Güney Süt Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Güney Süt’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Güney Süt bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Güney Süt personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Güney Süt Personel Alımı ve İş İlanları

Güney Süt Personel Alımı

Güney Süt Sanayi ve Gıda Maddeleri Ticaret Anonim Şirketi olarak hikayemiz 1970 yılında Çukurova bölgesinde Baba Öder’in beyaz peynir alım satım işi yaparak başladı. İlk üretim tesislerini Antalya’nın Elmalı ilçesinde 1980 yılında kurdular.

Kısa zamanda bir aile kültürüne dönüşen süt ve süt ürünleri üreticiliği, sırasıyla Ultra Heat Treatment süt, tereyağı, kaşar peynirleri, beyaz peynir, yoğurt, ayran gibi ürünlerle ihtiyaçları karşılayabilmek ve damak tadına katkıda bulunmak amacıyla zaman ile daha da gelişerek 40.000 m2 alan üzerine 500 ton kapasiteli modern bir tesis olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Güney Süt İş İlanları

“Grup şirket olarak 400’den fazla çalışanı ve 100’ün üstünde ürün çeşitliliği ile yoluna devam eden firmalarımız, bugün günlük 1000 ton üretim kapasitesine ulaşmıştır.”

Güney süt iş başvuru formunu doldurmak için buraya tıklayın.

Benzer İş İlanları

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*