Güney Süt Personel Alımı ve İş İlanları 2021

guney-sut

Güney Süt personel alımı yapacak!

Güney Süt iş başvurusu yaparak sizde Güney Süt’ın gücünden güç alabilirsiniz. Güney Süt personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Güney Süt eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Güney Süt insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Tüketicilerimizin lezzet beklentilerini, modern teknolojiler ile kalite – fiyat dengesini gözeterek karşılamak, sağlık ve hijyenden taviz vermeksizin her zaman sektöründeki yeniliklerin gerçekleştiricisi olmak.
Güney, Selin, Albi, Medi, Mido ve Leymon markaları adı altında ürettiğimiz ürünlerin, hammadde temininden üretime, üretimden nakliyeye, nakliyeden pazarlamaya,  yani üretimden tüketicimizin sofrasına kadar “içimiz dışımız bir” sloganı ile güvenilirliğini vurgulamakta ve bu ürünlerimizi “sağlığın ve lezzetin doğal yönü Güney”, ilkesiyle üretimlerini yapmak.
 Tüketici ve çevre sağlığına duyduğumuz saygı, temel ilkemizdir.
Firmamızın çalışma ruhunu oluşturan temel kriteri, yönü, sağlık ve lezzete dönük, güvenilir ürün ve kaliteli hizmet ile siz tüketicilerimizin beğenisine sunmaktır. Firmamızın garantörlüğünde, ürünlerimiz ile tüketiciyi bir aile kavramı içerisinde algılatmak ve bu doğrultuda siz tüketicilerimize hizmet etmektir.

Başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*