Atakaş Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Atakaş İş Başvurusu

Atakaş firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Atakaş yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Atakaş iş ilanları mevcuttur.

Atakaş Personel Alımı

atakaş personel alımı

Merkezi İskenderun olmak üzere demir sektöründe ticaret hayatına başlayan Atakaş; 1975 yılında kurulmuş olan bir firmadır. Uzun yıllar boyunca demir ticareti ve ithalatı yaparak sektöründe birçok başarıya imza atmıştır. Zaman içerisinde kömür ithalatına da yönelen firma günümüzde en etkili firmalardan birisi olma niteliğine sahiptir. Yapacak olduğu personel alımını kendi resmi sitesinden ve kariyer sitelerinden duyuran firma birçok kişiye istihdam sağlamaya hazırlanıyor.

Kurulmuş olduğu günden bu güne kadar geçen süre içerisinde kendini sürekli olarak yenileme noktasında oldukça başarılı olan firma, bu özelliğinden ötürü hızlı bir şekilde büyümeyi başarmıştır. Gebze, İskenderun, İstanbul ve Samsun’da kömür eleme ve paketleme tesisleri bulunan Atakaş Şirketler Grubu’nun kendi resmi internet sitesi üzerinden açık olan iş pozisyonlarını görebilir bu pozisyonlara niteliklerinizin uyması durumunda başvuruda bulunabilirsiniz.

Atakaş Çalışma Şartları

Büyüme başarısının doğal sonucu olarak pek çok kişiye iş imkanı ve istihdam sunan Atakaş şuanda yeni personel alımı noktasında da oldukça elverişli bir özelliğe sahiptir. Firmanın sunmuş olduğu etkili kariyer olanaklarından faydalanmak isteyenler kolayca başvuruda bulunabilirler.

Yıllık 2,5 ton üretim yapan şirket bünyesinde 600 üzerinde bay ve bayan çalışan bulunmaktadır. İşletme; her geçen gün daha fazla büyümekte ve gelişmekte olan bir yapıya sahiptir. Farklı illerde yüzlerce bayisi bulunmakla birlikte yeni projelerde görevlendirilmek üzere mavi ve beyaz yaka personel alımları yapılmaktadır. Atakaş çalışan personellerine çok değer vermekle birlikte huzurlu ve rahat bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Çalışanların yapmış oldukları iş ve görev tanımlarına göre yıllık olarak performansa bağlı olarak ücret artışı da yapılmaktadır.

Atakaş İş İlanları

Şirket iş ilanı vermeden önce İnsan Kaynakları’na özgeçmiş veya cv göndermiş olan kişilerin iş başvurularını incelemektedir. Uygun görmüş oldukları pozisyona bağlı kalmak suretiyle, uygun olan adayları mülakat ve iş görüşmesine davet etmektedir. Başvuru yapan adaylar arasında uygun olan aday bulunması halinde ise genel ve yerel kariyer siteleri ve İşkur aracılığıyla personel alımları yapılmaktadır. Açık pozisyonlar ise;

  • Otomasyon Teknisyeni
  • Üretim Operatörü
  • Silahlı Güvenlik Görevlisi
  • Hava Ayrıştırma Tesisi Operatörü

Atakaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Atakaş resmi internet sitesi üzerinden iletişim sayfasında bulunan telefon numarasından veya mail adresinden ulaşım sağlanıp, özgeçmiş veya CV gönderilebiliyor. Özellikle İşkur tarafından takip edebileceğiniz güncel ilanlara İşkur üzerinden de başvuru imkanı mümkün oluyor. Açık pozisyonları takip edip inceleyerek başvuruda bulunmak isterseniz niteliklerinizi belirten cv ile birlikte başvurmanız yeterli olacaktır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

56 Comments

  1. feyzullah boğa 6 Nisan 2018
  2. gökhan karademir 21 Nisan 2018
  3. Ökkeş 7 Temmuz 2018
  4. Ökkeş 7 Temmuz 2018

Leave a Reply