem iş verenler, hem de arayanlar arasında yoğun kullanım görür. Bu bakımdan,

 1. LinkedIn,
 2. Kariyer.net,
 3. SecretCV.COM,
 4. Yenibiris.com,

Gibi kariyer sayfalarına her gün bakılmalıdır.

Nasıl Başvurulur?

Armadaş iş başvurusu için firma yukarıdaki sitelerden, herhangi birisine iş ilanı verebilir. Bu durumda başvurular, ilgili site aracılığıyla yapılabilir. Eğer ilgili sitede üye hesabınız yoksa şu işlemler takip edilir;

 1. Öncelikle ilgili sitede üyelik hesabı açılır. Bu olmadan müracaat yapılamaz.
 2. Üyelik tamamlanınca CV oluşturulur. Başvuruda bu bilgiler yollandığı için dikkatli doldurulmalıdır.
 3. Ardından Armadaş’ın ilgili ilanı açılarak, başvuru tamamlanmalıdır.  

Ancak güncel bir hesabınız varsa şu işlemler takip edilir;

 1. Kullanıcı adı ve bilgilerle giriş yapılır.
 2. Özgeçmişin güncellik oranları kontrol edilir. Zira bazı bilgiler eskimiş ve güncel durumu yansıtmıyor olabilir. Bu durumda istenen sonucun alınamaması durumu oluşur.
 3. Bu işlem tamamlanınca, Armadaş tarafından açılan ilana gelinerek, başvuru yapılır.

Tüm bu işlemler 2-3 dakika gibi oldukça kısa sürer. Tamamlanması ardından yapmanız gereken bir şey de bulunmaz. Zira Armadaş ilgili departmanı ve yetkilileri, başvuran kişileri bazı unsurlara göre değerlendirerek, uyumlu adaylar ile irtibat kurar.

Eğer daha olumlu başvurular yapmak istiyorsanız, iş tanımı ve niteliklerin incelenmesi önerilir. Zira iş tanımı söz konusu pozisyona uygun olup, olmadığınızı anlamanıza yardımcı olur. Nitelikler de başvuru için sahip olunması gereken şartlardır.

Dolayısıyla adaylar bilgi ve tecrübelerini gözden geçirip, istenen nitelikler ile ne kadar uyumlu olduğunu karşılaştırmalıdır. 

1 Comment

 1. Öcal kaya 15 06 1979 Endüstriyel boru montaj ustasıyım myk mevcut durumda 1998 den bu yana boru montaj ve imalatçı olarak aktif calışıyorum
  Armadaş da çalışmak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*